fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Urla Özel Anaokulları

Urla bölgesi, İzmir'in şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Sakin ve huzurlu yapısı ile ön plana çıkan bölgede, eğitimin temel niteliğinde bulunan özel anaokulları, kreşler ve gündüz bakımevleri görülmektedir. Bölgedeki okul öncesi eğitim hizmeti sağlayan kurumlar, öğrenci odaklı çalışmalar sürdürmektedir. Sürdürülen çalışmalarla birlikte oluşturulan eğitim programları, öğrenci gelişimine etkin olarak katkı sağlayabilecek niteliklerdedir. Uzman ve deneyimli öğretmenlerle sürdürülen eğitimlerde öğrenci gelişimi esas alınarak hareket edilmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin gelişimleri hızlı ve yoğun bir biçimde olmaktadır. Öğrencilerine oyun temelli yaklaşımlarla eğitim veren kurumlar, onlara sunduğu bilgileri kalıcı hale getirmek ve öğrenimin yaşam boyu sürmesini sağlamak amacı ile yaparak-yaşayarak öğrenme fırsatı sunmaktadır. Bu modelle birlikte öğrencilere sunulan bilgiler hayata dökülmekte ve yaşamın bir parçası haline gelerek öğrenimi yaşam boyu sürdürmelerine olanak sağlamaktadır.


Urla Özel Anaokulları, okul öncesinde öğrencilerini uluslararası standartlarda bireyler olarak yetiştirmek için yabancı dil eğitimi vermektedir. Eğitimin temeli niteliğinde olan bu dönemde öğrencilere sunulan İngilizce ve diğer yabancı diller, ileri dönemlerde öğrencilere kolaylık sağlamaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi haline gelmiş olan yabancı dil eğitimi, özel anaokulu ve kreşlerde sürdürülmektedir. Genellikle native öğretmenler eşliğinde sürdürülen yabancı dil eğitiminde amaç, öğrencileri dil bilgisi konusunda bilinçlendirerek, birer dünya vatandaşı statüsünde bulunmalarına yardımcı olmaktır.


Urla özel kreşler, anaokulları ve gündüz bakımevleri, öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak eğitim programlarını düzenlemektedir. Küçük yaştaki öğrencileri geleceğe en doğru biçimde hazırlamak amacı ile birçok eğitim modelinden yardım alınmaktadır. Bölgede yaygın olarak Montessori yaklaşımı ile eğitim sürdürülmektedir. Urla bölgesindeki müstakil yapıda bulunan kreşler, anaokulları ve gündüz bakımevlerinin haricinde özel kolejler de bulunmaktadır. Çoğunlukla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlara ev sahipliği yapan Urla bölgesi, eğitimdeki çeşitliliği ve farklılığı ile de ön plana çıkmaktadır.


Bölgedeki özel anaokulları hakkında detaylı bilgi almak ve Urla Özel Anaokulları listesine ulaşmak için Okul.com.tr adresini kullanabilmektesiniz. Okul.com.tr sizler için Urla'daki özel kreşleri, gündüz bakımevlerini ve anaokullarını bir araya getirmektedir. Bu platformdan Urla Özel Anaokulları fiyatlarını, okulların fiziki yapılarını, kreş ve gündüz bakımevleri hakkında yapılan yorumları görüntüleyebilirsiniz. Bu inceleme için yeterli vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için yapılandırdığı Ücretsiz Eğitim Danışmanları'ndan kriterlerinize uyan okullar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

7 okul bulundu.
Özel Pembe Düşler Anaokulu Özel Okul
Urla / Yenikent Mah.
Özel Pembe Düşler Anaokulu

Bizim sizi tercih etmemizdeki doğruluk payını ; eğitim sisteminiz, çocuklara olan yaklaşımınız ve çocuğumdaki gelişim aç...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çikolatam Anaokulu Özel Okul
Urla / Atatürk Mah.
Özel Çikolatam Anaokulu

Tabiat ile iç içe aktivitelerini her daim temiz havada yapamayan özen gösteren eğlenceli aktiviteleri ile çok keyifli bi...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilimsev Koleji Anaokulu Özel Okul
Urla / Ovacık Mah.
Özel Bilimsev Koleji Anaokulu

Özel Bilimsev Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu Özel Okul
Urla / Hacı İsa Mah.
Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu

Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Urla / Hacı İsa Mah.
Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu Özel Okul
Urla / M.fevzi Çakmak Mah.
Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu

Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu Özel Okul
Urla / Kalabak Mah.
Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu

Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:50

İzmir Urla Özel Anaokulları

İzmir'de bulunan Urla ilçesindeki özel anaokulları ve özel kreşlerin profil sayfalarını inceleyerek, çalışma saatlerini, verilen branş derslerini ve fiziksel özelliklerini öğrenebilir, veliler tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Urla Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum