fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kocaeli Özel İlkokulları

Eğitim'de farklılık açısından birçok öncü kuruma ev sahipliği yapan Kocaeli'de yer alan ilkokulları öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemektedir. Anaokulundan sonra gelen bu eğitim döneminde öğrencilerin kaliteli bir öğrenim görmelerini sağlamaktadır. Kocaeli özel ilkokulları, alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Birçok devlet ve özel okulun bulunduğu bölgede yer alan ilkokulları arasından velilerin sıklıkla tercih ettiği kurumlar özel ilkokullarıdır. Çoğu kolej bünyesinde eğitim sağlayan ilkokulu olmakla birlikte butik bir yapıda hizmet sağlayan özel ilkokullarına rastlamak da mümkündür. Kocaeli kolejleri, öğrencilerin anaokulundan itibaren lise son sınıfa kadar aynı kurum bünyesinde eğitim görmelerini amaçlayarak bütünleşik bir düzen içerisinde ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Adından söz ettirmiş devlet okullarının, özel ilkokullarının ve kolejlerin bulunduğu Kocaeli bölgesinde kendinize ve öğrencinize en doğru katkıyı sağlayacak kurumu vakit kaybı yaşamadan görüntüleyin!


Kocaeli özel ilkokulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak çok yönlü ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda oluşturulan özgün eğitim içerikleri ile kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerin bireysel olarak ilgi duyduğu, yetenekli olduğu ve becerili olduğu alanları ön plana çıkarmak adına kulüp faaliyetleri, etkinlikler ve branş dersler düzenlenmektedir. Eğitimin temel dönemi olarak nitelendirilebilecek ilkokul seviyesinde Kocaeli'ndeki özel ilkokullar, öğrencilerin hedefler belirlemesinde ve belirledikleri hedefler doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaktadır. Öğrenciler için en doğru eğitim programlarını oluşturarak onların geleceğe en etkili biçimde hazırlanmalarında aktif rol oynamaktadır. Kocaeli kolejleri, özel ilkokulları ve devlet okulları tek bir ortak amaç doğrultusunda eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölgedeki özel kurumlar yoğunluklu olarak Gebze ve İzmit bölgelerinde çalışmalarını devam ettirse de diğer bölgelerde de eğitim veren özel okullara ulaşılabilmektedir.


Kocaeli özel ilkokul fiyatları okulların öğrencilere sağladıkları eğitim farklılıkları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgedeki kurumları kapı kapı gezmeden Okul.com.tr aracılığı ile tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr'nin oluşturduğu Kocaeli özel ilkokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm kurumları inceleyebilir, listeleme sayfası üzerinde yer alan filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz. Kendinize en uygun okulu ararken okulların tanıtım yazılarını okuyabilir, okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.


Tüm bu çalışmaları gerçekleştirmek adına yeteri kadar zamana sahip değilseniz, Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, öneriler isteyebilirsiniz.

devamını oku..

50 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Kocaeli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%30 İndirim Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Başiskele Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçük Kanatlar İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Küçük Kanatlar İlkokulu

Özel Küçük Kanatlar İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu Özel Okul
Gebze / Sultan orhan Mah.
Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pelikan Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Pelikan Koleji İlkokulu

Özel Pelikan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Kocaeli ODTÜ Geliştirme Vakfı İlkokulu Özel Okul
İzmit / Serdar Mah.
Özel Kocaeli ODTÜ Geliştirme Vakfı İlkokulu

Özel Kocaeli ODTÜ Geliştirme Vakfı İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Nenehatun Mah.
Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Darıca Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atafen Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tüysüzler Mah.
Özel Atafen Koleji İlkokulu

Özel Atafen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Gölcük / Şehitler Mah.
Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu

Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgili Kültür İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür İlkokulu

Özel Bilgili Kültür İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Körfez Mah.
Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu

Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Murat Yıldırım İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım İlkokulu

Özel Murat Yıldırım İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çoban Yıldızları İlkokulu Özel Okul
Gebze / İstasyon Mah.
Özel Çoban Yıldızları İlkokulu

Özel Çoban Yıldızları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli İstek Okulları İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kocaeli İstek Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli İstek Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu

Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu

Özel Darıca Seymen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu Özel Okul
Körfez / İlimtepe Mah.
Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / Tatlıkuyu Mah.
Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Gebze Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Gebze Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Gebze / Gebze osb Mah.
Özel Gebze Final Okulları İlkokulu

Özel Gebze Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu Özel Okul
Gebze / İstasyon Mah.
Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu

Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlim İlkokulu Özel Okul
Darıca / Osmangazi Mah.
Özel İlim İlkokulu

Özel İlim İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu

Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kocaeli Özel İlkokulları

Kocaeli özel ilkokulları fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri ve veli yorumlarının bulunduğu listeleme sayfasını inceleyerek size uygun kurumla anında iletişime geçin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum