fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Konak Özel İlkokulları

Konak İzmir’in eğitime olan talebin hayli yüksek olduğu bir ilçesidir. Bu talebe karşılık vermek adına bölgede çok fazla kurum bulunmaktadır. Bu durum Konak özel ilkokullarını araştıran veliler için zorlayıcı olabilmektedir. Veliler her bir okulu teker teker gezerek ve birbirleriyle karşılaştırarak seçim yapma şansı bulamamaktadır. Okul.com.tr bu sorunların önüne geçmek adına bütün özel okulları tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Veliler listeleme sayfası üzerindeki okulların profillerini inceleyebilmektedir. Okulların profillerinde bulunan ortalama fiyat, verilen yabancı dil eğitimleri ve adres gibi bilgiler velilerin işini kolaylaştırmaktadır. Okulların iç ve dış mekan görselleri de velilerin okul hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu sayede bütün okulları teker teker gezmeden okul arayışı gerçekleştirilebilmektedir.


Konak özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Kolejler eğitim alanındaki tecrübeleri ve eğitim kaliteleriyle bilinmektedir. Bu kurumlar eğitim alanındaki kanıtlanmış başarıları ve tecrübeleri ile velilerin tercih sebebi olmaktadır. Kolejlerin tercih edilmesindeki bir diğer etken de bütünleşik yapılarıdır. Öğrenciler bu kurumlarda anaokulundan liseye kadar eğitim görebilmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrenciler alıştıkları eğitim ortamından kopmadan öğrenim görmeye devam edebilmektedir. Ayrıca öğrenciler okula alışma süreçlerini tekrar tekrar yaşamak zorunda kalmamaktadır. Bu sebepler de kolejlerin seçilmesinde etkili olmaktadır. Okul.com.tr’nin kolejler sayfasından İzmir’deki kolejlere göz atabilirsiniz. Bu sayede kampüsleri, eğitim alanındaki başarıları ve öğrencilere sundukları imkanlar gibi birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.


İlkokul pedagojik anlamda oldukça hassas bir dönemdir. Küçük yaştaki öğrenciler bu dönemde okula karşı bir bakış açısı kazanırlar. Bu bakış açısı ilerideki eğitim hayatlarına büyük oranda etki bırakır. Konak özel ilkokulları bu durumun öneminin farkında olarak eğitim vermektedir. Okulların rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri bu sürecin doğru yönetilmesine destek vermektedir. Öğrencilerle düzenli olarak görüşen psikolojik danışmanlık servisi pedagojik gelişimlerini kayıt altına almaktadır. Aile ile de iş birliği içerisinde olarak ilkokul döneminde alınan faydayı maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Konak’da rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunan okulları Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini kullanarak hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Konak özel ilkokul fiyatları bağlı bulundukları kolej, sunduğu fiziksel imkanlar ve eğitimini verdiği yabancı diller gibi özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Kurum sayısının fazla olması her bütçeye uygun okul bulunmasını kolaylaştırmaktadır. Okulların profillerindeki ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr üyesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca üye olarak Okul.com.tr’de onaylı profilleriyle bulunan okulların üyelerimize özel fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyatlarla kayıt yaptırma şansı yakalayabilirsiniz.


Konak özel ilkokulları profillerinde bulunan yorumlar okulların eğitimlerini deneyimlemiş kişiler tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler, mezunlar, aileler ve eğitimcilerin yaptıkları yorumlar okulun eğitimi hakkındaki fikirlerini yansıtmaktadır. Bu nedenle okullar hakkında oldukça detaylı bilgi vermektedir. Bu yorumları okuyarak öğrenciler, aileler ve eğitimcilerin gözünden okulu görebilirsiniz. Siz de eğitimini tecrübe ettiğiniz okulların profillerine yorum yaparak okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz. Yorum yapabilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.


Okulların profillerini incelemeye vakit ayıramıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız seçtiğiniz kriterler doğrultusunda 5 adet okulu sizler için listelemekte ve iletişime geçmenize yardımcı olmaktadır.


3 okul bulundu.
Özel Çamlaraltı Koleji İlkokulu Özel Okul
Konak / Kemal Reis Mah.
Özel Çamlaraltı Koleji İlkokulu

Atmosferi, olanakları, öğrencileri, öğretmenleri çok güzel olan okul.

Özel İtalyan İlkokulu Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İtalyan İlkokulu

Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. güvenilir bir okul. 3. sene geçirdik ve hiçbir sorun yaşamadık.

Özel İzmir Sev İlkokulu Özel Okul
Konak / Göztepe Mah.
Özel İzmir Sev İlkokulu

Yabancı dil eğitimi için bir numara.

İzmir Konak Özel İlkokulları

Konak İzmir'de bulunan özel ilkokullar ve kolejlerin iletişim bilgilerine, fotoğraf galerine, veli yorumlarına, branş derslerine, fiziksel özelliklerine ve çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.

Konak Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum