fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Güzelbahçe Özel İlkokulları

Güzelbahçe, İzmir iline bağlı ilçelerden bir tanesidir. Gelişmekte ve büyümekte olan bir ilçe olduğundan bölgedeki eğitim kurumlarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Güzelbahçe özel ilkokullarının sayısı da gün geçtikçe arttığından ailelerin öğrencileri için doğru okulu bulmaları gittikçe zorlaşmaktadır. Okul.com.tr bölgedeki okulları tüm özellikleriyle tek bir listeleme sayfası üzerinden listeleyerek ailelere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aileler Güzelbahçe özel ilkokulları içerisinden aradıkları kriterleri filtreleyerek istedikleri özelliklere uygun okulları kolayca bulabilmektedir. Okulların detaylı görselleri, ortalama fiyat bilgileri, daha önce deneyimlemiş kişilerin yorumları, sağladığı imkanlar ve branş dersleri gibi bilgiler tek bir sayfa üzerinden ailelerin hizmetine sunulmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okulların tüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.


İlkokul çocukların akademik hayatla tanıştıkları dönemdir. Sınavlarla, yeni bir otorite olan öğretmenlerle ve ortak yaşam alanlarıyla büyük ölçüde bu dönemde tanışırlar. Bu dönemde okula karşı takınılan tavır ileriki dönemlerdeki okul başarılarını etkileyebileceğinden çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Güzelbahçe özel ilkokulları çocukların eğitimlerini her yönden destekleyecek ve onlara eğitim dönemleri boyunca destek olacak bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir. Bu eğitimi sağlamak için de bünyelerinde bulundurdukları öğretmenlerin iletişim becerileri güçlü, sabırlı kişiler olmalarına dikkat etmektedirler. Böylelikle çocukların okulu sevmesi adına çabalanmakta ve alışma süreçlerinde onlara destek olunmaktadır.


Güzelbahçe özel ilkokullarının büyük bir çoğunluğu kolej bünyesinde eğitim veren ilkokullardır. Bölgede eğitim veren kolejler yıllardır verdikleri eğitimle bilinen, sıklıkla tercih eden kurumlardır. Güzelbahçe kolejleri hakkında detaylı bilgileri Okul.com.tr’nin sunduğu kolejler sayfasından öğrenebilirsiniz. Kolej kampüslerinin içerisinde var olan kademelere, okulların tarihçelerine, imkanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Kolejler aynı kampüste anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden olası uyum problemlerinin önüne geçmekte, markalaşmış isimleriyle kalitelerini göz önüne koyduklarından aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Güzelbahçe özel ilkokulları sayfası üzerinden okulların detaylı bilgilerine, kolejlerin ilkokul kademeleri hakkında yapılan yorumlara kolayca ulaşabilirsiniz.


Güzelbahçe özel ilkokulları ortalama fiyatları okulların belirli özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Okulların fiziksel şartları, öğrencilere sağladığı imkanlar, bünyesinde bulundukları kolej gibi bileşenler okulların fiyatlarını belirlemektedir. Bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyip Okul.com.tr’de işaretleyerek bütçenize en uygun kurumu bulabilirsiniz. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak onaylanmış profilleriyle yer alan kurumlarımız tarafından Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Çevre mahalle ve ilçelerden Güzelbahçe özel ilkokullarına kayıt yaptıracaksanız çocuğunuzun okula güvenle ulaşması adına servis imkanı olan kurumları filtreleyebilir; servis ücretlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Okulların profillerinde yer alan yorumlar, okulları daha önce deneyimlemiş öğretmen, öğrenci, mezun veya ailelere ait yorumlardır. Bu yorumlara bakarak okulun pratikteki işleyişi hakkında daha net bilgi edinebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız seçtiğiniz kriterler doğrultusunda sizler için en uygun 5 okulu listelemektedir.


12 okul bulundu.
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe verified

Okulumuzu çok seviyoruz. eğitim anlayışı, öğretmenleri, imkanları, doğası.. kısacası herşeyi ile öğrenci&çocuk odaklı.

Diğer Okullar

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu

Fransızca eğitim veriliyor, kadro başarılı, güvenlik yeterince iyi. tavsiye ederim.

Özel Kent Koleji Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe İlkokulu

Özel Kent Koleji Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir İlkokulu

Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Bilgince Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Bilgince Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yaka Mah.
Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Güzelbahçe Özel İlkokulları

İzmir'de bulunan Güzelbahçe ilçesinde bulunan özel ilkokullar hakkında yapılan ebeveyn yorumlarına, fotoğraf galerilerine, iletişim bilgilerine ve çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum