fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Adana Özel İlkokulları

Adana ili, içerisinde birçok farklı eğitim modeli sunan ilkokulu bünyesinde bulundurmaktadır. Bu farklı eğitim modellerini sunan okulların tek amacı, donanımlı bireyler yetiştirmektir. Bu doğrultuda öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek birçok aktivite düzenleyen Adana Özel İlkokulları, öğrencilere başarılı olacakları sosyal, kültürel, sportif gibi alanlarda birçok etkinlik düzenlerken, temel olarak verdikleri eğitim ile kendini keşfeden öğrenciler, akademik olarak da başarılı bireyler haline gelmektedir. Kendini keşfeden öğrencilerin becerilerini geliştirebilmeleri için düzenlenen aktivitelere ek olarak alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından tespit edilen öğrenci eksikliklerinin de giderilmesi için birçok farklı etkinlik düzenlemektedir.

Adana bölgesinde oturup çocuğu için en iyisini isteyen velilerin okulları tek tek arayıp gezmesi yerine, tüm okulların tek bir listede toplayan Okul.com.tr, velilerin ilgi, istek ve beklentileri doğrultusunda en uygun okulu bulmaları için elinden geleni yapmaktadır. Bu kurumları tek tek gezmek yerine okul profillerinde filtreleme yaparak aradığınız nitelikte bir okul bulabilirsiniz.


Bütünleşik bir yapısı olan Adana özel ilkokulları, anaokulundan lise mezuniyetine kadar sarmal bir şekilde eğitim vermektedir. Öğretmenleri tarafından kaliteli bir eğitim verilmesini amaçlayan Adana özel ilkokulları, kaliteli eğitimleri ve düşük sınıf mevcutları ile saygın, özgüvenli, sorun değil çözüm odaklı, yaşadığı topluma saygı duyan, mutlu, başarılı ve lider bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda verdikleri eğitimi sürekli geliştiren Adana özel ilkokulları, öğrencilere herhangi ek bir destek almadan Liseye Geçiş Sınavına önceden bir altyapı oluşturmayı hedefleyen bir eğitim modeline sahip olmaktadır.


Çukurova, Seyhan, Kozan, Ceyhan gibi birçok ilçesinde onlarca özel ilkokula sahip olan Adana’da aradığınız kriterlere, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda bir okul bulmak için Okul.com.tr olarak sizlere sunduğumuz filtreleme seçeneği ile sizler de aradığınız okullar hakkında daha hızlı bilgi sahibi olabilir ve okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Bu filtreleme seçeneği ile tek tek tüm okulları gezmek yerine listemiz içerisindeki okul profillerini ziyaret ederek bu okullar hakkında genel bilgiler, fotoğraf galerisi, benimsedikleri modeller, öğrencilere sundukları imkanlar ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak bu okulları tercih etmiş veliler tarafından tarafsız bir şekilde yapılmış yorumlara da göz atarak aklınızda kalan soruları da cevaplayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz eğitim danışmanlarımızla da iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku..

31 okul bulundu.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Çağla Koleji İlkokulu

Çocuğumu güvenle yolluyorum, fatma ogretmene ve çalışan öğretmenlere teşekkür ederim...herkese gönül rahatlığıyla tavsiy...

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Ziyapaşa Mah.
Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu

Özel Adana Yükseliş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Adana Ted Koleji İlkokulu

Özel Adana Ted Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Mithatpaşa Mah.
Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu

Özel Adana Akdeniz Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Uğur Okulları İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Adana Uğur Okulları İlkokulu

Özel Adana Uğur Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:50
Özel Çukurova Minecan İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan İlkokulu

Özel Çukurova Minecan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Ceyhan / Büyükmangıt Mah.
Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu

Özel Ceyhan Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeni Mah.
Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Adana Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Altıneller İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Altıneller İlkokulu

Özel Çukurova Altıneller İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Eral Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Eral Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Eral Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu

Özel Güzelyalı Eral Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu Özel Okul
Sarıçam / Kargakekeç Mah.
Özel Sarıçam Erkan İlkokulu

Özel Sarıçam Erkan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Marmara İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Çukurova Marmara İlkokulu

Özel Çukurova Marmara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu

Özel Yeni Adana Ortadoğu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Adana Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yenibaraj Mah.
Özel Adana Koleji İlkokulu

Özel Adana Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu

Özel Adana Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Kampüs İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Adana Kampüs İlkokulu

Özel Adana Kampüs İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Altıneller İlkokulu Özel Okul
Seyhan / 2000 evler Mah.
Özel Seyhan Altıneller İlkokulu

Özel Seyhan Altıneller İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Gündoğdu Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kozan Koleji İlkokulu Özel Okul
Kozan / Çanaklı Mah.
Özel Kozan Koleji İlkokulu

Özel Kozan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova İlknur Kara İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova İlknur Kara İlkokulu

Özel Çukurova İlknur Kara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu

Özel Seyhan Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu

Özel Çukurova Erkan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adana Özel İlkokulları

Adana özel ilkokulları için yapılan veli yorumları, fotoğraflar, bursluluk sınavları ve daha birçok bilgiyi edinmek için listelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum