fb

Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu

0 212 963 2079
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu İstanbul Ümraniye !de bulunmakta olup donanımlı sınıfları, kaliteli eğitim programları, eğlenceli kulüpleri ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile sürekli kendini yenileyen ve geliştiren, öz güveni ve iradesi güçlü, iletişim becerisi gelişmiş, analitik düşünen ve karar verebilen, sorumluluk sahibi, Türkçeyi doğru konuşan ve yazan, değerlerini bilen, çevreyi koruyan, Bir batı (İngilizce) ve bir doğu dilinde (Arapça) okuduğunu anlayan, konuşan ve yazan, bilgiyi elde edebilen, üretme ve kullanmada teknolojiden faydalanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda öğrencilerin keşfetme becerilerini ortaya çıkaran, bireysel farklılıklarını geliştiren, öğrenmeyi zevkli hale getiren proje tabanlı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredat Programları esas alınarak uygulanmakta olan eğitim programları ile dönem boyunca öğrencilerin kişisel, sosyal ve fiziki alanlarda gelişmeleri sağlanmaktadır. Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu'nda öğrencilerin bilimsel verilerden yararlanabileceği, araştırmalarını rahatlıkla yapabileceği, deneyebileceği ve teknolojiden yararlanabileceği laboratuvarlar, sanat ve müzik atölyeleri, kütüphane ve bilgisayar destekli araştırma odaları, spor ve kültürel etkinlik alanlar bulunmaktadır. Okulda eğitim planı olarak sadece dersler ve sınavlardan ibaret değildir. Öğrencilerin ilgi duyduğu alanlarda kendisini geliştirmesi, yeteneklerini keşfedip kültürel birikim sağlaması amacıyla pek çok öğrenci kulübü yer almaktadır. Bunlar badminton, okçuluk, jimnastik, buz pateni, judo, masa tenisi, futbol, voleybol, basketbol, piyano, org, gitar, keman, ahşap boyama, ebru, cambridge, ileri kuran okuma, legodur. Okulda robotik kodlama eğitimine de ağırlık verilmektedir. Kodlama eğitimi ile öğrencilerin en çok zorlandıkları ders olan matematik dersini eğlenceli yollarla daha kolay öğrenmeleri, idrak etmeleri sağlanmaktadır. Kodlama ile öğrencilerin yaratıcılıkları gelişmekte, öz güvenleri artmakta, matematik, okuma yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerileri gelişmektedir. Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu'nda bulunan psikoloji danışman ile birlikte öğrencinin kendini anlaması, problemlerini çözmesi, gerçekçi kararlar alması, kapasitelerini geliştirmesi, çevresine dengeli ve sağlıklı bir uyum yapması ve böylece kendini gerçekleştirmesi sağlanmaktadır. Okulun sunmuş olduğu hizmetler arasında servis, güvenlik ve yemekte bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Görsel Sanatlar
Piyano
Koro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

"Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Güngören İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, Ünlü Sk. No:4, 34164 Güngören/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum