fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Ataşehir Özel Ortaokulları

Ataşehir, İstanbul Anadolu yakasında yer alan kalabalık ve geniş yüzölçümüne yayılmış ilçelerden bir tanesidir. Ataşehir bu geniş alanı ve nüfusu ile özel okul sayısının her geçen gün arttığı, kaliteli eğitim veren köklü kolejlerin kampüs açtığı bir eğitim üssü haline gelmiştir. Ataşehir özel ortaokulları bu bağlamda oldukça çeşitlidir. Bu kurumların ortaokul birimleri branşında uzman öğretmenler ile eğitim vermekte, öğrencileri lise seviyesine hazır hale getirmek adına deneme sınavları düzenlemektedir. Ataşehir özel ortaokullarının tamamının bulunduğu listelerimizi inceleyerek, kurumların detaylı tüm bilgilerine ulaşabilir, sizin ve çocuğunuz için en ideal okulu zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Ortaokullarını tanıtan yazıları okuyarak kurumların eğitime bakış açısı, misyonu ve vizyonuyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Ortaokul çağında olan öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında fiziksel ve ruhsal gelişimleri de önem arz etmektedir. Ataşehir özel ortaokulları da sunduğu fiziksel imkanların yanı sıra rehberlik birimleriyle öğrenciler için önemli olan bu iki husus üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ataşehir'de kolej bünyesinde bulunan ortaokullarda ise öğrenciler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim görmekte bu da öğrencilerin uyum sorunu yaşamadan tek bir kurumda eğitim alabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kolejler düzenledikleri aktiviteler, geziler ve yarışmalarla öğrencilerinin dönem boyu eğlenceli vakit geçirmesini, sosyalleşmesini ve iletişim becerilerini geliştirmesini sağlamaktadır. Özellikle Küçükbakkalköy ortaokulları çevre mahallelerden de öğrenci kabul etmekte ve uzun yıllardır eğitim vermektedirler. Çevre mahallelerdeki öğrencilerin de kurumlara kolayca ulaşabilmesi adına servis hizmeti Ataşehir özel ortaokulları tarafından hazırlanan imkanlar arasındadır. Kurumlarla zaman kaybetmeden iletişime geçip çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz.


Ortaokul, liseye hazırlık dönemi olduğundan öğrenciler için verimli geçmesi gereken önemli bir kademedir. Çünkü iyi bir liseye gitmek iyi bir üniversitenin kapılarını aralayacaktır. Bunun farkında olan Ataşehir özel ortaokulları eğitim sürecini liselere geçiş sınavına uygun şekilde yürütmektedir. Müfredata uygun şekilde yürütülen derslerin yanında ek ders ve etütlerle öğrenciler eğitim gördükleri özel okul haricinde bir ek ders harcamasına ihtiyaç duymadan aynı kurum içerisinde eğitim sürecini sürdürebilmektedir. Okulların rehberlik birimleri öğrencilerin liseye hazırlık sürecinde hedeflerini belirlemesine ve bu hedefler doğrultusunda planlı ve programlı çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Ataşehir özel ortaokulları öğrencilerini İstanbul’un en iyi liselerine yerleştirmek adına çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.


Ataşehir'deki özel ortaokulların; bina, sınıf, yemekhane ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Bölgede ortaokul seviyesinde eğitim veren kurum sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak da mümkün olmaktadır. Sizler de aradığınız bütçeye uygun okulu hemen bulmak adına ortaokul profillerini ziyaret edebilirsiniz. Profillerde yer alan yorum bölümünden okulu daha önce deneyimlemiş velilerin yorumlarına ulaşarak okullar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de daha önce tecrübe ettiğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer velilere yardımcı olabilirsiniz.


Ataşehir özel ortaokulları ortalama fiyat bilgisi okulun sağladığı imkanlara, şartlarına ve bağlı bulunduğu kolej bünyesine göre değişiklik göstermektedir. Çok sayıda kurumun bölgede bulunmasından dolayı her bütçeye uygun kurum bulmak mümkündür. Kurumların aylık ortalama fiyatları 1500 TL’den başlayıp 8000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Ataşehir'deki özel ortaokullar hakkında yer bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız size en uygun 5 okulu sizlere iletsin.

26 okul bulundu.
Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu verified

Okulumuz tecrübeli idari kadrosu ilgili ve sevecen öğretmenleri işini titizlikle yapan muhasebe danışma öğrencilerin her...

Özel Ataşehir Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Sevinç Koleji Ortaokulu verified

Bu sene teog da bizi gururlandıran kızımızın biricik okulu. sınav başarısının yarısı bize ve yavrumuza aitse bu başarını...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Ataşehir GEN Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir GEN Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu verified

Bütik okul olması çok güzel birebir her öğrenciyle ilgileniyorlar. tebrik ederim.

Özel Ataşehir 3 Kampüsü Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir 3 Kampüsü Bil Koleji Ortaokulu verified

Okuldan çok memnunuz çocuğumuz yıllardır severek devam ediyor okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür ederim

Özel Ataşehir Bil Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Bil Okulları Ortaokulu verified

Çok güzel bir okul burada okuyan öğrenciler çok şanslı

Özel Ataşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Koleji Ortaokulu verified

5. sınıfa başlarken uzun araştırmalar sonunda yolumuz ateşehir koleji ile kesişti.iyiki de kesişmiş gerek yönetim gerek...

Diğer Okullar

Özel Ataşehir Bilgi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel Ataşehir Bilgi Koleji Ortaokulu

İki senedir özel bilgi koleji'nde kızım kayıtlı. gerek yöneticiler gerek öğretmenler olsun tüm çalışanlar çok ilgili, gü...

Özel Bostancı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / İçerenköy Mah.
Özel Bostancı Doğa Koleji Ortaokulu

Tum personeli ile her zaman yardimci olmaya calisan, ogrencilerin severek gittigi ender okullardan biri.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ataşehir Nasuhbey Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Nasuhbey Koleji Ortaokulu

Nasuhbey kolejinde 2 çocuğum okuyor. başta müdürümüz ilknur nasuhbeyoğlu olmak üzere tüm öğretmenlerimiz sevgi dolu ve ş...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ataşehir YÖM Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir YÖM Okulları Ortaokulu

Her iki çocuğumda bu okulda, burada olmalarından çok mutluyum. bireysel farklılıkları gözeten, farklılaştırma yöntemiyle...

Özel Pikare Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Pikare Ortaokulu

Pikare eğitim kurumlarına tavsiye üzerine başvurdum. öznur hocamın öğrencilerini tek tek adlarını bilmesi ve hangi konud...

Özel Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Ataşehir Yönder Okulları Ortaokulu

Sosyal etkinlikler yabancı dil fiyat kalite dengesi herşeyin belirli olmasi

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:30
Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:15
Özel Denizatı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / İnönü Mah.
Özel Denizatı Okulları Ortaokulu

Özel Denizatı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Ataşehir MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir MBA Okulları Ortaokulu

Özel Ataşehir MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:30
Özel Ardıç Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Ferhatpaşa Mah.
Özel Ardıç Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Ardıç Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu

Özel Ataşehir Boğaziçi AS Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batı Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Batı Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Batı Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir 1 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Yenişehir Mah.
Özel İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Ortaokulu

Özel İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir 2 Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Barbaros Mah.
Özel Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Küçükbakkalköy Mah.
Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Ataşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ataşehir / Atatürk Mah.
Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00

İstanbul Ataşehir Özel Ortaokulları

Ataşehir İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılan anne, baba ve öğretmen yorumlarına, detaylı iletişim bilgilerine, fotoğraf galerilerine ve senelik ücretlere hemen ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum