fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Konyaaltı Özel Liseleri

Konyaaltı özel liseleri bölgede eğitime olan talebi karşılamak adına oldukça fazladır. Eğitim kurumlarının sayısının fazla olması okul arayışında olan velilerin işini zorlaştırmaktadır. Öğrencilerinin iyi eğitim almasını isteyen aileler bu sebeple okulları araştırırken vakit kaybetmektedir. Okul.com.tr bölgedeki özel liseleri tek bir sayfa üzerinde listeleyerek velilerin işini kolaylaştırmaktadır. Böylece velilerin okulları tek tek gezmesine gerek kalmamaktadır. Siz de özel Konyaaltı liselerini listeleyerek kriterlerinize uygun okulu kolayca bulabilirsiniz.


Lise dönemi öğrencilerin hayatlarında önemli bir dönüm noktasıdır. Bu dönemde öğrenciler üniversite sınavına hazırlanmaktadır. Bu sebeple aileler ve öğrenciler bu dönemi geçirecekleri okulu seçerken oldukça özen göstermektedir. Konyaaltı özel liseleri öğrencilerinin sınava hazırlandıkları bu dönemin her adımında onlara destek olmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde öğretmenlerin ne kadar önemli bir faktör olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu sebeple Konyaaltı’nda bulunan özel liseler öğretmen kadrolarını özenle seçmektedir. Alanında uzman eğitimciler büyük bir gayretle öğrencilerini sınava hazırlamaktadır. Ayrıca ek ders ve etüt çalışmalarıyla öğrencilerin derslerden geri kalması engellenmekte ve sınavdaki başarıları maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Ek olarak okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri de öğrencilere bu süreçte destek olmaktadır. Öğrencilere hedef belirlemede ve hedeflerine uygun olan çalışma planını hazırlamada yardımcı olmaktadır. Psikolojik danışmanlar da öğrencilerle gerekli görüşmeleri yaparak sınav hazırlığında olan öğrencilerin yaşayabilecekleri psikolojik sorunların önüne geçmektedir. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulunan özel Konyaaltı liselerini görüntülemek için Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini hemen kullanın.


Konyaaltı özel liseleri çoğunlukla kolej bünyesinde hizmet veren okullardır. Kolejler üniversiteye yerleştirme oranları ve akademik kadrolarının yeterliliğiyle kendini kanıtlamış kurumlardır. Veliler kolejleri bu ve benzeri sebeplerle tercih etmektedir. Bu okullar bünyesinde bulundukları kolejlerin programlarına uygun eğitim vermektedir. Konyaaltı’nda bulunan kolejleri Okul.com.tr üzerinden kolayca listeleyebilirsiniz. Ayrıca kolejlerin hakkında yazılarını okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Okul.com.tr üzerinde Konyaaltı özel liselerine yapılan yorumlar gerçek deneyimleri yansıtmaktadır. Okulların profillerindeki yorumları okuyarak kurumlar hakkında oldukça detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yorumlar gerçek deneyimlerden oluştuğundan okulun ailelerle iletişimi, öğrencilerin okuldan memnuniyeti ve öğretmen kadrosu hakkında birinci elden bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de Okul.com.tr’ye üye olarak eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilirsiniz. Bu sayede okul arayışında olan velilere ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.


Konyaaltı özel lise fiyatları bağlı olduğu koleje, fiziksel imkanlarına, verdiği yabancı dil eğitimine ve öğretmen kadrosunun kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Bölgedeki okul sayısının oldukça fazla olması her bütçeye uygun okul bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okul.com.tr’de bulunan kurumların fiyatlarını görüntüleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Böylece onaylanmış profilleri bulunan okulların üyelerimize özel sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak özel Konyaaltı liselerinin düzenlediği bursluluk sınavlarına katılarak başarınız oranında indirim elde edebilirsiniz. Kurumların bursluluk sınavlarını da Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları teker teker inceleyecek vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için belirttiğiniz kriterlere uygun olan 5 okulu listelemekte ve iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz bu hizmetten yararlanarak okul arayışınızda vakit kazanabilirsiniz.


10 okul bulundu.
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Molla Yusuf Mah.
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Has Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Liman Mah.
Özel Antalya Has Anadolu Lisesi

Özel Antalya Has Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Molla Yusuf Mah.
Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel İSTEK Konyaaltı Fen Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Uncalı Mah.
Özel İSTEK Konyaaltı Fen Lisesi

Özel İSTEK Konyaaltı Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bil Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Altınkum Mah.
Özel Antalya Bil Anadolu Lisesi

Özel Antalya Bil Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel İSTEK Konyaaltı Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Uncalı Mah.
Özel İSTEK Konyaaltı Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Konyaaltı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mustafa Kemal Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel Mustafa Kemal Okulları Anadolu Lisesi

Özel Mustafa Kemal Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Konyaaltı Başarı Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Kuşkavağı Mah.
Özel Konyaaltı Başarı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Konyaaltı Başarı Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Antalya Bil Fen Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Altınkum Mah.
Özel Antalya Bil Fen Lisesi

Özel Antalya Bil Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konyaaltı / Gürsu Mah.
Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00

Antalya Konyaaltı Özel Liseleri

Konyaaltı özel lise fiyatlarına, eğitim olanaklarına, burs imkanlarına ve merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşın!

Konyaaltı Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum