fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Kocaeli Özel İlkokulları

Eğitim'de farklılık açısından birçok öncü kuruma ev sahipliği yapan Kocaeli'de yer alan ilkokulları öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemektedir. Anaokulundan sonra gelen bu eğitim döneminde öğrencilerin kaliteli bir öğrenim görmelerini sağlamaktadır. Kocaeli özel ilkokulları, alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Birçok devlet ve özel okulun bulunduğu bölgede yer alan ilkokulları arasından velilerin sıklıkla tercih ettiği kurumlar özel ilkokullarıdır. Çoğu kolej bünyesinde eğitim sağlayan ilkokulu olmakla birlikte butik bir yapıda hizmet sağlayan özel ilkokullarına rastlamak da mümkündür. Kocaeli kolejleri, öğrencilerin anaokulundan itibaren lise son sınıfa kadar aynı kurum bünyesinde eğitim görmelerini amaçlayarak bütünleşik bir düzen içerisinde ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Adından söz ettirmiş devlet okullarının, özel ilkokullarının ve kolejlerin bulunduğu Kocaeli bölgesinde kendinize ve öğrencinize en doğru katkıyı sağlayacak kurumu vakit kaybı yaşamadan görüntüleyin!


Kocaeli özel ilkokulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak çok yönlü ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda oluşturulan özgün eğitim içerikleri ile kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerin bireysel olarak ilgi duyduğu, yetenekli olduğu ve becerili olduğu alanları ön plana çıkarmak adına kulüp faaliyetleri, etkinlikler ve branş dersler düzenlenmektedir. Eğitimin temel dönemi olarak nitelendirilebilecek ilkokul seviyesinde Kocaeli'ndeki özel ilkokullar, öğrencilerin hedefler belirlemesinde ve belirledikleri hedefler doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaktadır. Öğrenciler için en doğru eğitim programlarını oluşturarak onların geleceğe en etkili biçimde hazırlanmalarında aktif rol oynamaktadır. Kocaeli kolejleri, özel ilkokulları ve devlet okulları tek bir ortak amaç doğrultusunda eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölgedeki özel kurumlar yoğunluklu olarak Gebze ve İzmit bölgelerinde çalışmalarını devam ettirse de diğer bölgelerde de eğitim veren özel okullara ulaşılabilmektedir.


Kocaeli özel ilkokul fiyatları okulların öğrencilere sağladıkları eğitim farklılıkları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgedeki kurumları kapı kapı gezmeden Okul.com.tr aracılığı ile tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Okul.com.tr'nin oluşturduğu Kocaeli özel ilkokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm kurumları inceleyebilir, listeleme sayfası üzerinde yer alan filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz. Kendinize en uygun okulu ararken okulların tanıtım yazılarını okuyabilir, okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.


Tüm bu çalışmaları gerçekleştirmek adına yeteri kadar zamana sahip değilseniz, Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, öneriler isteyebilirsiniz.

42 okul bulundu.
Özel Küçük Kanatlar İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Küçük Kanatlar İlkokulu verified

Güvenli ilgili okulumuz üç yıldır hiç pişmanlık yaşamadım .her konuda yardımcı olan müdür ve öğretmenimiz var

Özel Yahyakaptan Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Yahyakaptan Doğa Koleji İlkokulu

Kızım 2 senedir severek gidiyor. sürekli okulda çok eğlendiğini anlatıyor. herşey için teşekkür ediyoruz.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Başiskele Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele Doğa Koleji İlkokulu

Okulumuz öğretmen ilgisi olarak güzel .kaynak zenginligi açısından başka kaynaklara ihtiyac duyurmaya ak kadar çeşitli v...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:15
Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Hisar Okulları İlkokulu

Güvenilir alakali ortam olmasindan dolayı tercihimizdir.

Özel Bilgili Kültür İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür İlkokulu

İlkokul muduru nevzat bey ile gorusene kadar cok emin olamamistim ama onunla yaptigimiz gorusme sonrasi icim rahat bir s...

Özel Aslantürk Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Osmangazi Mah.
Özel Aslantürk Koleji İlkokulu

Okul müdürü ,öğretmenler hepsi çok ilgili,çocuğumu güvenerek gönderiyorum.özellikle değerler eğitimine verdikleri önem ç...

Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Gündoğdu Mah.
Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu

Tek kelime ile harika bir okul. keyifli güler yüzlü deneyimli bir kadro, kurumsal kültürü ve sistemi güçlü başarılı okul

Özel Kocaeli Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Yönder Okulları İlkokulu

Okulumuzdan son derece memnunuz güler yüzlü ve samimi öğretmenlerimiz okul idaremiz ve calısan bütün personellerine sons...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Nadide Okulları İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Altınkent Mah.
Özel Nadide Okulları İlkokulu

Özel Nadide Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Pelikan Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / Osman yılmaz Mah.
Özel Pelikan Koleji İlkokulu

Özel Pelikan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rehberim Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / Köşklü çeşme Mah.
Özel Rehberim Koleji İlkokulu

Özel Rehberim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darıca Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Darıca / Cami Mah.
Özel Darıca Final Okulları İlkokulu

Özel Darıca Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu Özel Okul
Gebze / İnönü Mah.
Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu

Özel Gebze Açı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Alikahya fatih Mah.
Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu

Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu Özel Okul
Darıca / Piri reis Mah.
Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu

Özel Marmara Bilge Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu

Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu

Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Derince Asaf Okulları İlkokulu Özel Okul
Derince / Çınarlı Mah.
Özel Derince Asaf Okulları İlkokulu

Özel Derince Asaf Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atafen Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tüysüzler Mah.
Özel Atafen Koleji İlkokulu

Özel Atafen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Yuvası Koleji İlkokulu Özel Okul
Derince / Yenikent Mah.
Özel Bilgi Yuvası Koleji İlkokulu

Özel Bilgi Yuvası Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yenişehir Mah.
Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu

Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Murat Yıldırım İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım İlkokulu

Özel Murat Yıldırım İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çayırova İsabet Okulları İlkokulu Özel Okul
Çayırova / Emek Mah.
Özel Çayırova İsabet Okulları İlkokulu

Özel Çayırova İsabet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kocaeli Özel İlkokulları

Kocaeli özel ilkokulları fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri ve veli yorumlarının bulunduğu listeleme sayfasını inceleyerek size uygun kurumla anında iletişime geçin!

Kocaeli Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum