fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Yenimahalle Özel Liseleri

Yenimahalle, Ankara’nın nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelerinden biridir. Artan nüfus ile birlikte özel okullara olan ihtiyaç da artmaktadır. Aileler, çocuklarının en iyi eğitimi alması için en uygun okulu bulmaya çalışmaktadır. Yenimahalle özel liseleri ailelerin taleplerini rahatlıkla karşılayabilen kurumlardan oluşmaktadır. Kurum sayısının fazla olmasından dolayı aileler kendi isteklerini karşılayan, çocukları için en uygun okulu bulabilmektedir. Fakat birçok okulun arasından en doğru okulu bulmak aileler için zor bir süreç olabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden Yenimahalle’de bulunan özel liseleri hemen listeleyebilir, kurumlar hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yenimahalle özel liseleri hem ülkemizin hem de dünyanın en iyi üniversitelerine öğrenci yetiştirmektedir. Lise yılları öğrencilerin kariyer planlaması yapmayı öğrendikleri, hayatlarını şekillendirmeye başladıkları dönemdir. Bu nedenle öğrencilerin akademik başarıları kadar kendilerini ne kadar donanımlı bireyler olarak yetiştirdikleri de oldukça önemlidir. Kurumlarda verilen yoğunlaştırılmış branş dersleri ile öğrenciler üniversite sınavlarına hazır hale getirilmektedir. Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin eksikleri tespit edilerek ek dersler ve etütler ile öğrencilerin eksikleri tamamlanmaktadır. Kurumlarda düzenlenen spor faaliyetleri ile öğrenciler ekip çalışmasını öğrenmekte ve öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kulüp etkinlikleri ve kurumlarda düzenlenen geziler sayesinde öğrencilerin kültürel ve sanatsal birikimleri arttırılmaktadır. Yenimahalle’deki özel liselerden istediğiniz fiziki imkanlara sahip okulları Okul.com.tr aracılığıyla hemen görüntüleyebilir, öğrencinizin gelişimi için en uygun okulu seçebilirsiniz.


Yenimahalle’de bulunan özel liseler fen liseleri, anadolu liseleri, fen ve teknoloji liseleri ve meslek liselerinden oluşmaktadır. Yenimahalle fen liseleri ve Yenimahalle anadolu liselerinde öğrenciler yoğunlaştırılmış akademik eğitimler ile üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Öte yandan Yenimahalle fen ve teknoloji liseleri ve Yenimahalle meslek liseleri öğrencilere mesleki eğitimler vererek liseden mezun olduklarında kalifiye birer birey olma fırsatı sunmaktadır. Aradığınız lise türünü filtreleyerek Okul.com.tr üzerinden aradığınız okulu hemen bulabilirsiniz.


Yenimahalle özel liseleri öğrencilerin dil gelişimlerini yakından takip etmektedir. Öğrencilerin İngilizce okuryazar bireyler olarak üniversite seviyesine geçmeleri kurumların ortak hedeflerindendir. Öğrencileri birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmek isteyen kurumlar, İngilizce derslerine ek olarak ikinci yabancı dil dersleri de vermektedir. Böylelikle öğrenciler liseden mezun olduklarında iki farklı yabancı dile hakim olma fırsatı yakalamaktadır. Okul.com.tr üzerinden Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi ikinci yabancı dil eğitimi veren okulları hemen görüntüleyebilir, kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.


Lise döneminde öğrenciler gelecek kaygısı ve sınav stresi gibi sorunlarla yüzleşmektedir. Okullarda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri sayesinde bu sorunların öğrencilerin akademik başarılarına olumsuz etkilerinin önüne geçilmektedir. Kurumlarda bulunan psikologlar ve rehber öğretmenler eğitim sürecinde sorun yaşayan öğrencilere gereken desteği sağlamaktadır. Aileler ile de iletişim halinde bulunan kurumlar, öğrencilerin gelişimleri ile ilgili velilere gereken bilgileri vermektedir. Yenimahalle bulunan özel liselerden psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan kurumları Okul.com.tr üzerinden filtreleyebilir, aradığınız kurumu hemen bulabilirsiniz.


Yenimahalle’deki özel liselerin sayısı fazla olduğundan okul arama süreci aileler için zor bir dönem olabilmektedir. Çocukları için en doğru okulu bulmak isteyen aileler bölgedeki her okulu incelemek istemektedir. Okul.com.tr tarafından sağlanan ücretsiz eğitim danışmanı hizmeti sayesinde kurumda bulunmasını istediğiniz özellikleri belirterek danışmanlarımızın sizin için en uygun okulu bulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece her okulu inceleyerek zaman kaybetmek yerine, istediğiniz kurumla kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.


Yenimahalle özel lise fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bölgede bulunan kurum sayısı fazla olduğundan her aile kendi bütçesine uygun okulu bulabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden okulların fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun kurumu bulabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı kurumlar tarafından sağlanan indirimli fiyatlarla kayıt olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yenimahalle özel liseleri bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden form doldurarak başvuru yapabilir, sınavda elde edilen başarıya göre indirimler kazanabilirsiniz.


64 okul bulundu.
Özel Zehra Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Fen Lisesi verified

Çocuğumu kaydetmek için gezdiğim özel okullar arasında en donanımlı ve en güzel okul. umarım eğitim kaliteside fiziksel...

%15 İndirim Özel Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi verified

Okulun eğitimi çok iyi, oğlum dört yıl boyunca çok güzel bir eğitim aldı ve istediği üniversiteye yerleşti. kerem hocay...

Özel Zehra Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Anadolu Lisesi verified

Liyakatli kadrolara sahip, birçok sosyal aktivite ve manevi eğitimin üst seviyede verildiği bir okul gönül rahatlığıyla...

Özel Hedef Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Hedef Akademi Okulları Anadolu Lisesi

Tek kelimeyle mükemmel bir eğitim. daha başka özel okullarda da okudu oğlum. hepsi şekil. burada gerçek eğitim var. şov...

Özel Net Başarı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Net Başarı Koleji Fen Lisesi

Üniversite hazırlıkta batikentin bir numarası. disiplinli ve düzenli takip programı ile başarmamak için neden yok. tavsi...

Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Demetevler Mah.
Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi

Harika bir okul olmayabilir ama gerçekten hocaları çok sıcak kanlı ve öğrencileri için ugraşıyor yani kısacası gerçek bi...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Ankara Batıkent Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Ankara Batıkent Final Anadolu Lisesi

Gayet memnum kaldığımız bir okul oldu.ıdari kadro ve öğretmenlerimizin ilgileri gençler üzerinde olumlu etkiler bıraktı...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:10
Özel Nazime Özlem Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Nazime Özlem Anadolu Lisesi

Özel Nazime Özlem Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kariyer Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Kariyer Anadolu Lisesi

Özel Kariyer Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Yenimahalle Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Işınlar Mah.
Özel Yenimahalle Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Yenimahalle Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Gayret Mah.
Özel Yenimahalle Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yenimahalle Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Darüşşifa Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Yenimahalle Darüşşifa Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Yenimahalle Darüşşifa Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şener Çakmak Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Şener Çakmak Anadolu Lisesi

Özel Şener Çakmak Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Özevler Mah.
Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi

Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Çağlayan Kız Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Macun Mah.
Özel Çağlayan Kız Fen Lisesi

Özel Çağlayan Kız Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi

Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Çağlayan Anadolu Kız Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Ankara Çağlayan Anadolu Kız Lisesi

Özel Ankara Çağlayan Anadolu Kız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Gayret Mah.
Özel Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Seviye Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Seviye Okulları Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Seviye Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Metod Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Metod Koleji Anadolu Lisesi

Özel Metod Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Doruk Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Ankara Doruk Anadolu Lisesi

Özel Ankara Doruk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yenimahalle Özel Liseleri

Yenimahalle özel liselerinin eğitime bakış açıları, fiziki olanakları, eğitim imkanları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi sahibi olun!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum