fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Nilüfer Özel Ortaokulları

Bursa Nilüfer özel ortaokulları bölgenin gelişmesi ve eğitime olan ihtiyacın artması sebebiyle sayıca fazladır. Okul.com.tr velilerin zaman kaybı yaşamasının önüne geçmek için bölgedeki tüm okulları tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Böylece ailelerin Nilüfer’deki özel ortaokullarını bulması kolaylaşmaktadır. Okulların profillerindeki ortalama fiyat bilgileri, okul görselleri ve ortalama sınıf mevcutları sayesinde veliler detaylı bilgi sahibi olmaktadır. Siz de Okul.com.tr üzerinde bölgedeki okulları kolayca inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul, liseye geçiş sınavlarına hazırlanılan oldukça yoğun bir dönemdir. Öğrenciler bu dönemde ek dersler, etüt çalışmaları ve ders dışı birebir özel derslere ihtiyaç duyabilmektedir. Nilüfer özel ortaokulları bu dönemde öğrencilerinin her anlamda yanında olmaktadır. Böylelikle öğrenciler okudukları okul dışında herhangi bir kuruma ihtiyaç duymamaktadır. Özel Nilüfer ortaokulları öğretmen kadrosunu alanında uzman kişilerden seçerek öğrencilerinin başarı katsayısını azami ölçüde artırmayı amaçlamaktadır. Akademik anlamda oldukça yetkin eğitimciler sınav hazırlığında öğrencilere yol göstermektedir. Ek olarak okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti öğrencilerin sınav sürecinde destek olmaktadır. Öğrencilerin psikolojik anlamda sorunlar yaşayabilecekleri bir dönem olduğundan psikolojik destek önemli rol oynamaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin hedef belirlemesine ve bu hedefe ulaşmak için gerekli planları yapmasına yardımcı olmaktadır. Nilüfer’de psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan özel ortaokullarını Okul.com.tr üzerinden hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokulları genelde kolej bünyesinde hizmet vermektedir. Kolejler eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübe ve kanıtlanmış başarılarıyla hizmet vermektedir. Kolejler bu gibi sebeplerle birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Ek olarak kolejlerin bünyesinde bütün eğitim kademelerinin bulunması da tercih edilme sebeplerinden biridir. Aileler öğrencilerinin alıştıkları eğitim ortamında devam etmesini istemektedir. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir uyum sorunu yaşamasının önüne geçmeyi hedeflenmektedir. Okul.com.tr’de bulunan kolejler sayfasını inceleyerek Nilüfer’de bulunan kolejler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolejler sayfasında bu kurumların sahip olduğu kampüslerin özelliklerini ve tanıtım yazılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bilgi sahibi olmak için Nilüfer özel ortaokullarının profillerinde bulunan yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Bu yorumlar gerçek deneyimleri yansıtmaktadır. Okulların eğitimlerini daha önce deneyimlemiş kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar okullar hakkında oldukça detaylı bilgiler vermektedir. Eğer siz de daha önce bir okulun eğitimini deneyimlediyseniz. Okul.com.tr’ye üye olarak deneyiminizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle bulunan okulların üyelerimize özel fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokul fiyatları bölgedeki okul sayısının fazla olması sayesinde her aileye uygun seçenekler sunmaktadır. Kurumların fiyatları bağlı bulundukları koleje, sundukları hizmetlere ve fiziksel imkanlarına göre değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr üzerinde buluna okulların ortalama fiyatlarını görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir. Özel Nilüfer ortaokulları yaptıkları bursluluk sınavları sonucunda öğrencilere başarıları oranında burs imkanı sunmaktadır. Kurumların yaptığı bursluluk sınavlarını Okul.com.tr üzerinden ulaşabilir ve bursluluk başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencinizin bu sınavlardan başarı elde etmesi durumunda avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokulları profillerini teker teker gezmek ve ayrıntılı incelemek için vakit bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda en uygun 5 okulu listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız ayrıca bu okullarla kolayca iletişime geçmeniz için yardımcı olmaktadır. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan faydalanarak size en uygun okulu hızlıca bulun.


43 okul bulundu.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu

Özel Bursa My Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu

Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Altınşehir Mah.
Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu

Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu

Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu

Özel 22. Yüzyıl Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu

Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / İhsaniye Mah.
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ataevler Mah.
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Asal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Asal Koleji Ortaokulu

Özel Asal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Çakır Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çakır Okulları Ortaokulu

Özel Çakır Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 16:00
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Rota Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Rota Okulları Ortaokulu

Özel Rota Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu

Özel Ata Doruk Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Uludağ Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji Ortaokulu

Özel Uludağ Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00

Nilüfer Özel Ortaokulları

Nilüfer özel ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına kolaylıkla ulaşın!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum