fb
Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:30

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu ; öğrencilerin dil öğrenmeleri , öğrendikleri dili etkili kullanmaları ve bilgiyi yapıcı olarak kullanmayı, matematiksel kavramları tanımayı ve kavramlar arası ilişkileri kurarak günlük hayatlarına uyarlama yapabilmelerini ve karşılaştıkları zorluklara öğrendikleriyle çözüm üretebilmeyi geliştirmeyi sağlamak amacındadır.Akademik olarak kazandıkları bilgi ve becerileri öğrencilerin girişimci, sorumluluk alabilen, sorgulayan, eleştiren ve yorumlayan, milli değerlere duyarlı bireyler olarak hayata atılmaları sağlanmaktadır. Orta okula ilk adım olan 5. sınıftan itibaren alanında uzman ve deneyimli hocalarla ve etkin bir çalışma sistemi ile her eğitimci öğrencisini etkin bir şekilde takip edilmektedir.Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu , 5. sınıftan 8. sınıfa kadar eğitim sürecini ciddiyetle takip etmektedir. Gerekli psikolojik destekler eğitim süresince öğrencilere verilmekte ve gelişimleri takip edilmektedir.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
Mutfak Atölyesi
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce
İspanyolca

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Tenis
Okçuluk
Jimnastik
Badminton

Sanatsal

Bale
Orkestra
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Piyano
İngilizce Drama
Koro
Dans
El Sanatları
Gitar

Kulüpler

Satranç
Binicilik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
İzcilik
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 15 dakika

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Mezun olan öğrencilerinizin bir anadolu lisesine yerleşme oranı nedir?

- %91-100

 • m. d.

  Okul gerçekten çok güzel. Öğretmenler ve kurum sahipleri çok ilgili. Eğitim anlayışları başarılı. Özellikle doğanın içinde bilfarm adı altında bir doğa parkları var. Buraya resmen bittim diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.bence olumsuz bir yanı yok.

 • B. A.

  Sadece gezmek ve bilgi almak için içeri girdim aldığım tatmin edici konuşmalar erkinlikler akademik hedeflerin yanında spora doğaya verilen önem beni etkiledi. Oğlumun kayıdı başka bir özel okuldaydı o kalabalık içinde kayboluyordu burada daha özel daha aile gibi bir hava hissettim hiç aklımda yokken kaydımızı yaptırdık. Çok doğru bir karar vermişiz hem dersleri daha iyi gidiyor hem de sporla doğayla iç içe bir eğitim alıyor. Her sabah güne sabah sporuyla başlıyır, her hafta Bilfarm ‘a ormanın içinde okula ait bir alana gidip orada ders yapıyorlar, survivor parkurunda oynuyorlar. Alerjisi azaldı temiz hava sayesinde. İngilizcesi ilerledi . Öğretmenlerini de çok seviyor . Çok memnunuz. İnşallah hep böyle devam eder.

 • E. a.

  Güleryüzlü ve ilgili eğitim kadrosu, geniş sosyal etkinlikleri ile iyiki bu okula kayıt yaptırmışız dediğimiz bir okul. Tüm öğretmenlerimize ve çalışanlara teşekkürler

 • R. U.

  Çok hoş bir ambiansı var. Öğretmen kadrosunu çok sevdik, çocuğum gayet memnun. Bizimle özel olarak ilgilenen yabancı diller zümresine selamlar..

 • A. K.

  EĞİTİM-ÖĞRETİM ANLAMINDA ÇOK İYİ BİR KADROYA SAHİP OLAN, ÖZEL GÜNLER KONUSUNDA ÖĞRENCİLERİ EN İYİ ŞEKİLDE BİLİNÇLENDİREN, VELİLERİN DE COŞKUYLA KUTLAMASINA VESİLE OLAN, ÇOCUKLARIN ÇOK MUTLU OLDUĞU ŞİRİN, GÜLERYÜZLÜ İNSANLARA SAHİP ŞAHANE BİR OKUL...:)

 • Ş.

  İkamet ettiğim bölgede birçok özel okula nazaran disiplini ve eğitimi öğrencilere farklı bir boyut kazandırdı. Özellikle yabancı dile verdiği önem ve ders yoğunluğu beni en çok memnun eden nokta oldu. Giyim konusundaki tutarlılığı ve disiplini çocukların ve bizim açımızdan vakit kazandırıcı aynı zamanda çocukların daha rahat olmalarını sağladı. Bilfarm etkinlikleri başlı başına bir kazanç ve doğayı böyle bir şehirde hayatlarına dahil edebilmeleri için bulunmaz bir nimet.

 • S. D.

  DOĞAYA VERDİĞĞİ ÖNEMİ BİLFARM İLE TAÇLANDIRDI. ÖĞRENCİLERİN FARKLI ALANLARDA KENDİNİ GELİŞTİRMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ İMKANI SUNMAKTAN GERİ DURMUYOR.

 • R. i.

  Okulun eğitim kadrosu çok donanımlı , fiziki şartları oldukça iyi bu yıl bu okulun velisi olduğum için çok mutluyum. Dinamik , vizyon sahibi bir okul. İletişimi güçlü bir kurum.

 • B. Ş.

  Yeni kadro ve yapılanmadan çok memnunuz. Okulun konumu ve havası çok güzel. Elimden gelse Turkcell reklamındaki adam gibi "Görüyorsunuz, konuşmaya gerek yok"... videosunu çeker atardım ama sadece yorum yapılabiliyor.

 • A. a.

  Bu sene yeğenimi yazdırdığım okul. Gerek konumuyla gerek öğretmenleriyle çok memnun kaldığımız bir kurum. Neredeyse orman içinde çocukların doğayla iç içe olduğu Öğretmenlerin ilgisiyle boğulduğumuz tavsiye edebileceğim bir okul

 • A. C.

  Ormanın içerisinde huzur veren havasının yanında, fiziki yapısı sosyal imkanları, güler yüzlü ve akademik kadrosu ile gerçekten çocuğumu güvenle teslim edebileceğim bir eğitim yuvası. Derslerin 9 saat olması ve ev ödevlerinin fazla olması öğrenciler için yorucu olsa da uzun vadede akademik olarak hedeflerimize ulaşacağımıza inancım dan ötürü tüm velilere tavsiye ederim.

 • Y. b.

  Evime komşu olan pırış pırıl bir okul.Gecen sene iki çocugum için görüşmüştüm olmamıstı ama bu sene başladık :) öğretmenlerini çok seviyor çocuklarım.En olumlu tarafıysa butik yapıdaki sınıfları ve bilfarm.

 • A. U.

  temiz havası, iyi öğretmenleri ve güzel sosyal etkinlikleri var. Tavsiye ederim tüm okul arayısı olan velilere.okul kıyafetleri var, serbest kıyafet olsa daha güzel olabilirdi.

 • M. ç.

  Sarıyer'de oluşturduğu kadrosuyla 1.sıraya gelecek bu okulun çalışmalarını heyecanla bekliyorum. Çağdaş öğrrtim anlayışı yenilikçi bakış açısıyla kısa sürede çok hızlı bir atak yapan Okul Müdürü ve Yönetim kadrosunu kutluyorum.

 • H. T.

  Merhabalar, Annem bu okula müdür olarak göreve başladı. Hergün eve geldiğinde eğitim-öğretimle ilgili sıra dışı yapacaklarını anlatıyor. Ben dinlemekten yoruldum, annem projeleri anlatmaya devam ediyor. Şimdi kisedeyim. Dönüş olsa ortaokulu yeniden Bahçeköy Bilnet Ortaokulunda okuyacak kadar heveslendiriyor beni. Alkışlıyorum.

"Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçeköy Bilnet Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeköy Merkez Mah. Validesultan Cd. No:8 Bahçeköy ,sarıyer
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum