fb
Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu

Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu'nda, öğrenciler akademik ve sosyal etkinlikleri birlikte yürüterek hem bireysel yeteneklerini geliştiriyor hem de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi’ne hazır bir şekilde sınavına hazırlanıyor. Ortaokulda öğrenciler Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavına hazırlığını planlı ve düzenli bir şekilde 5. sınıftan başlayarak 8. sınıfa kadar hazırlanıyorlar. Öğrenciler, TEOG Sınavında karşısına çıkacak olan konulara5. sınıftan 8. sınıfa kadar yoğun bir şekilde hazırlanmakta haftalık 46 saat ders görmektedir. Bu çerçevede öğrencilerin akademik kapasitelerini arttırıcı faaliyetler ders içi saatlerde tamamlanmaktadır. Safir Okulları’nda Birebir Eğitim uygulanmaktadır. TEOG Sınavına Hazırlık sürecinde öğrenciler bireysel ya da küçük gruplar ile birlikte sorularını TEOG Branş eğitmenlerine sorularını sorabiliyor ya da eksik olduğunu düşündüğü konuları tamamlama çalışmaları yapabiliyor. Bu sayede işlediği derslerin konularını, çözemediği soruların çözümlerini öğrenmiş oluyor. Okulda Türkiye’de eğitim koçluğu ve bireysel danışmanlıkta örnek bir sistem uygulanmaktadır. Danışmanlık Sistemi ile birlikte eğitmenler sadece öğretici rehber pozisyonunda kalmıyor, aynı zamanda öğrencinin okuldaki eğitim rolünü üstlenip, ona eğitim sürecinde rehberlik ediyor. Bu sayede veli ile okul arasındaki köprü bu şekilde kuruluyor. Ayrıca her öğrencinin danışmanı, öğrencinin okuldaki velisi olma görevini üstlenerek ders gelişimlerini, ilgi ve alakalarını, psikolojik yaklaşımlarını gözlemliyor, buna göre öğrencinin en iyi şekilde eğitimi almasını sağlıyor. Haftalık karne sistemi Danışman Öğretmen Programı gibi yine Türkiye’de öncü bir sistem olarak Safir Okulları’nda uygulanmaktadır. Haftalık Karne Sistemi sayesinde öğrencilerin ders içi durumları, haftalık ödevleri ve danışmanı tarafından haftanın değerlendirmesi veliye iletilir.

Fiziksel İmkanlar

Bilgisayar Laboratuvarı
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Görsel Sanatlar
Piyano
Halk Oyunları

Kulüpler

Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü

Yorumlar

  • F. h.

    İdare Türkiye birincisi yetiştirmiş öğretmenlerin bulunduğu güçlü bir öğretmen kadrosu kurmuş . Veliler ve öğrenciler çok mutlu okulun yemekleri İslami usullere uygun ve çok güzel . Yakında büyük bir kampüs kuracaklar. Tebrikler safir koleji.

"Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Silivri Safir Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Alibey Mh. Muratçeşme Mevkii Slviya Caddesi No:50 Silivri/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Mektebim Okulları Silivri Ortaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Silivri Ortaokulu

erken yaştan itibaren yavrularımıza birden fazla yetenek kazandıran, başarıdan başarıya koşan silivrinin en güzel okulu...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum