fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Pendik Özel Liseleri

Pendik bölgesi İstanbul'un geniş yüz ölçümüne sahip ilçelerinden biridir. Nüfus sayısı da oldukça yüksek olan Pendik'te bu sebeple pek çok özel lise bulunmaktadır. Okulların sayısının yüksek olması bölgede velilere oldukça fazla alternatife sahip olma imkanı sunmaktadır. Anadolu lisesi, fen lisesi ve meslek lisesi olarak eğitim veren birçok okul bölgede gerek kolej bünyesinde gerek butik okul şeklinde nitelikli lise eğitimi vermektedir. Bölge nüfusunun fazla olması sebebiyle okullar genel olarak geniş kullanım alanları üzerine, yüksek öğrenci kapasiteli binalarla kurulmuştur. Pendik özel liseleri öğrencilerine sunduğu fiziksel imkanlar ve yüksek üniversite başarı oranlarıyla dikkat çekmektedir.


Pendik özel liseleri genel olarak verdiği eğitimlerde öğrenci merkezli bir akademik sisteme sahiptir. Öğrencilerin dersleri zorlanmadan anlamaları ve bu sayede tam öğrenim sağlanabilmesi için Pendik özel liseleri derslerini uygulamalı ve hafızada kalıcı şekilde sürdürmektedir. Bölgede sektörel dallar üzerine eğitim veren Pendik özel meslek liseleri mesleki alanlara yönelik atölye ve laboratuvarlarla modern eğitimler yürütmektedir. Bölge meslek liseleri öğrencilerinin son sınıfta zorunlu staj programı dahilinde, meslek dalını tanımaları ve iş ortamını tecrübe edinebilmelerine olanak sağlamaktadır. Böylelikle meslek liselerinden mezun olan öğrenciler direkt iş hayatına atılma imkanı kazanmaktadır.


Özel Pendik anadolu ve fen liselerinde verilen eğitimler genel anlamda üniversite sınavını kazandırmak üzerine ilerlemektedir. Bölge özel okullarında öğrencilerin verimli öğrenme sağlamaları ön planda tutulmakta, bu bağlamda okulların tümüne yakın kısmında modern eğitim gereçleri kullanılmaktadır. Düzenli olarak testlerle ve sınavlarla öğrencilerin bilgi seviyelerinin takibi yapılırken, belirlenen eksik konular ek derslerle ve etütlerle tamamlanmaktadır. Böylelikle öğrenciler ek bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan eğitim süreçlerini yürütmektedir. Birçok okulda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile 12. sınıf öğrencilerine eğitim koçluğu hizmeti sağlanmaktadır. Sağlanan bu hizmetin amacı öğrencilerin sınav öncesi sınava hazırlanırken ve sonrasında gerçekleşen tercih döneminde en doğru şekilde ilerlemelerine yardımda bulunmaktadır.


Pendik bölgesinde örgün lise eğitimini çeşitli sebeplerden tamamlayamamış, henüz başlamamış veya iş hayatına devam ederken lise diploması sahibi olmak isteyen öğrencilere hizmet veren, akşam liseleri olarak bilinen okullar bulunmaktadır. Özel Pendik akşam liseleri öğrencilerine bu bağlamda eğitimleri yürütürken aynı zamanda gerek üniversite hazırlığı, gerekse yabancı dil eğitimlerini de etkin olarak sürdürmektedir.


Pendik özel lise fiyatları okulların sağladığı imkanlara, fiziksel yapısına, bünyesinde bulunduğu koleje bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda okul bulunmasına bağlı olarak her ailenin kendi bütçesine uygun okul bulması mümkün olmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, onaylanmış profilleriye listeleme sayfamızda bulunan kurumların Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavı sayfası ile Pendik özel liseleri içerisinde bursluluk sınavı düzenleyen okulların sınavlarına başvurabilirsiniz. Böylelikle sınavda gösterdiğiniz başarıya göre çeşitli oranlarda burs kazanarak indirimli okuma hakkına sahip olabilirsiniz.


Pendik özel liseleri listesi üzerinde yer alan filtrelemelerle dilediğiniz kriterlere uygun olarak görüntüleyebilirsiniz. Okulların profillerini inceleyebilir, fotoğraflarına, fiyatlarına, fiziki imkanları ve sunduğu eğitim olanaklarına ulaşabilirsiniz. Okul hakkında tecrübesi olan velilerin yazdığı yorumları inceleyebilir, okullar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitiminden faydalandığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize uygun okulları listeleyebilir, Pendik özel liseleri listesine ulaşabilirsiniz. Detaylı araştırmaları gerçekleştirmek için zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla uygun 5 okul önerisini alabilirsiniz.

35 okul bulundu.
Özel Pendik Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Birey Anadolu Lisesi verified

Başarı odaklı, disiplinli güzel bir okul, öğretmenleri alanlarında iyi ve öğrencilere karşı ilgili

Özel Pendik Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Pendik Yönder Okulları Anadolu Lisesi verified

Merhabalar, yönder okullarında veli olarak geçirdiğim üçüncü senem. okulumda geçirdiğim süre boyunca hem öğretmeniyle he...

Özel Pendik Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Velibaba Mah.
Özel Pendik Bil Koleji Anadolu Lisesi verified

Çocuğum ile birebir ilgileniliyor. kadrosu profesyonel ve güler yüzlü bir isteğiniz olduğunda mutlaka çözüme kavuşturulu...

Özel Pendik Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi verified

Okul arayışı içinde iken balkanlar anadolu lisesinin eğitimdeki başarısı ile okulun pendik tavşantepe metro istasyonuna...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel nasibe eryetiş sağlık meslek lisesi öğrencilerinin bu kadar donanımlı sınıfları ve sağlık materyallerinin olması ço...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Bayramlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Bayramlar Koleji Anadolu Lisesi verified

Öğretmenleri ilgili alakaları güzel.ki eğitim kadar çocuklarımızın güvende olduğunu hissetmekte önemli diye düşünüyorum

%15 İndirim Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verified

Egitim sistemi çok güzel. her konuda yardımcı oluyorlar.okuşunızı çok seviyoruz.....

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi verified

Çocuğumun hayalini gerçekleştiren okul. eğitimde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar, mesleki eğitimde çok başarılılar.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Pendik Turkuaz Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Turkuaz Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Başta okul müdürü ve öğretmenlerimiz işlerini en iyi şekilde yapmanın gayretinde

Özel Pendik Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Uğur Anadolu Lisesi verified

Öğrencim 2 senedir burada okuyor. gayet kaliteli ve genel merkezleri tarafından takip edilen bir eğitim modeli var. öğre...

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Turkuaz Eğitim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Turkuaz Eğitim Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Turkuaz Eğitim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15

Diğer Okullar

Özel Kurtköy Doğru Tercih Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Doğru Tercih Anadolu Lisesi

Okula kayıtlıyım okul çok güzel öğretmenleri müdür yardımcısı olsun dersler çok güzel anlatılıyor masa tenisi var selda...

Özel Kurtköy Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Akşam Lisesi

Öğretmenleri çok iyi özellikle yalçın bey oldukça ilgili hepsine çok tşk ederim

Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğdem Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Çiğdem Akşam Lisesi

Özel Çiğdem Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Pendik Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Pendik Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Buğra Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Buğra Akşam Lisesi

Özel Buğra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi

Özel Pendik Birikim Okulları Kız Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Yönder Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Pendik Yönder Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Pendik Yönder Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Era Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Era Koleji Anadolu Lisesi

Özel Pendik Era Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:45
Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Pendik Özel Liseleri

Pendik Özel Liseleri detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz !

Pendik Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum