fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Çekmeköy Özel İlkokulları

Çekmeköy özel ilkokulları genellikle kolej yapısında hizmet sağlamaktadır. Öğrenciler için eğitimin ilk basamağı olan ilkokul seviyesinde gelişimlerini en etkili biçimde karşılamaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak eğitimi öğrenci çevresinde düzenlemektedir. Kalıcı bir eğitim hizmeti sürdürmek adına interaktif eğitim çalışmaları Çekmeköy'deki özel ilkokullarda öğrencilerle buluşmaktadır. Öğrencilere branşlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşlik etmektedir. Yenilikçi eğitim yaklaşımları ile çağın gerekliliklerini öğrencilere doğru yaklaşımlarla aktarmaktadır. Çekmeköy özel ilkokulları, arasında başarısı ile adından sıklıkla söz ettirmiş kolejler bulunmaktadır. Okul.com.tr bölgede yer alan tüm ilkokulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirmektedir. Böylelikle okul arayan veliler zaman kaybetmeden listeleme sayfası üzerinden bölgedeki tüm özel ilkokulları inceleyebilmektedir. Çekmeköy özel ilkokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumları görüntüleyebilirsiniz. Okulları tek tek gezmek yerine okullar hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilir, okulların sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Okul ararken istek, ilgi ve beklentileriniz doğrultusunda filtreleme yaparak aralarında bir ayrım oluşturabilirsiniz. Bu sayede öğrenciniz için okul arama sürecini hızlandırabilir, büyük oranda vakit kazanabilir ve okulları gözden kaçırmadan rahatlıkla öğrenciniz için en uygun okulu seçebilirsiniz.


Çekmeköy özel ilkokulları çağdaş ve demokratik eğitim ortamlarında öğrencilerin beceri gelişimini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Bölgedeki özel okullar, okul öncesinden başlayan süreci detaylı bir yapıya büründürerek öğrencilerin kaliteli bir süreç geçirmesini desteklemektedir. Köklü kolejlerin bulunduğu Çekmeköy İlkokulları, öğrencilere fiziki, sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler düzenleyerek sosyal bireyler yetiştirirmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimi konusunda Çekmeköy özel ilkokulları etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencilerin küçük yaştan itibaren dil bilgisel gelişimlerine destek olarak Türkçe dili seviyesinde İngilizce dilini kullanabilmesi sağlanmaktadır. Bölgedeki neredeyse her kurum İngilizce dilinin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı da sağlamaktadır. Öğrencilerin farklı kültürler hakkında da bilgi sahibi olmasını destekleyerek nitelikli bireyleri hayata kazandırmaktadır. Aktif öğrenci modeli sunan bu okullarda öğretmenler öğrencilerin eksikliklerini tespit ederek bu eksiklikler üzerine yoğunlaşmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından verilen eğitim ile birlikte öğrencilere birçok farklı imkan sunulmaktadır. 21. yüzyıl gereksinimlerine uygun eğitim modeli sunan Çekmeköy özel ilkokulları, çocuklar için en iyi temelleri atmak üzerine yoğunlaştırılmış bir program sunmaktadır.


İstanbul Çekmeköy bölgesinde yaşayan veya bu bölgelerde çocukları için okul arayan veliler için hazırlanan bu liste içerisinde, okulların profillerini inceleyerek, öğrencilere sundukları imkanlar, verdikleri eğitim dili, fotoğraf galerileri, benimsedikleri eğitim modeli, okul giriş-çıkış saatleri ve fiyatları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Okulların talep ettiği fiyatlar, bulundukları bölgeler ve öğrencilere sunmuş oldukları imkanlar doğrultusunda farklılık göstermektedir. Bu bilgilere ek olarak İstanbul Çekmeköy ilçesinde okula giden öğrencilerin velileri tarafından yapılmış yorumları inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak okul profillerini kıyaslayabileceğiniz filtreleme seçeneği ile sizin ve çocuğunuz için en uygun okulu bulup bu okullarla iletişime geçebilirsiniz. Buna ek olarak Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak okul önerileri alabilirsiniz.


Çekmeköy'de yer alan özel ilkokulları hakkında merak edilen tüm bilgilerin tamamına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşın. Özel okulların, Okul.com.tr'ye özel olarak uyguladığı indirimlerden ve kayıt avantajlarından faydalanın! Çekmeköy özel ilkokulu fiyatları, okulların öğrencilere sunduğu eğitim olanaklarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan dolayı fiyat aralıkları da geniş bir yelpazede bulunmaktadır.


Çekmeköy'e yakın bir ilçe olan Sancaktepe'deki özel ilkokullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

22 okul bulundu.
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ekşioğlu Mah.
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji İlkokulu verified

Kızım 1.sınıftan beri burda okuyor şu an 6.sınıfa geçti.çok memnunuz.akademik anlamda gelişimine çok katkısı oldu.bütün...

%8 İndirim Özel Erdem Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Erdem Koleji İlkokulu verified

Bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine kayıt yaptırdık. hiç bir sıkıntımız yok allah'a şükür. bizlere vatana millete yakı...

Özel Çekmeköy Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Sınav Koleji İlkokulu verified

Bu okul sayesinde çocuklarımız güzel yerlere geldi. teşekkürler...

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:05
Özel Çekmeköy Çınar Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Taşdelen Mah.
Özel Çekmeköy Çınar Koleji İlkokulu verified

Çok memnunuz okulumuzdan. öğretmenler çok iyi, yönetim çok anlayışlı, olanaklar çok yüksek. tavsiye edilir :)

Özel Girne Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Girne Koleji İlkokulu verified

Okulun sunduğu eğitim kalitesi gerçekten etkileyici. öğretmenler çocukların bireysel ihtiyaçlarına önem veriyor ve onlar...

Diğer Okullar

Özel Çekmeköy Era Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Era Koleji İlkokulu

Aile gibi okul ! çok duyarlılar . hiç bir eleştirim yok ! çoçuklarım okula seve seve gidiyorlar ! bizim için çok değerli...

Özel Ütopya Okulları İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Ütopya Okulları İlkokulu

Araştırmalarım sonucu olumsuz bir durumla karşılaşmadım. sadece okula gidip görmek kaldı :)

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel İleri Nesil Okulları & The Barstow School İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel İleri Nesil Okulları & The Barstow School İlkokulu

Doğa dostu bir okul olması çok ilgimizi çekti kendimde bir eğitimci olduğum için deneyimli eğitimci kadrosu da artı özel...

Özel Alev Okulları İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Alev Okulları İlkokulu

Yabancı dil eğitimi ve bu konudaki yeterlilikleri gerçekten tecrübe etmeye değer. öğrencileri 2 yabancı dil bilerek mezu...

İELEV Özel 125. Yıl İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
İELEV Özel 125. Yıl İlkokulu

İleri teknoloji ile donatılmış çocukların her türlü gelişimine odaklanılan efsane lisenin efsane ilkokulu

Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy İsabet Okulları İlkokulu

Eğitimde tam isabet diyebileceğim bir okul. tercih edilirliğinin yüksekliğiyle kendisini gösteriyor zaten.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:15
Özel Çekmeköy Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Doğa Koleji İlkokulu

Sosyal aktiviteler ve fiziki imkanlarda başarılı olsa da eğitim açısından rakiplerinin gerisinde kalan bir okul.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Çekmeköy İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı KALEV Çekmeköy İlkokulu

Butik bir okul, gerek yönetim kadrosu gerek öğretmenleriyle son derece iyi niyetliler ve velilerle işbirliği içerisindel...

Özel Çekmeköy Liv Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Liv Koleji İlkokulu

Özel çekmeköy liv koleji ilkokulu ; 2018-2019 eğitim öğretim döneminde faaliyete geçecek olup şu an güçlü bir başlangıç...

Özel Çekmeköy Yenidoğu İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Yenidoğu İlkokulu

Özel Çekmeköy Yenidoğu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Nişantepe Mah.
Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji İlkokulu

Özel Çekmeköy Derya Öncü Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Ömerli Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Ömerli İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy Cihangir Okulları İlkokulu

Özel Çekmeköy Cihangir Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Mimar Sinan Mah.
Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düşünür Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Düşünür Koleji İlkokulu

Özel Düşünür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Çekmeköy Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Çekmeköy / Merkez Mah.
Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Çekmeköy Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

İstanbul Çekmeköy Özel İlkokulları

İstanbul Çekmeköy'de bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında yapılan anne ve baba yorumlarına, çalışma saatlerine, öğrencilere sunulan hizmetlere ulaşarak, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.

Çekmeköy Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum