fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Gölbaşı Özel Liseleri

Gölbaşı, Ankara’ya bağlı ilçelerden bir tanesidir. Kalabalık ve büyük bir ilçedir. Bu sebeple bölgede çok sayıda okul bulunmaktadır. Bu okullar içerisinden çocuklar için en uygun liseyi bulmak zor olabilmektedir. Bu noktada Okul.com.tr Gölbaşı özel liselerini sizler için listeleyerek işinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Gölbaşı özel liseleri listesi ile tek bir listeleme sayfası üzerinden bölgedeki tüm kurumları görüntüleyebilir, kıyaslama yapabilirsiniz. Okulların detaylı profillerini inceleyerek sahip oldukları imkanları, branş derslerini, yabancı dil olanaklarını, üniversiteye yerleştirme oranlarını ve tüm ayrıntılı bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden okullarla kolayca iletişime geçebilir, yüz yüze görüşme için randevu talep edebilirsiniz.


Gölbaşı özel liseleri öğrencilerinin üniversiteye hazırlık dönemlerinde onlara destek olmak adına çaba göstermekte ve eğitim süreçlerini buna uygun olarak çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin okul dışında ek bir eğitim ihtiyacı duymaması adına okullarda ek ders ve etütlerle öğrencilerin eksiklerinin üzerine gidilmektedir. Böylelikle öğrenciler üniversite sınavına eksiksiz ve yoğun bir şekilde hazırlanma imkanı bulmaktadır. Bu dönemde öğrencilerin verimli bir şekilde çalışacakları ders programlarını hazırlamaları, kendilerine bir hedef belirlemeleri noktasında okulların rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilere yardımcı olmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi olan Gölbaşı özel liselerine Okul.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Gölbaşı özel liseleri çoğunlukla anadolu lisesi şeklindedir. Gölbaşı özel anadolu liselerinde öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimi eş zamanlı olarak yürütülür. Öğrenciler yoğun bir biçimde üniversite sınavına hazırlanırken öte yandan öğrenci kulüpleri, sportif ve sanatsal faaliyetler ile sosyal gelişimlerini destekleyecek aktiviteler yapabilmektedir. Anadolu liselerinde öğrenciler uzmanlaşacakları ve sınava hazırlanacakları alanı sayısal, eşit ağırlık, sözel ya da dil olmak üzere, bunlardan biri olacak şekilde kendileri seçmektedirler. Gölbaşı özel fen liselerinde akademik eğitim daha yoğun yürütülmektedir. Üniversiteye hazırlık da çoğunlukla sayısal alan ağırlıkta olmak üzere ilerlemektedir. Gölbaşı meslek liselerinde mesleki eğitim yoğun olarak verilmekte, son yıl zorunlu tutulan staj eğitimi ile verilen bu yoğun mesleki eğitim pratiğe dökülmektedir. Temel olarak verilen akademik eğitim ile öğrenciler diledikleri durumda liseden sonra üniversite eğitimine devam etme imkanı bulurken dilerlerse kalifiye birer eleman olarak iş hayatına da atılabilmektedirler.


Gölbaşı özel liseleri çoğunlukla kolej şeklinde bulunmaktadır. Gölbaşı kolejleri sadece bu bölgede değil, Ankara genelinde hatta zaman zaman Türkiye genelinde adı bilinen okullardır. Eğitimiyle kendinden söz ettiren bu kurumlar ailelerin tercih ettikleri kurumlar olabilmektedir. Ayrıca kolejlerde anaokulu kademesinden lise kademesine kadar tek bir kampüste eğitim görülüyor olması çocukların yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçmektedir. Gölbaşı kolejleri hakkında detaylı bilgiyi Okul.com.tr üzerinden alabilir, bu kolejler hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Okul profillerinde yer alan yorumlar ailelere, mezunlara, öğrencilere ya da kurumda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait yorumlardır ve kullanıcı tecrübesine dayanmaktadır. Bu yorumlardan yola çıkarak okullar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sizler de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Gölbaşı özel liseleri ortalama fiyat bilgileri okulların sağladığı imkanlara, fiziksel şartlarına, konumuna, bağlı bulundukları kolej bünyesine göre değişebilmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel olarak ona ylanmış profilleriyle sitemizde yer alan kurumlar tarafından tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okulların düzenlediği bursluluk sınavları hakkındaki bilgileri de Okul.com.tr üzerinden edinebilir, bu sınavlara kayıt olabilirsiniz. Sınavlarda gösterdiğiniz başarı sayesinde indirimli fiyatlarla kayıt olma fırsatı yakalayabilirsiniz.


Okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun 5 okulu listeleyerek bu okullarla iletişime geçmeniz noktasında sizlere destek olmaktadır.


23 okul bulundu.
%25 İndirim Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Anadolu Lisesi verified

Çocuğum 11. sınıf öğrencisi 2 yıldır okula devam ediyoruz. özellikle matematik derslerindeki gelişimi gözle görülür dere...

Diğer Okullar

Özel Ankara Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Gaziosmanpaşa Mah.
Özel Ankara Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Ankara Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Maya Okulları İncek Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Ankara Maya Okulları İncek Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Ankara Maya Okulları İncek Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek Anka Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Anka Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel İncek Anka Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek Sevgi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel İncek Sevgi Koleji Anadolu Lisesi

Özel İncek Sevgi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Şafak Mah.
Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi

Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Fen Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Fen Lisesi

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beştepe Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Beştepe Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beştepe Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşifa Eymir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Darüşşifa Eymir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Darüşşifa Eymir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gölbaşı Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Bahçelievler Mah.
Özel Gölbaşı Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gölbaşı Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Darüşşifa Eymir Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Darüşşifa Eymir Koleji Fen Lisesi

Özel Darüşşifa Eymir Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Maya Okulları İncek Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Maya Okulları İncek Anadolu Lisesi

Özel Maya Okulları İncek Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lösev Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Lösev Anadolu Lisesi

Özel Lösev Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Fen Lisesi

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek Büyük Kolej Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Büyük Kolej Anadolu Lisesi

Özel İncek Büyük Kolej Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gölbaşı Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Gölbaşı Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Gölbaşı Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Fırat İlhan Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Fırat İlhan Anadolu Lisesi

Özel Fırat İlhan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 18:20
Özel TED Ankara Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel TED Ankara Koleji Anadolu Lisesi

Özel TED Ankara Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel İncek Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Fen Lisesi

Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Gölbaşı Özel Liseleri

Gölbaşı özel liseleri hakkında merak edilen tüm soruların yanıtına kolayca ulaşın! Okulların farklılıklarına göz atarak kendinize en uygun okulu keşfedin!

Gölbaşı Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum