fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Nilüfer Özel Ortaokulları

Bursa Nilüfer özel ortaokulları bölgenin gelişmesi ve eğitime olan ihtiyacın artması sebebiyle sayıca fazladır. Okul.com.tr velilerin zaman kaybı yaşamasının önüne geçmek için bölgedeki tüm okulları tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Böylece ailelerin Nilüfer’deki özel ortaokullarını bulması kolaylaşmaktadır. Okulların profillerindeki ortalama fiyat bilgileri, okul görselleri ve ortalama sınıf mevcutları sayesinde veliler detaylı bilgi sahibi olmaktadır. Siz de Okul.com.tr üzerinde bölgedeki okulları kolayca inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul, liseye geçiş sınavlarına hazırlanılan oldukça yoğun bir dönemdir. Öğrenciler bu dönemde ek dersler, etüt çalışmaları ve ders dışı birebir özel derslere ihtiyaç duyabilmektedir. Nilüfer özel ortaokulları bu dönemde öğrencilerinin her anlamda yanında olmaktadır. Böylelikle öğrenciler okudukları okul dışında herhangi bir kuruma ihtiyaç duymamaktadır. Özel Nilüfer ortaokulları öğretmen kadrosunu alanında uzman kişilerden seçerek öğrencilerinin başarı katsayısını azami ölçüde artırmayı amaçlamaktadır. Akademik anlamda oldukça yetkin eğitimciler sınav hazırlığında öğrencilere yol göstermektedir. Ek olarak okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti öğrencilerin sınav sürecinde destek olmaktadır. Öğrencilerin psikolojik anlamda sorunlar yaşayabilecekleri bir dönem olduğundan psikolojik destek önemli rol oynamaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin hedef belirlemesine ve bu hedefe ulaşmak için gerekli planları yapmasına yardımcı olmaktadır. Nilüfer’de psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan özel ortaokullarını Okul.com.tr üzerinden hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokulları genelde kolej bünyesinde hizmet vermektedir. Kolejler eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübe ve kanıtlanmış başarılarıyla hizmet vermektedir. Kolejler bu gibi sebeplerle birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Ek olarak kolejlerin bünyesinde bütün eğitim kademelerinin bulunması da tercih edilme sebeplerinden biridir. Aileler öğrencilerinin alıştıkları eğitim ortamında devam etmesini istemektedir. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir uyum sorunu yaşamasının önüne geçmeyi hedeflenmektedir. Okul.com.tr’de bulunan kolejler sayfasını inceleyerek Nilüfer’de bulunan kolejler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolejler sayfasında bu kurumların sahip olduğu kampüslerin özelliklerini ve tanıtım yazılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bilgi sahibi olmak için Nilüfer özel ortaokullarının profillerinde bulunan yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Bu yorumlar gerçek deneyimleri yansıtmaktadır. Okulların eğitimlerini daha önce deneyimlemiş kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar okullar hakkında oldukça detaylı bilgiler vermektedir. Eğer siz de daha önce bir okulun eğitimini deneyimlediyseniz. Okul.com.tr’ye üye olarak deneyiminizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle bulunan okulların üyelerimize özel fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokul fiyatları bölgedeki okul sayısının fazla olması sayesinde her aileye uygun seçenekler sunmaktadır. Kurumların fiyatları bağlı bulundukları koleje, sundukları hizmetlere ve fiziksel imkanlarına göre değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr üzerinde buluna okulların ortalama fiyatlarını görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir. Özel Nilüfer ortaokulları yaptıkları bursluluk sınavları sonucunda öğrencilere başarıları oranında burs imkanı sunmaktadır. Kurumların yaptığı bursluluk sınavlarını Okul.com.tr üzerinden ulaşabilir ve bursluluk başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencinizin bu sınavlardan başarı elde etmesi durumunda avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Nilüfer özel ortaokulları profillerini teker teker gezmek ve ayrıntılı incelemek için vakit bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda en uygun 5 okulu listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız ayrıca bu okullarla kolayca iletişime geçmeniz için yardımcı olmaktadır. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan faydalanarak size en uygun okulu hızlıca bulun.


44 okul bulundu.
Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu verified

Bu okulun eski öğrencisiyim , okuldaki hocalar olsun müdürler olsun hepsi çok disiplinli ve bire bir çok ilgili. hocalar...

Özel Akademik Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ataevler Mah.
Özel Akademik Koleji Ortaokulu

Okulun eğitim sistemi ve öğrenciyi takip ilgi alaka çok iyi butik bir okul diyebilirim. kızım lisede okuyor. yabancı dil...

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Rota Okulları Ortaokulu

Özel Rota Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Gümüştepe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Gümüştepe Mah.
Özel Gümüştepe Koleji Ortaokulu

Özel Gümüştepe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:30
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / İhsaniye Mah.
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Beşevler Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Yönder Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Küpkök Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Küpkök Koleji Ortaokulu

Özel Küpkök Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu

Özel Tunçsiper Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu

Özel Karaman Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Balat Mah.
Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Odunluk Mah.
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kurtuluş Mah.
Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 16:00
Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Bursa Büyük Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kolej 16 Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Ortaokulu

Özel Kolej 16 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu

Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30

Bursa Nilüfer Özel Ortaokulları

Nilüfer özel ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına kolaylıkla ulaşın!

Nilüfer Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum