fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Pendik Özel Liseleri

Pendik bölgesi İstanbul'un geniş yüz ölçümüne sahip ilçelerinden biridir. Nüfus sayısı da oldukça yüksek olan Pendik'te bu sebeple pek çok özel lise bulunmaktadır. Okulların sayısının yüksek olması bölgede velilere oldukça fazla alternatife sahip olma imkanı sunmaktadır. Anadolu lisesi, fen lisesi ve meslek lisesi olarak eğitim veren birçok okul bölgede gerek kolej bünyesinde gerek butik okul şeklinde nitelikli lise eğitimi vermektedir. Bölge nüfusunun fazla olması sebebiyle okullar genel olarak geniş kullanım alanları üzerine, yüksek öğrenci kapasiteli binalarla kurulmuştur. Pendik özel liseleri öğrencilerine sunduğu fiziksel imkanlar ve yüksek üniversite başarı oranlarıyla dikkat çekmektedir.


Pendik özel liseleri genel olarak verdiği eğitimlerde öğrenci merkezli bir akademik sisteme sahiptir. Öğrencilerin dersleri zorlanmadan anlamaları ve bu sayede tam öğrenim sağlanabilmesi için Pendik özel liseleri derslerini uygulamalı ve hafızada kalıcı şekilde sürdürmektedir. Bölgede sektörel dallar üzerine eğitim veren Pendik özel meslek liseleri mesleki alanlara yönelik atölye ve laboratuvarlarla modern eğitimler yürütmektedir. Bölge meslek liseleri öğrencilerinin son sınıfta zorunlu staj programı dahilinde, meslek dalını tanımaları ve iş ortamını tecrübe edinebilmelerine olanak sağlamaktadır. Böylelikle meslek liselerinden mezun olan öğrenciler direkt iş hayatına atılma imkanı kazanmaktadır.


Özel Pendik anadolu ve fen liselerinde verilen eğitimler genel anlamda üniversite sınavını kazandırmak üzerine ilerlemektedir. Bölge özel okullarında öğrencilerin verimli öğrenme sağlamaları ön planda tutulmakta, bu bağlamda okulların tümüne yakın kısmında modern eğitim gereçleri kullanılmaktadır. Düzenli olarak testlerle ve sınavlarla öğrencilerin bilgi seviyelerinin takibi yapılırken, belirlenen eksik konular ek derslerle ve etütlerle tamamlanmaktadır. Böylelikle öğrenciler ek bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan eğitim süreçlerini yürütmektedir. Birçok okulda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile 12. sınıf öğrencilerine eğitim koçluğu hizmeti sağlanmaktadır. Sağlanan bu hizmetin amacı öğrencilerin sınav öncesi sınava hazırlanırken ve sonrasında gerçekleşen tercih döneminde en doğru şekilde ilerlemelerine yardımda bulunmaktadır.


Pendik bölgesinde örgün lise eğitimini çeşitli sebeplerden tamamlayamamış, henüz başlamamış veya iş hayatına devam ederken lise diploması sahibi olmak isteyen öğrencilere hizmet veren, akşam liseleri olarak bilinen okullar bulunmaktadır. Özel Pendik akşam liseleri öğrencilerine bu bağlamda eğitimleri yürütürken aynı zamanda gerek üniversite hazırlığı, gerekse yabancı dil eğitimlerini de etkin olarak sürdürmektedir.


Pendik özel lise fiyatları okulların sağladığı imkanlara, fiziksel yapısına, bünyesinde bulunduğu koleje bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda okul bulunmasına bağlı olarak her ailenin kendi bütçesine uygun okul bulması mümkün olmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, onaylanmış profilleriye listeleme sayfamızda bulunan kurumların Okul.com.tr velilerine özel olarak tanımladığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavı sayfası ile Pendik özel liseleri içerisinde bursluluk sınavı düzenleyen okulların sınavlarına başvurabilirsiniz. Böylelikle sınavda gösterdiğiniz başarıya göre çeşitli oranlarda burs kazanarak indirimli okuma hakkına sahip olabilirsiniz.


Pendik özel liseleri listesi üzerinde yer alan filtrelemelerle dilediğiniz kriterlere uygun olarak görüntüleyebilirsiniz. Okulların profillerini inceleyebilir, fotoğraflarına, fiyatlarına, fiziki imkanları ve sunduğu eğitim olanaklarına ulaşabilirsiniz. Okul hakkında tecrübesi olan velilerin yazdığı yorumları inceleyebilir, okullar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce eğitiminden faydalandığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini kullanarak kendinize uygun okulları listeleyebilir, Pendik özel liseleri listesine ulaşabilirsiniz. Detaylı araştırmaları gerçekleştirmek için zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla uygun 5 okul önerisini alabilirsiniz.

39 okul bulundu.
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel nasibe eryetiş sağlık meslek lisesi öğrencilerinin bu kadar donanımlı sınıfları ve sağlık materyallerinin olması ço...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Kurtköy Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Akşam Lisesi verified

Öğretmenleri çok iyi özellikle yalçın bey oldukça ilgili hepsine çok tşk ederim

%20 İndirim Özel Pendik Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Bil Koleji Anadolu Lisesi verified

Kesinlikle eğitime odaklı butik bir okul. müdür ve hocaları kesinlikle çok ilgili ben kendi adıma tavsiye edebilirim.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi verified

Çocuğumun hayalini gerçekleştiren okul. eğitimde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar, mesleki eğitimde çok başarılılar.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
%20 İndirim Özel Günışığı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Velibaba Mah.
Özel Günışığı Koleji Anadolu Lisesi verified

Çocuğum ile birebir ilgileniliyor. kadrosu profesyonel ve güler yüzlü bir isteğiniz olduğunda mutlaka çözüme kavuşturulu...

Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi verified

Okul arayışı içinde iken balkanlar anadolu lisesinin eğitimdeki başarısı ile okulun pendik tavşantepe metro istasyonuna...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Pendik Doğru Cevap Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Doğru Cevap Anadolu Lisesi verified

Özel Pendik Doğru Cevap Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Egebil Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Güzelyalı Mah.
Özel Egebil Okulları Anadolu Lisesi

Hocalarımız ilgili, sınıf ortamı güzel, ders işlenişi gayet iyi. daha ne olsun?

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Cebir Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:45
Özel Safir Koleji Pendik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Safir Koleji Pendik Anadolu Lisesi

Özel Safir Koleji Pendik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Buğra Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Buğra Akşam Lisesi

Özel Buğra Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Birey Anadolu Lisesi

Özel Pendik Birey Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi Özel Okul
Pendik / Güllü Bağlar Mah.
Özel Kurtköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi

Özel Kurtköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Buğra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 18:00
Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Çözüm Akademi Akşam Lisesi Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Çözüm Akademi Akşam Lisesi

Özel Pendik Çözüm Akademi Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  18:00 - 21:00
Özel Pendik Turkuaz Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Turkuaz Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Pendik Turkuaz Teknoloji Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Pendik Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Sınav Anadolu Lisesi

Özel Pendik Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ali Güngör Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Ali Güngör Anadolu Lisesi

Özel Ali Güngör Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Erturhan Ali Güngör Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Erturhan Ali Güngör Anadolu Lisesi

Özel Erturhan Ali Güngör Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Pendik Kültür Anadolu Lisesi Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Kültür Anadolu Lisesi

Özel Pendik Kültür Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pendik Özel Liseleri

Pendik Özel Liseleri detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz !
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum