fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Çiğli Özel Liseleri

İzmir Çiğli özel liseleri öğrencilerinin başarılarını maksimuma ulaştırmayı amaçlayan kurumlardan oluşmaktadır. Öğrencilerinin her birinin birer birey olduklarının farkında olarak hizmet vermektedirler. Bu sebeple öğrencilerle birebir ilgilenmekte ve karakterlerine uygun eğitim vermeye çabalamaktadırlar. Çiğli’deki özel liseleri Okul.com.tr üzerinde kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hızlıca size en uygun okulu bulabilirsiniz.


Çiğli özel liseleri bünyesindeki öğrencilerin hedefledikleri üniversiteye yerleşmek için eğitimci kadrosunu özenle seçmektedir. Bu kurumlarda öğrencilere yönelik ek ders ve etüt çalışmaları da yürütülmektedir. Özel Çiğli liselerinin bu özellikleri sayesinde öğrencilerin farklı kurumlardan destek almasına gerek kalmamaktadır. Akademik başarının yanı sıra öğrencilerin sosyal gelişimlerine de önem verilmektedir. Okulda yapılan aktiviteler ve öğrenci kulüpleri sayesinde öğrenciler sosyal olarak aktif olmaktadır. Bunlara ek olarak öğrencilerin kaliteli yabancı dil eğitimi almalarına da dikkat edilmektedir. Böylece öğrenciler üniversiteye geçiş sürecinde en az bir yabancı dil sahibi olabilmektedir. Siz de Okul.com.tr’nin filtreleme özelliği sayesinde çocuğunuzun katılmasını istediğiniz sosyal aktivitelere ve öğrenmesini istediğiniz yabancı dil eğitimine sahip okulları listeleyebilirsiniz.


Çiğli özel liseleri bünyesindeki öğrencilerin içinde olduğu zorlu sınav sürecinin her noktasında onlara destek olmaktadır. Kurumların psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri öğrencilerle düzenli görüşmeler yapmaktadır. Öğrencilerin kariyer tercihleri yapmaya başladığı bu dönemde onlara detaylı bilgi aktarımında bulunmaktadır. Ayrıca sınav stresinden dolayı oluşabilecek psikolojik problemleri önlemek amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Çiğli’de psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan özel liseleri Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilirsiniz.


Çiğli özel lise fiyatları okulların sahip olduğu imkanlar, verdiği yabancı dil eğitimi ve üniversiteye yerleştirme oranına göre değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr okulları tek bir sayfa üzerinde filtreleyerek ortalama fiyat bilgilerini kolayca kıyaslamanızı sağlamaktadır. Çiğli özel liselerinin ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak onaylanmış profilleriyle sitemizde bulunan okulların üyelerimize sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca üye olarak eğitimini deneyimlediğiniz okulların profillerine yorum yapabilirsiniz. Profillerdeki yorumlar gerçek deneyimleri yansıttığından okullar hakkında detaylı fikir sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Siz de yorum yaparak okul arayışındaki velilerin sürecini kolaylaştırabilirsiniz.


Çiğli özel liseleri genellikle kolej bünyesinde hizmet veren kurumlardan oluşmaktadır. Kolejler eğitim alanında elde ettiği başarılarla kendini birçok kez kanıtlamış kurumlardır. Ayrıca kolejlerin bazıları ülke çapında ismini duyurmuş bulunmaktadır. Verdikleri bu güven sayesinde birçok veli çocukları için kolejleri tercih etmektedir. Ayrıca tek bir çatı altında bütün kademelere hizmet vermeleri de kolejleri çekici hale getirmektedir. Veliler öğrencilerinin uyum sağlama problemi yaşamaması için kolejleri seçmektedir. Böylece öğrenciler anaokulundan liseye kadar aynı eğitim ortamında bulunabilmektedir. Veliler de bu sayede çocuklarının okuduğu okulla sağlıklı ve sağlam bir iletişime sahip olabilmektedir. Kolejler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için Okul.com.tr’nin kolejler sayfasını inceleyebilir kurumların hakkında yazılarını okuyabilirsiniz. Ek olarak bu kurumların profillerindeki yorumları inceleyerek velilerin deneyimleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Okulların her birini incelemek için vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımızın verdiği hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin seçtiğiniz kriterler doğrultusunda size en uygun 5 okulu listelemektedir. Eğitim danışmanlarımız listelenen okullarla direkt olarak iletişime geçmenizi sağlamaktadır.


18 okul bulundu.
Özel Tulpar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Tulpar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Hocalar çok iyi yemekler mükemmel hocalar çok iyi dersler güzel geciyo en sevdiğim hoca ve ders elektirik devre harun ho...

Diğer Okullar

Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi

Özel Çiğli Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi

Özel Çiğli Bil Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Küçük Çiğli Mah.
Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Atatürk OSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aosb Mah.
Özel İzmir Atatürk OSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İzmir Atatürk OSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:45
Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi

Özel 21.Yüzyıl Karşıyaka Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Tanı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:15
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karşıyaka Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:45
Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi

Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Timur Arslan Fen Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Timur Arslan Fen Lisesi

Özel Timur Arslan Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mavişehir 3 Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Bil Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Denge Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30

İzmir Çiğli Özel Liseleri

Çiğli özel liselerinin eğitime bakış açılarına, lise türlerine, bursluluk ve erken kayıt avantajlarına ulaşın!

Çiğli Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum