fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Üsküdar Özel Liseleri

İstanbul'un anadolu yakasında yer alan Üsküdar bölgesi, nüfus popülasyonu açısından zengin bir yapıdadır. Nüfusun artışı ile birlikte eğitim alanında da çeşitlilik bölgede artmaktadır. Üsküdar özel liseleri arasında; özel anadolu liseleri, özel fen liseleri, akşam liseleri, güzel sanatlar liseleri gibi çeşitlilikler öğrenci hizmetine sunulmaktadır. Uluslarası standartlarda sürdürülen eğitim programları, öğrencilerin geleceğe doğrudan faydalı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Lise döneminde gerçekleşen yoğun eğitim programları, öğrencilerin psikolojik olarak olumsuz etkilenmelerine sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle, Üsküdar Özel Liseleri, psikolojik danışmanlık hizmeti sağlayarak bu dönemde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir. Öğrencilerin kaygılarının önüne geçmekte ve geleceğe daha berrak bakmalarına olanak sağlamaktadır. Özel liseler, sınavlara yönelik çalışmaları artırmakta ve öğrencilerini ilgi alanlarına yönlendirerek, mutlu ve başarılı bireyleri hayata kazandırmaktadır.


Üsküdar'da bulunan özel liseler, öğrencil yaklaşımlarla, ne istediğini bilen, çevreye ve insanlığa duyarlı, başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmek amacı ile hizmet sağlamaktadır. Özel fen liseleri, öğrencilerini daha donanımlı daha yoğun bir eğitim programlarına tabii tutarken, bölgedeki özel anadolu liseleri ise daha çok sınavlara yönelik eğitim çalışmaları uygulamaktadır. Aynı zamanda bölgede bulunan güzel sanatlar liseleri ise öğrencilerini yetenek sınavları ile bünyesine dahil etmektedir. Üsküdar Özel Liseleri, çoğunlukla geniş ve ferah eğitim ortamlarında, büyük yüz ölçümüne sahip alanlarda eğitim hizmeti sunarken, bölgedeki bazı liseler ise yalnızca eğitim odaklı hareket etmekte ve fiziksel imkanlarını bu düşünceyle hazırlamaktadır. Bunlarla birlikte bölgedeki bazı özel liseler, lise öğrenimini tamamlayamamış fakat okumak ve lise diploması almak isteyen bireyler için özel akşam lisesi hizmeti sağlamaktadır. Akşam liselerine yaş gözetmeksizin, eğitimini herhangi biçimde yarıda bırakmış, bırakmak zorunda kalmış veya tamamlayamamış bireyler kayıt yaptırabilmektedir.


Üsküdar Özel Lise fiyatları, öğrencilere sunulan imkanlara, eğitim farklılıkları ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Okul.com.tr üzerinden bölgedeki liselerin fiziki imkanlarını, eğitim seviyelerini ve birçok detayı görmenize olanak sağlamaktadır. Veliler ile okulları bir araya getiren özel eğitim platformu, okul arayan bireyler için Üsküdar bölgesindeki özel liseleri, tek bir alana toplamaktadır. Okul.com.tr, Üsküdar Özel Liseleri listesini oluşturarak, bölgede lise arayışında bulunan bireyler için fayda sağlamaktadır. Özel liseler hakkındaki detaylı bilgileri, anadolu liseleri, fen liseleri, akşam liseleri ve güzel sanatlar liseleri hakkında yapılan yorumları bu eğitim platformu üzerinden görüntüleyebilir. Eğitim çalışmaları, özel lise fotoğraflarını ve özel okul fiyatlarını inceleme imkanı sağlamaktadır. Bölgedeki özel eğitim kurumlarından bazıları;
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi
Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi, şeklindedir.

Üsküdar Özel Liseleri listesini incelemek için yeteri kadar zamanınız yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.

devamını oku..

46 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Çengelköy Akşam Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Çengelköy Akşam Lisesi verified

Yetkililer çok ilgili ve işini bilen eğitimciler

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Bahçelievler Mah.
Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi verified

Kurucularını ve idari kadrosunu yakından tanıdığım bir kurum, yıllardır çengelköy bölgesinde başarıyla hizmetlerini sürd...

Özel Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Anadolu Lisesi verified

İlgili öğretmenler ve okul yönetimi kalabalık olmayan sınıflar çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdler ünive...

Özel Üsküdar Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Altunizade Mah.
Özel Üsküdar Sınav Anadolu Lisesi verified

Ulaşımının kolay olması ve öğrencilerin her biriyle dikkatle ilgileniliyor olması okulu tercih etmemdeki birinci önceliğ...

Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Ümraniye / Cemil Meriç Mah.
Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Ümraniye Tercih Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Üsküdar Sınav Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Üsküdar Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Sınav Anadolu Lisesi verified

Okulumuz idareci ve ogretmenlerinden çok memnunum gerek müdürümüz volkan bey rehberlik sınıf öğretmeni ve branş öğretm...

Özel Üsküdar Bilfen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Salacak Mah.
Özel Üsküdar Bilfen Koleji Fen Lisesi

Türkiye'de sınav başarısı en yüksek öğrenciler bilfen'in fen lisesinde oluyor. çok başarılı bir nesil yetişiyor.

Özel Asfa Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Barbaros Mah.
Özel Asfa Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Hem akademik hem de milli ve manevi yönden çok iyi eğitim veren tam anlamıyla okul.

Özel Üsküdar Bilfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Salacak Mah.
Özel Üsküdar Bilfen Koleji Anadolu Lisesi

Sınav sistemi için en iyi okul. kendine ait test kitapları, ilgili hocaları her şey harika.

Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

Ankara’da yaşıyorum ama bu okula gitmeyi çok istiyorum. şuanda lgs öğrencisiyim ve haziran’da sınava gireceğim. fakat sı...

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Ferah Mah.
Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Anadolu Lisesi

Büyük çamlıca koleji üç ayrı kademede eğitim vermesine rağmen her kademe için ayrı tasarlanmış giriş çıkış kapıları, bah...

Özel Çamlıca Tercih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Tercih Koleji Anadolu Lisesi

Yakın çevrenin önerisi ile 2018 yılında büyük oğlumu kayıt ettirdim çocuğumun durumunundan pek bir beklentim olmamasına...

Özel Havva Ekşi Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Havva Ekşi Anadolu Lisesi

Kurucunun da eğitimci olması, öğrencinin dilinden anlayıp öğrenciyi iyi yönde yönlendirmesi,iyi eğitim kadrosu,kullanıla...

Özel Çamlıca MBA Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca MBA Okulları Fen Lisesi

Özel Çamlıca MBA Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asfa Eğitim Kurumları Ahmet Mithat Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Barbaros Mah.
Özel Asfa Eğitim Kurumları Ahmet Mithat Anadolu Lisesi

Özel Asfa Eğitim Kurumları Ahmet Mithat Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Belde Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Kuzguncuk Mah.
Özel İstek Okulları Belde Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Belde Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Amerikan Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Selami Ali Mah.
Özel Üsküdar Amerikan Lisesi

Özel Üsküdar Amerikan Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Salacak Mah.
Özel Doğan Koleji Anadolu Lisesi

Özel Doğan Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Bağlarbaşı Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Selami Ali Mah.
Özel Üsküdar Bağlarbaşı Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Bağlarbaşı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çamlıca Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Valide-I Atik Mah.
Özel Üsküdar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Ünalan Mah.
Özel Üsküdar Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kalem Vakfı Çamlıca Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Yavuztürk Mah.
Özel Kalem Vakfı Çamlıca Anadolu Lisesi

Özel Kalem Vakfı Çamlıca Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Acıbadem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Üsküdar Özel Liseleri

Üsküdar özel liseleri hakkındaki detaylara, bursluluk ve fiyat bilgilerine, okullar hakkında yapılan yorumlara ve özel liselerin görsellerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum