fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Yenimahalle Özel Liseleri

Yenimahalle, Ankara’nın nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelerinden biridir. Artan nüfus ile birlikte özel okullara olan ihtiyaç da artmaktadır. Aileler, çocuklarının en iyi eğitimi alması için en uygun okulu bulmaya çalışmaktadır. Yenimahalle özel liseleri ailelerin taleplerini rahatlıkla karşılayabilen kurumlardan oluşmaktadır. Kurum sayısının fazla olmasından dolayı aileler kendi isteklerini karşılayan, çocukları için en uygun okulu bulabilmektedir. Fakat birçok okulun arasından en doğru okulu bulmak aileler için zor bir süreç olabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden Yenimahalle’de bulunan özel liseleri hemen listeleyebilir, kurumlar hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yenimahalle özel liseleri hem ülkemizin hem de dünyanın en iyi üniversitelerine öğrenci yetiştirmektedir. Lise yılları öğrencilerin kariyer planlaması yapmayı öğrendikleri, hayatlarını şekillendirmeye başladıkları dönemdir. Bu nedenle öğrencilerin akademik başarıları kadar kendilerini ne kadar donanımlı bireyler olarak yetiştirdikleri de oldukça önemlidir. Kurumlarda verilen yoğunlaştırılmış branş dersleri ile öğrenciler üniversite sınavlarına hazır hale getirilmektedir. Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin eksikleri tespit edilerek ek dersler ve etütler ile öğrencilerin eksikleri tamamlanmaktadır. Kurumlarda düzenlenen spor faaliyetleri ile öğrenciler ekip çalışmasını öğrenmekte ve öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kulüp etkinlikleri ve kurumlarda düzenlenen geziler sayesinde öğrencilerin kültürel ve sanatsal birikimleri arttırılmaktadır. Yenimahalle’deki özel liselerden istediğiniz fiziki imkanlara sahip okulları Okul.com.tr aracılığıyla hemen görüntüleyebilir, öğrencinizin gelişimi için en uygun okulu seçebilirsiniz.


Yenimahalle’de bulunan özel liseler fen liseleri, anadolu liseleri, fen ve teknoloji liseleri ve meslek liselerinden oluşmaktadır. Yenimahalle fen liseleri ve Yenimahalle anadolu liselerinde öğrenciler yoğunlaştırılmış akademik eğitimler ile üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Öte yandan Yenimahalle fen ve teknoloji liseleri ve Yenimahalle meslek liseleri öğrencilere mesleki eğitimler vererek liseden mezun olduklarında kalifiye birer birey olma fırsatı sunmaktadır. Aradığınız lise türünü filtreleyerek Okul.com.tr üzerinden aradığınız okulu hemen bulabilirsiniz.


Batıkent özel liseleri öğrencilerin dil gelişimlerini yakından takip etmektedir. Öğrencilerin İngilizce okuryazar bireyler olarak üniversite seviyesine geçmeleri kurumların ortak hedeflerindendir. Öğrencileri birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmek isteyen kurumlar, İngilizce derslerine ek olarak ikinci yabancı dil dersleri de vermektedir. Böylelikle öğrenciler liseden mezun olduklarında iki farklı yabancı dile hakim olma fırsatı yakalamaktadır. Okul.com.tr üzerinden Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi ikinci yabancı dil eğitimi veren okulları hemen görüntüleyebilir, kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.


Lise döneminde öğrenciler gelecek kaygısı ve sınav stresi gibi sorunlarla yüzleşmektedir. Okullarda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri sayesinde bu sorunların öğrencilerin akademik başarılarına olumsuz etkilerinin önüne geçilmektedir. Kurumlarda bulunan psikologlar ve rehber öğretmenler eğitim sürecinde sorun yaşayan öğrencilere gereken desteği sağlamaktadır. Aileler ile de iletişim halinde bulunan kurumlar, öğrencilerin gelişimleri ile ilgili velilere gereken bilgileri vermektedir. Yenimahalle bulunan özel liselerden psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan kurumları Okul.com.tr üzerinden filtreleyebilir, aradığınız kurumu hemen bulabilirsiniz.


Yenimahalle’deki özel liselerin sayısı fazla olduğundan okul arama süreci aileler için zor bir dönem olabilmektedir. Çocukları için en doğru okulu bulmak isteyen aileler bölgedeki her okulu incelemek istemektedir. Okul.com.tr tarafından sağlanan ücretsiz eğitim danışmanı hizmeti sayesinde kurumda bulunmasını istediğiniz özellikleri belirterek danışmanlarımızın sizin için en uygun okulu bulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece her okulu inceleyerek zaman kaybetmek yerine, istediğiniz kurumla kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.


Yenimahalle özel lise fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bölgede bulunan kurum sayısı fazla olduğundan her aile kendi bütçesine uygun okulu bulabilmektedir. Okul.com.tr üzerinden okulların fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun kurumu bulabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı kurumlar tarafından sağlanan indirimli fiyatlarla kayıt olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yenimahalle özel liseleri bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden form doldurarak başvuru yapabilir, sınavda elde edilen başarıya göre indirimler kazanabilirsiniz.


66 okul bulundu.
Özel Ankara Batıkent Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Ankara Batıkent Final Anadolu Lisesi verified

Gayet memnum kaldığımız bir okul oldu.ıdari kadro ve öğretmenlerimizin ilgileri gençler üzerinde olumlu etkiler bıraktı...

Özel Ankara Doruk Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Ankara Doruk Koleji Anadolu Lisesi verified

Her yönüyle tercih edilebilir bir okul çok kaliteli bir eğitim ağı mevcuttur

Özel Yenimahalle Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Işınlar Mah.
Özel Yenimahalle Final Akademi Anadolu Lisesi verified

9.sınıf ögrenci velisiyim.egitimlerinden ögretimlerinden ve ögrencilerinin duygu ve düşuncelerine ciddi anlamda değer ve...

Özel Hedef Akademi Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Hedef Akademi Okulları Anadolu Lisesi verified

Tek kelimeyle mükemmel bir eğitim. daha başka özel okullarda da okudu oğlum. hepsi şekil. burada gerçek eğitim var. şov...

Diğer Okullar

Özel Net Başarı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Net Başarı Koleji Fen Lisesi

Üniversite hazırlıkta batikentin bir numarası. disiplinli ve düzenli takip programı ile başarmamak için neden yok. tavsi...

Özel Zehra Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Anadolu Lisesi

Liyakatli kadrolara sahip, birçok sosyal aktivite ve manevi eğitimin üst seviyede verildiği bir okul gönül rahatlığıyla...

Özel Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi

Okulun eğitimi çok iyi, oğlum dört yıl boyunca çok güzel bir eğitim aldı ve istediği üniversiteye yerleşti. kerem hocay...

Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Anadolu Lisesi

Yeni açılan bir okul ve herşey çok yeni, temiz, bütün çalışanların enerjisi çok güzel, aynı zamanda her konuda çok ilgil...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Yenimahalle Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Gayret Mah.
Özel Yenimahalle Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Ögrencileri takipleri güzel sıkıntılı olan ders konusunda rahatlıkla etüt alabiliyor. sınıflardaki ögrenci sayıları 18....

Özel Zehra Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Fen Lisesi

Çocuğumu kaydetmek için gezdiğim özel okullar arasında en donanımlı ve en güzel okul. umarım eğitim kaliteside fiziksel...

Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Demetevler Mah.
Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi

Harika bir okul olmayabilir ama gerçekten hocaları çok sıcak kanlı ve öğrencileri için ugraşıyor yani kısacası gerçek bi...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Şentepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Barıştepe Mah.
Özel Şentepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Şentepe Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Fen Lisesi

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Metod Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Metod Koleji Fen Lisesi

Özel Metod Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Yenimahalle Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Yenimahalle Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yenimahalle Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi

Özel Meltem Ayhan Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 17:00
Özel Ankara Çağlayan Erkek Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Ankara Çağlayan Erkek Fen Lisesi

Özel Ankara Çağlayan Erkek Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Seviye Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Seviye Okulları Fen Lisesi

Özel Batıkent Seviye Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Kariyer Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Kariyer Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Kariyer Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Şener Çakmak Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Şener Çakmak Fen Lisesi

Özel Şener Çakmak Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Gelişim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Yenimahalle Gelişim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yenimahalle Gelişim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 16:30
Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Özevler Mah.
Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi

Özel Yenimahalle Kampüs Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Batıkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Batıkent Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Yenimahalle Özel Liseleri

Yenimahalle özel liselerinin eğitime bakış açıları, fiziki olanakları, eğitim imkanları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi sahibi olun!

Yenimahalle Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum