fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Adana Özel İlkokulları

Adana ili, içerisinde birçok farklı eğitim modeli sunan ilkokulu bünyesinde bulundurmaktadır. Bu farklı eğitim modellerini sunan okulların tek amacı, donanımlı bireyler yetiştirmektir. Adana özel ilkokulları öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek birçok aktivite düzenlemektedir. Özel okullar öğrencilere başarılı olacakları sosyal, kültürel, sportif gibi alanlarda birçok etkinlik düzenlemektedir. Aynı zamanda temel olarak verdikleri eğitim ile kendini keşfeden öğrenciler, akademik olarak da başarılı bireyler haline gelmektedir. Kendini keşfeden öğrencilerin becerilerini geliştirebilmeleri için düzenlenen aktivitelere ek olarak alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından tespit edilen öğrenci eksikliklerinin de giderilmesi için birçok farklı etkinlik düzenlemektedir.


Adana bölgesinde öğrencisi için en iyi okulu isteyen velilerin okulları tek tek arayıp gezmesi yerine Okul.com.tr bölgedeki tüm okulları tek bir listede bir araya getirmektedir. Tüm okulları tek bir listede toplayan Okul.com.tr, velilerin ilgi, istek ve beklentileri doğrultusunda en uygun okulu bulmalarını amaçlamaktadır. Adana özel ilkokulları hakkında tüm bilgileri okulları tek tek gezmek yerine listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Okullar hakkında tüm detayların bulunduğu bu profillerden görüşmek istediğiniz kurumlara form doldurabilir, kurumların sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli eğitim yaklaşımlarıyla ayrıcalıklı bir öğrenim hizmeti sunan özel okullar, veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Okul tercihi konusunda, kurumları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Özel okulların erken kayıt avantajlarından yararlanmak ve Okul.com.tr'ye özel indirimlerden faydalanmak adına üye olarak giriş yapabilirsiniz.


Bütünleşik bir yapısı olan Adana özel ilkokulları, anaokulundan lise mezuniyetine kadar sarmal bir şekilde eğitim vermektedir. Öğretmenleri tarafından kaliteli bir eğitim verilmesini amaçlayan Adana özel ilkokulları, kaliteli eğitimleri ve düşük sınıf mevcutları ile saygın, özgüvenli, sorun değil çözüm odaklı, yaşadığı topluma saygı duyan, mutlu, başarılı ve lider bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda verdikleri eğitimi sürekli geliştiren Adana özel ilkokulları, öğrencilere herhangi ek bir destek almadan Liseye Geçiş Sınavına önceden bir altyapı oluşturmayı hedefleyen bir eğitim modeline sahip olmaktadır.


Adana özel ilkokulları çoğunlukla Çukurova, Seyhan, Kozan, Ceyhan gibi ilçelerde bulunsa da diğer illerde de özel okul sayısı bir hayli fazladır. Bölgedeki tüm okullar hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşın. Özel okulda aradığınız kriterlere uygun, beklentilerinizi ve taleplerinizi karşılayacak kurumları listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak inceleyin! Özel okullar, öğrencilerin çağdaş eğitim ortamlarında kaliteli bir öğrenim görebilmesi adına güncel eğitim yaklaşımlarıyla ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Eğitimi öğrencinin çevresinde oluşturarak onların bireysel başarılarını maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Adana'daki özel ilkokulları, öğrencinin temelden itibaren kapsamlı eğitim görmesini destekleyerek öğrencilerin akademik beceri gelişiminin yanı sıra sosyal ve kültürel yetkinliklere sahip bireyler olmalarını desteklemektedir.


Adana özel ilkokulları, yabancı dil eğitimi konusunda oldukça hassas bir yapıda hizmet sunmaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi olan İngilizce dil eğitimi konusunda interaktif eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Öğrencilerin derse katılımını artırmak adına sınıf mevcutlarını belirli seviyelerde sınırlandıran özel okullar, soru-cevap çalışmaları ile öğrencilerin aktifliğini artırmaktadır. Öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma ve dinlediğini anlama becerilerine sahip bireyler olmalarını ilkokul seviyesinden itibaren desteklemektedir. Bölgedeki çoğu ilkokul kolej yapısında hizmet sağlamaktadır. Adana kolejleri, bütünleşik bir yapı içerisinde hizmet sağladığından dolayı her geçen eğitim dönemi birbirini tamamlamaktadır. Ayrıcalıklı eğitim binalarında kapsamlı eğitim içerikleri sürdüren özel okullar arasından size en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun!


Bu filtreleme seçeneği ile tek tek tüm okulları gezmek yerine Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeler içerisindeki okul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Bölgedeki özel okullar hakkında genel bilgiler, fotoğraf galerisi, benimsedikleri modeller, öğrencilere sundukları imkanlar ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak bu okulları tercih etmiş veliler tarafından tarafsız bir şekilde yapılmış yorumlara da göz atarak aklınızda kalan soruları cevaplayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

28 okul bulundu.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu

Çocuğumu güvenle yolluyorum, fatma ogretmene ve çalışan öğretmenlere teşekkür ederim...herkese gönül rahatlığıyla tavsiy...

Özel Çukurova Altıneller İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Altıneller İlkokulu

Kampüslerindeki yaşam ve enerjiye bayıldım.. sosyal olanakları ve lgs de 2 tane türkiye 1.liği gelmesi adana için büyük...

Özel Seyhan Ekim Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Seyhan Ekim Koleji İlkokulu

El değiştirdikten sonra hiçbir yetkiliye ulaşamıyoruz. devlet okulundan bu sene geçen 8.sinif öğrencileri etüt anlaşması...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu

Özel Çukurova Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu

Özel Adana Bilen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:30
Özel Kozan Koleji İlkokulu Özel Okul
Kozan / Çanaklı Mah.
Özel Kozan Koleji İlkokulu

Özel Kozan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Minecan İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan İlkokulu

Özel Çukurova Minecan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Altıneller İlkokulu Özel Okul
Seyhan / 2000 evler Mah.
Özel Seyhan Altıneller İlkokulu

Özel Seyhan Altıneller İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu Özel Okul
Ceyhan / Ulus Mah.
Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeni Mah.
Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu

Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Ceyhan / Büyükmangıt Mah.
Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel TED Adana Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel TED Adana Koleji İlkokulu

Özel TED Adana Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Ziyapaşa Mah.
Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu

Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu

Özel Seyhan İsabet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu Özel Okul
Sarıçam / Kargakekeç Mah.
Özel Sarıçam Erkan İlkokulu

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Kurttepe Mah.
Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu

Özel Çukurova Karma Çocuk Köyü İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Mithatpaşa Mah.
Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu

Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Sular Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Sular Koleji İlkokulu

Özel Adana Sular Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adana Özel İlkokulları

Adana özel ilkokulları için yapılan veli yorumları, fotoğraflar, bursluluk sınavları ve daha birçok bilgiyi edinmek için listelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Adana Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum