fb
Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu

0 212 963 2076
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu Hakkında

Özel Eğitim Bilimleri Ortaokulu 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin 4 sene süresince ortaokul kademesinde sınav odaklı eğitim alabilecekleri ve kişisel becerilerinin devamını sağlayabilecekleri özel bir eğitim kurumudur. Dersanecilikte birlikte liselere geçiş sınavlarında senelerdir gösterilen başarılar artık Özel Eğitim Bilimleri Ortaokulu adıyla devam etmektedir. TEOG sürecinde öğrencisinin her an yanında yer alan Özel Eğitim Bilimleri Ortaokulu, öğrencinin başka bir kurumdan destek almasına gerek kalmadan “Yaşam İçin Eğitim” ilkesiyle öğrencisine kılavuzluk etmektedir. Eğitim Bilimleri'nde teknolojik dersliklerde akıllı tahtalarla birlikte eğitim verilmektedir. Eğitimde sosyallik öğrenci için önemli bir konudur. Sosyal bir kişi yaptığı işlere ve derslere daha çok yoğunlaşarak başarısı artmaktadır.
Bu sebeple Özel Eğitim Bilimleri Ortaokulu , öğrencilerine etkinlikler ve gezilerle bu sosyal fırsatları sağlamaktadır. Tüketme Biriktir yarışmaları ile öğrencilere tasarruf etme alışkanlığı kazandırmak amaçlanmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler tam gün süren eğitimlerine daha çok konsantre oluyor ve daha verimli olabiliyorlar.09.00’da başlayan eğitim programı saat 17.00’ye kadar sürmektedir. Güvenli bir ortamda öğrencinin sosyal ihtiyaçları gözetilerek verilen eğitimde, laboratuar, Müzik ve Görsel Sanat atölyeleri de yer almaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Bilgisayar Laboratuvarı
Laboratuvar
Akıllı Tahta

Hizmetler

Rehberlik

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Görsel Sanatlar

Kulüpler

Müzik Kulübü
Gezi Kulübü

Yorumlar

  • M. G.

    Öğretmenler genel olarak çocuklarla çok ilgili ve akademik ve sınav aşamasında konularda derslerde hangi durumda olduklarını takip ederek eksik konularda ellerinden geleni yapmak için gerekirse velilerle bile öğrencinin iyiliği için iletişimde imtina etmeyen çalışkan bir kadro olduğu için tercih ettik.

"Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Şişli Eğitim Bilimleri Ortaokulu İletişim Bilgileri

Halaskargazi Cd. No:203 Merkez Mahallesi Şişli
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Pera Ortaokulu Özel Okul
Özel Pera Ortaokulu

Hem güzel sanatların hem 2 yabancı dilin öğretildiği tüm ortaokul müfredatına sahip bölgedeki en iyi okul olarak biliyo...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum