fb
Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu

0 216 706 6902
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu Hakkında

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu, Kadıköy Kozyatağı mevkinde ortaokulu eğitimi veren kurumdur. 2002 yılında kurulmuş olan okul 2013 yılında Eğitmen Koleji olarak yenilenmiştir. Tamamen uzman eğitmenler birliğiyle kurulmuş kurum fiziki yapıdan ATP konseptli DalgaTekrar Modeli ile Özel Ders+Dershane+Butik Okul şeklinde devam etmektedir. Öğrencilerin girecekleri sınavlarda başarıyı yakalamaları amacıyla eğitimlerde sınıflardaki öğrenci sayısı belirli sayılarla sınırlanmıştır. Okulda dersler akıllı projeksiyon ile görsellik ön planda tutularak işlenmektedir. Görsel bilgilerin hafızada daha uzun süre kalıcı olduğu fikrinde olan okul öğrencilerini liseye hazırlarken her birinin farklı öğrenme yöntemi olduğunu kabullenmiş ve bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.
Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu öğrenci devamsızlık durumunu, derslere göre performansını, veliye verilen şifre ile web tabanlı veli bilgilendirme sisteminden takip edebilmektedir. Okul giriş ve çıkışlarında kart sistemi kullanılmakta ve velinin cep telefonuna bildirim gönderilmektedir.
Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinmiş, demokratik anlayışı benimsemiş, çağdaş eğitim teknolojilerini eğitimleri ile harmanlamış bir okuldur. Lider bireyler yetiştirmeyi amaçlayan okul eğitimleri ile ileri çıkan okullardan biri haline gelmiştir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

"Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eğitmen Koleji Kozyatağı Ortaokulu İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mh., Rıfkı Bey Sk No:19, 34736 Kozyatağı / İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu

Okul Harika bir mimariye sahip sizi büyülüyor bahçeden girer girmez. Kocaman bahçesi ve evimize çok yakın olması tercih...

Özel Çevre Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Çevre ailesiyle birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunum. En alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sevgi saygı h...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum