fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Muratpaşa Özel Ortaokulları

Muratpaşa özel ortaokulları bölgedeki öğrencilerin başarılarını maksimum seviyeye getirmek amacıyla hizmet vermektedir. Bölgede eğitime olan talep hayli yüksek olduğundan özel okulların sayısı da fazladır. Bu sebeple okul arayışında olan velilerin bütün eğitim kurumlarını incelemesi oldukça zor olmaktadır. Okul.com.tr bölgedeki okulları tek bir sayfa üzerinde listeleyerek zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Özel Muratpaşa ortaokulları listeleme sayfası sayesinde okulları hızlıca inceleyebilirsiniz. Okulların profilleri sayesinde okul görsellerine, ortalama okul fiyatı bilgilerine ve verilen yabancı dil eğitimlerine göz atabilirsiniz. Okul profillerinde bulunan iletişim bilgilerinin sayesinde yüz yüze görüşmek için randevu talep edebilirsiniz.


Ortaokul öğrencilerin akademik hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Öğrenciler bu dönemde liseye geçiş sınavlarına hazırlandığından yoğun bir tempoyla tanışırlar. Bu tempoya alışma sürecinin ne kadar sağlıklı geçeceği eğitimcilere ve okulun şartlarına bağlıdır. Bu dönemin öğrenciler üzerindeki öneminin farkında olan okullar birçok çalışma yürütmektedir. Muratpaşa özel ortaokullarının rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri bu süreçte etkili olmaktadır. Bu servisler öğrencilere gelecek planı yapma ve bu planlara ulaşmak için çalışma konusunda destek vermektedir. Böylece öğrenciler sınava hazırlanırken hiçbir noktada yalnız kalmamaktadır. Ek olarak psikolojik danışmanlık sayesinde öğrencilerin sınav kaygısı sebebiyle psikolojik problemler yaşamasının önüne geçilmektedir. Muratpaşa’da psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan okulları Okul.com.tr üzerinden filtreleyerek kolayca inceleyebilirsiniz.


Muratpaşa özel ortaokulları öğrencilerinin her yönden gelişimini desteklemektedir. Uzman eğitimci kadrolarıyla sınava hazırlıkta destek olurken sosyal ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunan çalışmalar da yapılmaktadır. Öğrencilerin sportif faaliyetler yürütmesi adına okullarda kapalı spor salonları ve spor alanları bulunmasına önem verilmektedir. Öğrencilerin sosyal gelişimlerini maksimuma çıkarmak adına da aktiviteler bulunmaktadır. Öğrenciler kulüplerde yapılan aktiviteler sayesinde hem eğlenmekte hem de sosyal olarak aktif olmaktadır. Muratpaşa’da bulunan özel ortaokulların gerçekleştirdiği fiziksel ve sosyal aktiviteleri Okul.com.tr üzerindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Filtreleme seçeneğini kullanarak öğrencinizin özellikle katılmasını istediğiniz aktivitelere sahip olan okulları kolayca inceleyebilirsiniz.


Muratpaşa’daki özel ortaokullar genellikle kolej bünyesinde öğretim hizmeti vermektedir. Bu kurumlar genelde bölgede yaşayan herkese adını duyurmuş Antalya kolejleri olmaktadır. İsimlerinin bilinmesinin sebebi uzun yıllardır eğitim vermeleri ve başarılarını defalarca kanıtlamış olmalarıdır. Veliler bu sebeplerle öğrencilerini kolejlere göndermeyi tercih etmektedir. Kolejlerin tercih edilmesinin sebeplerinden biri de bütünleşik yapılarıdır. Kolejler okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere tüm kademelerde eğitim vermektedir. Bu da öğrencilerin herhangi bir uyum sorunu yaşamadan alıştıkları eğitim ortamında devam etmelerini sağlamaktadır. Muratpaşa özel ortaokullarının bünyesinde hizmet verdiği kolejlerin fiyatlarını Okul.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.


Muratpaşa özel ortaokul fiyatları sundukları imkanlar, eğitim kalitesi, fiziksel şartları ve bağlı bulundukları kolejlere göre farklılık göstermektedir. Listeleme sayfalarında bulunan özel okul fiyatlarını incelemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Böylece Okul.com.tr’de onaylı profilleriyle yer alan okulların üyelerimize özel sundukları fiyat listesini de inceleyebilirsiniz. Ek olarak öğrenciler Muratpaşa’daki özel ortaokullarının düzenlediği bursluluk sınavlarına katılarak başarılarına göre burs oranları kazanabilmektedir. Okulların düzenlediği bursluluk sınavlarını Okul.com.tr üzerinden kolayca inceleyebilir hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencinizin sınavdaki başarısı oranında burs kazanarak avantaj elde edebilirsiniz.


Okul arayışındaysanız ve tüm okulları tek tek inceleyecek vakit bulamıyorsanız hızlıca ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız tercih ettiğiniz kriterler doğrultusunda sizin için en uygun 5 okulu sizler için listelemektedir.


32 okul bulundu.
Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu verified

Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu

Okul gerçekten çok iyi kızım severek gidip geliyor öğretmenleri güler yüzlü kızım öğretmenlerini anlata anlata bitiremiy...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu

Öğrencilerin derdini anlayan, onların başarılarını nasıl artıracakları konusunda sürekli çalışan, sonuç alınamayınca vel...

Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu

Bire bir ilgili öğretmen ve yoneticiler var. etüt veriyorlar.

Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koçaş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Ermenek Mah.
Özel Koçaş Koleji Ortaokulu

Özel Koçaş Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Güneş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Muratpaşa Güneş Koleji Ortaokulu

Özel Muratpaşa Güneş Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Renk Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Ortaokulu

Özel Renk Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Enerji Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Muratpaşa Enerji Koleji Ortaokulu

Özel Muratpaşa Enerji Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Bilfen Koleji Antalya Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bilfen Koleji Antalya Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Antalya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Koleji Lara Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara Ortaokulu

Özel Antalya Koleji Lara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Bayındır Mah.
Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Maya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Demircikara Mah.
Özel Antalya Maya Okulları Ortaokulu

Özel Antalya Maya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Düşünür Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu

Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıklar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Ortaokulu

Özel Işıklar Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Dutlubahçe Mah.
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Ortaokulu

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Soğuksu Mah.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Muratpaşa Birey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Muratpaşa Birey Koleji Ortaokulu

Özel Muratpaşa Birey Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Akant Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Muratpaşa Akant Okulları Ortaokulu

Özel Muratpaşa Akant Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şefik Cüce Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Şefik Cüce Ortaokulu

Özel Şefik Cüce Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:15

Antalya Muratpaşa Özel Ortaokulları

Muratpaşa özel ortaokullarının eğitim alanındaki yeniliklerine, fiziki olanaklarına, fiyatlarına ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın!

Muratpaşa Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum