fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu

Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu Hakkında

Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu , Tiny and Tots Dina School programı, Gems projesi, eğlenceli bilim, Math’ s World, atölye çalışmaları ve yaşayan değerler eğitimleri ile 2 - 6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okulun atölye çalışmaları müzik, yaratıcı drama ve plastik sanatı, jimnastik eğitimi, bale ve modern dans eğitimleri, mental aritmetik, satranç eğitimleridir. Maths world programı ile de sayıları sayma, tanıma, bire bir eşleme, sayıları yazma, örüntü, problem çözme, renkler, sayı doğrusu, geometri, para, zaman ölçme, simetri gibi matematiğin alt yapısını oluşturan kavramları öğrenir. İstanbul Ataşehir mevkinde bulunan okulda sağlık kontrolleri mevcuttur. Drama gibi çocuklarınızın kendini anlatma ve ifade etme yetenekleri noktasında ileriye götürecek branş derslerine önem veren kurum, onların kurumdan çıktıktan sonra öz güven ve öz benlik kazanarak olgun çocuklar olmalarını hedeflemektedir. Dans ve bale gibi hem fiziksel hem sanatsal bakış açısında gelişim göstermeye yardımcı branş dersleri ile de çocukların her yönden gelişimini temel amaç aldıklarını kanıtlamakta olan Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu, bu alandaki dersleri alanında uzman kişiler ile vermektedir. İngilizce, Almanca ve Fransızca dil eğitimi veren okul, bu konuda ileri ve gelişmiş bir noktada bulunmaktadır. Çocukların yabancı dil öğrenme yeteneklerini fazlasıyla geliştirmektedir. Büyük bahçesi ve oyun alanları ile çocuklarınıza geniş imkanlar sunan anaokulu, çocuklarınızın enerjilerini atmaları için bir çok imkan sunmaktadır. Okuldaki tüm eşya ve ekipmanlar tamamen çocukların ihtiyaç ve yaşlarına uygun olarak tasarlanmış ve kullanılmıştır. Her ders her durum ve her ekipman ile çocuklarınızı birinci öncelik tutan Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu onların hayata her daim önde başlaması için gerekli eğitimi verirken, aynı anda onlara ikinci bir aile olmayı ve en az sizin kadar ilgili davranmayı vaat etmektedir. Yaz okulu ile de eğitimine devam eden okul, özel güvenlik ile korunmaktadır ve düzenli olarak rehberlik öğretmenleri tarafından çocukların sorunları ile ilgili görüşmeler yapmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • TE

  Müzik, drama gibi sanatsal derslerle çocuklara yaratıcılıklarını geliştirmeleri için iyi bir hizmet sağlıyor. Yabancı dil dersleriyle oyun oynayarak dil gelişimlerini ve eğlenmelerini sağlıyorlar.

 • SD

  Kızımızı anaokuluna yollamadan önce uzunca bir süre araştırdık çevremizden de pek çok tavsiye aldık ve sonunda bu okulu seçtik. Duyduklarımızı ve bize verdikleri sözleri de düşünürsek kesinlikle hayal kırıklığına uğramadık diyebilirim. İyi bir dil eğitimi var. Fiziksel olarak okulun yapısı gayet donanımlı. Güvenlik ve yemek konusunda da bir sıkıntı yaşamadık.

 • KT

  ÇOK ARAŞTIRIP KARAR VERDİK DÜŞLER ŞATOSUNA VE GAYET MEMNUNUZ TEŞEKKÜRLER

 • ÇOCUĞUM İÇİN ÇOK VERİMLİYDİ BEN TAVSİYE EDERİM.

 • NT

  arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bu okulu seçtik. Beslenmesinden,günlük süt kullanımından, jimmastik salonuna, uzman psikologlardan, tertemiz sınıflara kadar tavsiyelerin de oldukça haklılarmış.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Düşler Şatosu Tiny Anaokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Şengün Sok. No:22-24, Ataşehir/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum