fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Şerifali Çözüm Akademi Anadolu Lisesi , İstanbul'un Ümraniye ilçesinin Şerifali bölgesinde kurulmuş olan bir kurumdur. Okul, temel derslerdeki müfredatı sınavda da öğrencinin işine yarayacak şekilde kavratmaya ve öğrencilerin kendi seçtikleri alanlara göre başarılı olmasını temin etmeye odaklanmaktadır. Okul öğrencilerini şımartmak değil, başarılı kılmak için çalışmaktadır. Bir okuldan beklenebilecek olan her türlü eğitim aktivitesi, disiplinli bir şekilde ve ciddiyetle yerine getirilmektedir. Özel Şerifali Çözüm Akademi Okullarında öğrencilerin devamsızlık durumları, eğitim aldıkları dersleri öğrenme seviyeleri, sınıf ve okul içi davranışlarına özenle dikkat edilmektedir ve takip edilmektedir. Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları yabancı dil eğitimine önem vermektedir ve konuşmaya odaklı olarak fazladan ingilizce eğitim imkanı sunmaktadır. Özel Şerifali Çözüm Akademi Anadolu Lisesi , öğrencilerinin sınavlara hazırlık aşamasında ihtiyaç duyduğu akademik eğitimi eksiksiz olarak sunmaktadır. Okulda öğrenciler aynı zamanda sınava hazırlanırken, ihtiyaç duydukları dinlenme ortamlarına da sahip olacaklardır. Bir yandan akademik hazırlık yaparken, diğer taraftan etkin İngilizce eğitimi alacaktır. Kapsamlı rehberlik, öğrenci kulüpleri, sportif ve sanatsal etkinliklerle de öğrenciler okul hayatlarını doya doya yaşayacaklardır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

Yorumlar

 • EU

  Oğlum 10.sinif öğrencisi ve kayıt oldugu ilk gunden bu yana motivasyon ve eğitim gerçekten tam puan. Covid_19 surecinde uzaktan online eğitim olarak da profesyonelliklerini ve ictenliklilerini hem idareci hem ogretmenler olarak kayıtsız olarak gösterdiler. Veli ve öğrenci olarak memnuniyetimizi belirtir,teşekkürü borç biliriz.

 • DM

  Merhaba, oncelikle dunyanin icinde bulundugu duruma karsi ongorulu davranislariniz cocuklarimiz acisindan oldukca onemli idi. Bu surece hem uzaktan egitim olarak hem de mentalite olarak hazir olmaniz, bir cok konuda hizli davranmaniz ve buna dair onlemleri kolaylikla alabilmeniz adaptasyon surecini oldukca kolaylastirdi. Bir yerde okumustum, " asil egitim gelecegi tasarlamak " diyordu. Bu yuzden egitimin simdiki zamana degil ongorulemeyen durumlarla birlikte gelecege yonelik olmasi icin gayret gosteren tum idari ekibe, ozveriyle bu sureci keyifli hale getiren ogretmenlerimize sonsuz tesekkurler, hepinizin ellerine saglik. Cok kolay bir sekilde yok sayilabilecek bircok konununda ogretmenlerimizin sayesinde derslerde konusulmasi sadece ogretime degil cocuklarimizin ruh sagligina da epey onem verildigini gosterdi. Tabiki hepimizin benzer durumlari, benzer ruhsal dalgalanmalari yasamamiz ve bir sekilde bu durumlardan siyrilacagimizin hissedilmesi cok guzel bir duygu. Ayrica uzaktan egitim sureciyle birlikte egitimin sadece ogretme kismi degil ayni zamanda zaman kullanimi, interneti etkin kullanma gibi konularla birlikte , bir anlamda cocuktaki otokontrol gelisiminine de katki saglayabildigini dusunuyorum. Dolayisiyla bu donemlerde tekrar orgun ogretime gecilse de gecilmese de hayatin devamliliginin saglanmasi icin gosterilen cabalarinizin onemi cok buyuk. Biliyoruz ki okulumuz hér kosulda yanimizda, arkamizda..Yapici tutum, pozitif katilimi saglama, online derslerde gosterilen gayret , konularin islenisi, dersin saatinden cok iceriginin dolu olmasi, anlatimlarin ilgi cekmesi gibi gibi bir cok seyi daha sayabiliriz aslinda. Burdan zaman zaman bizlerinde dersleri dinledigimizi anlayabilirsiniz

 • EA

  Biz Çözüm Akademi ailesinin bir üyesi olmaktan çok memnunuz .Okul idaresi ,öğretmenler oldukça ilgili ve her zaman yardıma hazırlar.İlk açıldığı günden beri öğrencimiz bu okulda ve her anlamda emin ellerde olduğunu düşünüyoruz.Küresel bir salgın yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte oldukça hızlı bir şekilde ilk günden beri uzaktan eğitimi uyguladıklarını ve bu konuda aksaklık yaşanmaması için bizleri bilgilendirdiklerini ve öğrencilerin başarıları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını düşünüyorum.İlk başta da söylediğim gibi bu okulda olmaktan mutluyuz.Doğru karar verdiğimizi düşünüyoruz.Okul idaresi, öğretmenler ve okul çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

 • ŞE

  Oğlum Berkay bu okulun ilk açıldığı seneden itibaren yani 9. Sınıftan itibaren burada eğitimine devam etmekte. Zor zamanlarda herşey daha çok belli olurmuş. Özellikle corona gü lerinde ne kadar doğru bir seçim yaprığımızı bir kez daha gördüm Coronanın ikin i haftasında tam kadro tüm hocalarımızla online eğitime düzenli bir şekilde başkadık. Sabah başlayan derslerimiz 40 ar dakikalık bölümler halinde aynı canlı derslerimizde aldığımız verimle tüm gün devam etmekte. Çocuklar bu zamanı tam kapasite ve interaktif bir şekilde balarıyla kullanabiliyorlar. Başta idareci kadromuza ve konularında uzman muhteşem hocalarımızın gayretine bize sundukları kesintisiz iyi eğitim için minnettarız. Sınıf hocamızın kusursuz takibi ve bize günlük bilgilendirmesi çok önemli bu dönemde bizim için. Yaptığımız dijital veli toplantısı da aramızdaki iletişim için çok iyi oldu. Seneye üniversite sınavına girecek oğlum için endişesiz bir dönemi bu zor koşullarda başarıyla sonuçlandıracağımızı düşünüyorum. Sağlıklı günlerde birarada olmak dileğiyle...

 • ME

  Teşekkür ederiz samimi ve olumlu yaklasımlariniz için.online süreci gayet güzel bir şekilde yonettiniz öğretmen kadromuz gerçekten mükemmel emeklerinize sağlık.

 • AA

  Bu okulun velisi olmaktan çok memnunum. İdarecilere ve öğretmenlere ulaşmak kolay. Her şeye çözümcül yaklaşıyorlar. Çocukları birebir takip, ediyorlar, motive ediyorlar ve iyi koçluk yapıyorlar. Hızlı aksiyon alıyorlar. Teknolojiyi işlerine iyi adapte ediyorlar.

 • Gerçek anlamda kaliteli eğitim uzman kadro disiplin,teknoloji,ilgi tam bir akademi okulu.Ölümsüz hiçbir sorun yaşamadık.

 • RB

  Çok ilgili eğitmenlere sahip. Çocuklarımızla ayrı ayrı ilgilenilmekte. Bizlerlede sürekli iletişim kurulmaktadır.Olumsuz herhangi bir durumla bu zamana kadar görmedim . Teşekkür ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şerifali Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Şerifali Mahallesi, Kızkalesi Sokak, No:19 Ümraniye İstanbul 34775
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum