fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Özel Ortaokulları

İzmir, Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bu kalabalık bütün hizmet alanlarını etkilediği gibi eğitim ihtiyacını da etkilemektedir. Ailelerin özel okul ihtiyacını karşılamak adına İzmir şehrinde çok sayıda özel okul bulunmaktadır. Özel okullar çeşitli semtlere yayıldığı için ailelerin İzmir özel ortaokullarını tek tek aramaları çok zaman kaybına sebep olmaktadır. Bu zaman kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr İzmir’de bulunan özel okulların tamamını tek bir sayfa üzerinden listelemektedir. Böylelikle aileler bütün okulları tek tek gezmelerine gerek kalmadan aradıkları kriterleri filtreleyerek okulları tek bir sayfada görüntüleyebilmektedir. Okul.com.tr’de İzmir özel ortaokullarını görselleri, ortalama fiyat bilgileri, branş dersleri ve diğer tüm detay bilgileri bulunmaktadır.


Ortaokul döneminde öğrencilerin nerede eğitim gördükleri önem arz etmektedir çünkü bu dönemde öğrenciler lise sınavlarına hazırlanmaktadırlar. Lise sınavlarında gösterecekleri başarıyı ortaokul dönemlerini ne kadar verimli geçirdikleri belirlemektedir. İzmir özel ortaokulları bütün öğrencilerinin en iyi liselere yerleşmesini sağlamak adına eğitim programlarını yoğunlaştırmakta ve çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin sahip oldukları bilgi birikiminin sürekli artırılmasını sağlamak adına kurumlarda bulunan eğitim kadroları titizlikle seçilmektedir. Okulların akademik kadroları alanında gerekli eğitimleri tamamlamış, yetkin kişilerden oluşmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okulların akademik kadroları, eğitim sistemleri hakkında yapılan yorumlara okulların profil sayfasından ulaşabilirsiniz. Okul profillerine yapılan yorumlar okulların öğrencileri, mezunları, aileler ve okulda çalışmış eğitmenlere ait olabilmektedir. Okulların profillerinde yer alan yorumlar gerçek deneyimlere dayalı olarak yapılmış yorumlardır ve bu yorumlar ile okulların pratikteki işleyişini görebilirsiniz. Sizler de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okulara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


İzmir özel ortaokulları öğrencilerin eğitim hayatlarını iyileştirmeye çalışmanın yanında fiziksel ve sosyal gelişimlerini de desteklemek adına çabalamaktadırlar. Bu bağlamda öğrencilerin çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebilmeleri adına kurumlar tüm imkanlarını seferber etmektedir. Kurumlarda öğrencilerin sportif faaliyetlerini gerçekleştirecekleri, sınıf arkadaşlarıyla takım oyunları oynayabilecekleri açık ve kapalı spor alanları bulunmaktadır. Öğrencilerin sosyal faaliyetlerine destek olmak adına okullarda öğrenci kulüpleri, sanatsal aktiviteler yer almaktadır. Ayrıca bu dönemde öğrencilerin yabancı dil gelişimlerini desteklemek adına kurumlarda yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Birinci yabancı dil eğitimi genelde İngilizce şeklindeyken ikinci yabancı dil olarak Fransızca, Almanca gibi dillerin eğitimleri verilmektedir. İzmir özel ortaokullarının sahip oldukları spor salonu, sanat atölyesi gibi imkanlara Okul.com.tr üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Spesifik olarak aradığınız özellikleri filtreleyerek çocuğunuz için aradığınız ideal okulu rahatlıkla bulabilirsiniz.


İzmir özel ortaokulları kolej bünyesinde bulunan okullar ve butik okullar şeklindedir. Butik okullar sınırlı kontenjanları ve az sayıdaki öğrencileriyle birebir eğitim imkanı sunmaktadır. Kolej bünyesinde eğitim veren ortaokullar ise yıllardır sürdürdükleri eğitim kalitesi ve alanında adı bilinen kurumlar olması sebebi ile ailelerin tercih sebeplerinden olmaktadır. Bunun yanında kolej bünyesindeki okulların genellikle anaokulu kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde bulması öğrencilerin kademe geçişlerinden yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçmektedir. Bu da ailelerin kolej tercih sebeplerinden biri olmaktadır. İzmir kolejlerinin kampüs bilgilerine, tanıtım yazılarına, ortalam fiyat bilgilerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


İzmir özel ortaokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, fiziksel şartlarına, okulun bünyesinde bulunduğu koleje, okulların bağlı olduğu ilçeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İzmir’de bulunan özel okulların sayı olarak çok çeşitli olması sebebiyle her ailenin bütçesine uygun kurum bulması mümkün olmaktadır. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.


Okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa Ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan sizler için en uygun okulları bulmasını isteyebilirsiniz.


116 okul bulundu.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Sınav Koleji Ortaokulu verified

Sosyal, kültürel ve akademik yönden çok başarılı.idare ve öğretmenleri ile birlikte tam bir ekip başarılarınız daim olsu...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:45
Özel Yönder Okulları Bornova Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Yönder Okulları Bornova Kampüsü Ortaokulu verified

Okul akademik anlamda başarılı bir eğitim sunuyor. eğitimler çocuğumun mutluluğu ve öz güvenini temel alınarak işleniyor...

Özel İzmir Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Torbalı / Yazıbaşı Mah.
Özel İzmir Key Koleji Ortaokulu verified

Okulun eğitim anlayışı, kalitesi çok iyi. öğretmenlerin öğrencilerine yaklaşımı, okulda vaat edilen tüm derslerin, etki...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe verified

İlk olarak fiziki koşulları çocukların fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine imkan sağlayacak şekilde, şehrin her tü...

Özel Bilge Koleji Teknoloji ve Dil Okulu Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Mevlana Mah.
Özel Bilge Koleji Teknoloji ve Dil Okulu Ortaokulu verified

Merhaba bilge kolejinde olmaktan çok mutluyuz. öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz her zaman bize destek ve yardımcı oluy...

Özel Menemen Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Menemen / 29 Ekim Mah.
Özel Menemen Düşünür Koleji Ortaokulu verified

Özel Menemen Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Buca Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Buca / Aydoğdu Mah.
Özel Buca Düşünür Koleji Ortaokulu verified

Özel Buca Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Şehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Buca / Adatepe Mah.
Özel İzmir Şehir Koleji Ortaokulu verified

Özel İzmir Şehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Buca Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Buca / Vali Rahmi Bey Mah.
Özel Buca Fen Bilimleri Ortaokulu

Okul kendi kurum denemesini yapıyor.. ama deneme çok zor.. (lgs'den bile zor olduğunu bütün hocaları söylemiş çocuğuma)...

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Sanatın ve bilimin her alanında başarılı olduğu gibi teog sınavlarında da yüksek bir ortalama yakalayarak okul olarak ne...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Gelişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Menemen / 29 Ekim Mah.
Özel Gelişim Koleji Ortaokulu

Etkinliklerle ve sosyal sorumluluk projeleriyle eğitimi hayat tarzı haline getiren, doğaya yabancılaşmadan eğitim görere...

Özel Işıkkent Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Işıkkent Ortaokulu

Eğitim öğrenime verilen önem ve çocuklara kazandırılan bakış açısı tercih nedenimizdi. okul aktivitelerinin de bu kadar...

Özel Delta Koleji Ortaokulu Özel Okul
Karabağlar / Bahçelievler Mah.
Özel Delta Koleji Ortaokulu

Biz bu sene izmire geldik. sadece 8. sinfta oglum delta kolejinde okuma şansı buldu. okul idaresi ve ogretmenleri ol...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu

Özel oğuzhan özyaka okulları çağdaş eğitim anlayışını benimsemiş bir kurum. öğrencilerin bu eğitim sayesinde kazandıklar...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Irmak Mah.
Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu

Özel İsabet Okulları Gaziemir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Mavişehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 18:00
Özel Bornova Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Anka Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Menemen Ekin Koleji Ortaokulu Özel Okul
Menemen / İnönü Mah.
Özel Menemen Ekin Koleji Ortaokulu

Özel Menemen Ekin Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Güzelbahçe Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Düşünür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Buca / Aydoğdu Mah.
Özel İzmir Düşünür Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Düşünür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00

İzmir Özel Ortaokulları

İzmir özel ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri görüntüleyin! Kendinize en uygun kurumu keşfedin.

İzmir Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum