fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İzmir Özel İlkokullar

İzmir özel ilkokulları, öğrencilerinin temelden itibaren kaliteli bir öğrenim süreci yaşaması adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrencilerin en doğru eğitim ortamlarında kaliteli bir öğrenim görmesini desteklemek adına çalışma düzenleri oluşturmaktadır. Akademik alanlarda güçlü bireyler tarafından hazırlanan eğitim programları öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemektedir. İzmir özel ilkokulları, branşlarında donanımlı öğretmenlerle beraber öğrencilerin eğitim becerilerini maksimum seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Özel ilkokulları genellikle kolej yapısında bulunarak öğrencilerle buluşmaktadır. İzmir Kolejleri, öğrencilerin seviye seviye ilerlemelerine olanak sağlamaktadır. Bütünleşik bir düzen içerisinde sürdürülen eğitim programlarıyla kaliteli eğitim çalışmaları devam ettirilmektedir. Öğrencilerin akademik beceri gelişimlerini maksimum seviyelere çıkararak kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerin yalnızca akademik alanlarda değil, sosyal ve kültürel alanlarda da donanımlı bireyler olmalarını sağlamaktadır.


İzmir’de yaşayan aileler ve öğrencileri için oldukça geniş seçenek sunabilen İzmir özel ilkokulları hakkında merak edilen tüm bilgilere Okul.com.tr'den ulaşın! Okul arayan bireylerin kendilerine ve öğrencilerine en uygun kurumu bulması adına Okul.com.tr okullarla birebir etkileşimlerde bulunmaktadır. Özel okulların birebir kendisiyle iletişime geçerek öğrencilerin doğru okullarla eğitim görmesini desteklemektedir. İzmir özel ilkokulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyerek; ilgi, istek, beklenti ve kriterlerinize göre filtreleme yapabilir, kriterlerinize en uygun okulu bulabilirsiniz. İlkokul eğitim dönemi, öğrencilerin akademik hayatlarının temelini oluşturduğu temel beceri ve ilgilerin geliştiği bir dönem olduğu için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda İzmir özel ilkokulları, öğrencilerin bundan sonraki akademik hayatlarında da ilkokulda kazandıkları başarıyı sürdürmelerini desteklemektedir. İzmir kolejleri, öğrencilere sunduğu bilgileri hayattan örneklerle pekiştirerek bilgiyi kalıcı hale getirmektedir. Öğrencilerin en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesini desteklemek, gelecekte nitelikli bireyler olarak hedeflerine yaklaşmasını sağlamak adına Okul.com.tr'yi ziyaret edin!


İzmir Kolejleri, anaokulundan liseye kadar birçok eğitim seviyesini tek bir çatı altında bir araya getirmektedir. Kolejler, kaliteli ve köklü bir eğitim sağlayarak öğrencilerin alışık oldukları ortamda huzurla ilerlemelerini sağlar. Bunun yanında da bir çok butik ilkokul İzmir şehrinde öğrencilere hizmet vermektedir. Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için hazırladığı İzmir özel ilkokulları listesinden hem kolej bünyesindeki, hem de tek başına bina konumundaki tüm özel ilkokulların profillerini inceleyebilirsiniz. İzmir'in ilçelerindeki okulların; fotoğraflarını, adres ve iletişim bilgilerini, okulun fiziksel olanaklarını, eğitim modelini, eğitim verdiği yabancı dil bilgisine ve sağladıkların diğer tüm imkanlara kadar ulaşabilirsiniz. Oluşturulan listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak kendi kriterlerinize uygun kurumları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kurumlarla görüşmek adına eğitim danışmanlarına ulaşabilir ya da form doldurarak okulların sizleri aramasını sağlayabilirsiniz. Eğitim alanındaki başarısını kanıtlamış okullar, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Öğrenci merkezli bu sistemde öğrenciler derslerde aktif rol almaktadır.


İzmir'deki özel okullar hazırladıkları eğitim sistemi ile öğrencilerin geleceğe etkili biçimde hazırlanmasını desteklemektedir. Öğrenciler; alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosundan aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, sorgulayan, araştıran, mutlu, problem çözebilen, başarılı ve saygılı bireyler olarak yetiştirilmektedir. Özel okullar, sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yaparak öğrencilerin bu dallardaki potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. İzmir’de öğrencinizi kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesini istiyorsanız Okul.com.tr'nin hazırladığı listeleme sayfalarına kolaylıkla ulaşın! Üye olarak okulların fiyat bilgilerini ve erken kayıt avantajlarını görüntüleyin! Aynı zamanda özel okulların Okul.com.tr'ye özel indirimlerinden yararlanın!


İzmir özel ilkokulları arasında kararsız kaldığınız takdirde okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyin. Öğrenci ve veli memnuniyetlerini görüntüleyebilir, bu yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişime geçebileceğiniz bilgilere okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu ücretsiz eğitim danışmanları ile iletişime geçerek sizlere daha detaylı bilgi vermelerini ve okul önerisi isteyebilirsiniz.

108 okul bulundu.
Özel İzmir Mavişehir 2 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Karşıyaka / Şemikler Mah.
Özel İzmir Mavişehir 2 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Kızım çok memnun ve mutlu okulunda. öğretmenlerini de çok seviyor. e haliyle bende memnunum :)

Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Key Koleji İlkokulu Özel Okul
Torbalı / Yazıbaşı Mah.
Özel İzmir Key Koleji İlkokulu verified

Okul gercekten bölge standartların üstünde, etkili eğitim anlayışı ile çocukların sosyal , akademik ve sportif anlamda g...

%35 İndirim Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs İlkokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs İlkokulu verified

Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%20 İndirim Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs İlkokulu Özel Okul
Buca / Yenigün Mah.
Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs İlkokulu verified

Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüs İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Buca / Aydoğdu Mah.
Özel Buca İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Gerek eğitimci kadrosu gerek akademik egitim anlayışı oldukça kaliteli. ayrica kampüs içi etkinlik alanları da kızım içi...

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu

Eğitim ve sportif alanında çok başarılar.

Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu

"eğitim eğitimcilerin işidir" sloganıyla özel okul hizmetini hakkını vererek yerine getiren, temizlik görevlisinden idar...

  • Okul Saatleri:
    08:50 - 16:30
Özel Bahçeşehir Koleji Bornova İlkokulu Özel Okul
Bornova / Kazımdirik Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Bornova İlkokulu

Hem oğlum hem de arkadaşları okulundan çok memnun. bayılıyorlar okula gitmeye.

Özel Çamlaraltı Koleji İlkokulu Özel Okul
Konak / Kemal Reis Mah.
Özel Çamlaraltı Koleji İlkokulu

Atmosferi, olanakları, öğrencileri, öğretmenleri çok güzel olan okul.

Özel Fatoş Nurcan Abla Koleji İlkokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Fatoş Nurcan Abla Koleji İlkokulu

Sanırım sadece anaokuluydu ilkokul kısmı da açıldı henüz ortada bir şey yok.

Özel Işıkkent İlkokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Işıkkent İlkokulu

Özel Işıkkent İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Analiz Fen Eğitim Akademisi İlkokulu

İzmir gaziemir de bulunan analiz fen eğitim akademisi adlı eğitim akademisi olan okula çocuklarımı kaydettim. okul çalış...

Özel İtalyan İlkokulu Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İtalyan İlkokulu

Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. güvenilir bir okul. 3. sene geçirdik ve hiçbir sorun yaşamadık.

Özel Tevfik Fikret İlkokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Tevfik Fikret İlkokulu

Oğlum iyi ki böyle bir okulda okuyor, emeği geçen herkese teşekkürler.

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu

Fransızca eğitim veriliyor, kadro başarılı, güvenlik yeterince iyi. tavsiye ederim.

Özel Bornova Ege İlkokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Ege İlkokulu

İzmir'in en harika okullarından biridir.

İzmir Özel İlkokullar

İzmir'deki özel ilkokullar ve kolejlerin iletişim bilgilerine, veli yorumlarına, senelik ücretlerine, fiziksel özelliklerine, branş derslerine ve fotoğraf galerilerine hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum