fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Muratpaşa Özel İlkokulları

Muratpaşa, Antalya’da bulunan ve nüfusu fazla olan bir ilçedir. Muratpaşa özel ilkokulları kalabalık nüfus sebebiyle çeşitlidir. Okul sayısındaki çeşitlilik arttıkça ailelerin öğrencileri için en doğru okulu seçmeleri gittikçe zorlaşmaktadır. Bu noktada ailelerin işini kolaylaştırmak adına Okul.com.tr Muratpaşa bölgesinde bulunan özel ilkokulları listelemektedir. Tek bir listeleme sayfası üzerinden Muratpaşa özel ilkokullarının tamamını görüntüleyebilirsiniz. Okulların detaylı görsellerine, sahip oldukları imkanlara, yabancı dil olanaklarına, ortalama fiyat bilgilerine, veli yorumlarına ve okulla ilgili tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


İlkokul öğrencilerin akademik hayatla tanıştıkları dönemdir. İlkokula kadar çocuklar otorite olarak ebeveynlerini tanımaktadır, ilkokulda yeni bir otorite olarak öğretmeni tanırlar ve günlerinin büyük çoğunluğunu kendi yaşlarındaki kalabalık bir insan grubuyla geçirirler. Bu noktada öğretmenlerin sahip olduğu nitelikler çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Muratpaşa özel ilkokulları akademik kadrosunu titizlikle seçmektedir. İlkokul öğretmenleri çocuklarla iletişimi güçlü, sabırlı ve sorunların çözümüne odaklı kişilerden seçilmektedir. Böylelikle öğrencilerin ilkokul eğitiminin kalitesi öğretmenler tarafından garanti altına alınmaktadır. Muratpaşa özel ilkokullarının öğretmen kadroları da dahil olmak üzere detaylı bilgilerini Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, size ve çocuğunuza en uygun okulu kolayca bulabilirsiniz.


İlkokul döneminde çocukların okul deneyimlerinin problemsiz olması ileriki yıllarda okula ve eğitime karşı takınacakları tavrı etkileyeceği için çok önemlidir. Bu sebeple Muratpaşa özel ilkokulları bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulundurmaya özen göstermektedir. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti okullarda öğrencilerin takiplerini üstlenmektedir. Gelişim dönemlerinde yaşanabilecek problemlerin çözümü için gereken durumlarda ailelerle ve profesyonel destekle iletişime geçmekte ve işbirliği içerisinde problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Muratpaşa bölgesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren okulları Okul.com.tr üzerinden filtreleyebilir, sizin için en uygun olan okullarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Muratpaşa özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde bulunan ilkokullardır. Kolejlerin butik okullara göre bazı avantajları bulunmaktadır. Kolejlerin anaokul kademesinden lise kademesine kadar tek bir kampüs içerisinde bütün bir eğitim veriyor olmaları olası uyum problemlerinin önüne geçmekte, öğrenciler bildikleri ve aşina oldukları sistemle eğitimlerini sürdürmektedir. Muratpaşa kolejleri alanında verdikleri eğitimle adından söz ettirmiş, bulunduğu bölgede eğitim değeri bilinen kolejlerdir. Muratpaşa bölgesindeki kolejleri Okul.com.tr’nin listeleme sayfası üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Kolejler hakkında detaylı bilgi almak için Okul.com.tr’nin sizler için sunduğu kolejler sayfasını inceleyebilir, Muratpaşa kolejlerinin hakkında yazılarına, tarihçelerine, tanıtım videolarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Muratpaşa özel ilkokulları ortalama fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, öğrenciler için sundukları fırsatlara göre değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda özel ilkokul bulunduğu için her ailenin bütçesine uygun okul bulabilmesi mümkün olmaktadır. Muratpaşa özel okullarının aylık ortalama fiyatları 2500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okulların profillerinde bulunan yorumları okuyarak okulların artı ve eksi yönlerine dair bilgi alabilirsiniz. Sizler de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan başka ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizler için en uygun 5 okulu listeleyerek iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okul arayışınızı vakit kaybetmeden sonlandırabilirsiniz.


21 okul bulundu.
Özel Antalya Dore Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Dore Okulları İlkokulu verified

Okulun diğer okullara göre fiziki donanımı ve personel donanımı oldukça iyi. okulu gezmeye başladığınızda ne demek iste...

Özel Antalya Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Antalya Ted Koleji İlkokulu

İyi birer birey olmayı burda öğrendik.

Özel Antalya Envar Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları İlkokulu

Kişisel gelişime büyük önem veriyorlar. okul başarısından çok hayattaki başarıyı 1. plana koyuyorlar ki bu bence en doğr...

Özel Muratpaşa Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji İlkokulu

Öğretmen ve çalışanların ilgisi çok iyi.ozel olduğunuzu hissettiriyor.tesekkurler

Özel Lara Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Lara Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Akant Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Muratpaşa Akant Okulları İlkokulu

Özel Muratpaşa Akant Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Lara İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel İSTEK Lara İlkokulu

Özel İSTEK Lara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bilim Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Bayındır Mah.
Özel Antalya Bilim Doğa Koleji İlkokulu

Özel Antalya Bilim Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Birikim Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Birikim Koleji İlkokulu

Özel Antalya Birikim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yeşilova Mah.
Özel Antalya Yediiklim İlkokulu

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Sınav Koleji İlkokulu

Özel Antalya Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Koleji Lara İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara İlkokulu

Özel Antalya Koleji Lara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızılarık Mah.
Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu

Özel Antalya Vizyon Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Antalya Düşünür Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Düşünür Koleji İlkokulu

Özel Antalya Düşünür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu

Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Muratpaşa Güneş Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Muratpaşa Güneş Koleji İlkokulu

Özel Muratpaşa Güneş Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Maya Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Demircikara Mah.
Özel Antalya Maya Okulları İlkokulu

Özel Antalya Maya Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Antalya İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bilfen Koleji Antalya İlkokulu

Özel Bilfen Koleji Antalya İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Lara İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu

Özel Antalya Seviye Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu

Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Antalya Muratpaşa Özel İlkokulları

Antalya şehrine bağlı bulunan Muratpaşa ilçesinde hizmet veren özel ilkokullar hakkında yazılan yazılarına, veli yorumlarına, senelik ücretlere, fiziksel özelliklerine ve fotoğraf galerilerine erişebilirsiniz.

Muratpaşa Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum