fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Üsküdar Özel Ortaokulları

Üsküdar bölgesindeki özel ortaokulu ve kolejlerin fiziki imkanlarına, eğitim farklılıklarına, çalışma saatlerine, okulları tecrübe edinmiş veli yorumlarına tek bir platform üzerinden ulaşın!

38 okul bulundu.
Özel Üsküdar Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Ünalan Mah.
Özel Üsküdar Biltek Okulları Ortaokulu

Hakikaten çok güzel bir ortam ve çok güzel bir eğitim en önemliside gerçek eğitimci değerli hocalarımızın olması

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Çamlıca Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Ferah Mah.
Özel Çamlıca Uğur Okulları Ortaokulu

Uğur çamlica kampüsü ilkokul kısmı için ayrı bir bölüm bu sitede çıkmadığı için buraya yazıyorum. çocuğum ilkokul 4 itib...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:25
Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu

3 yaş itibari ile ingilizca anadil olarak devam ederken 4 yaşta da fransızca yabancı dil olarak devam ediyor ve 5. sınıf...

Özel Üsküdar Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Aziz Mahmut Hüdayi Mah.
Özel Üsküdar Doğa Koleji Ortaokulu

Okul müdürü serkan hoca ve öğretmenler çok gayretli ve özverili. öğrencileri yakından takip ediyorlar. başarı için olağa...

Özel Bahçeşehir Koleji Çamlıca Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Çamlıca Ortaokulu

Okulla ilgili memnun olmadığımız bir konu yok gibi. akademik başarısı, ilgi ve verilen eğitim beklentileri karşılıyor. i...

Özel Üsküdar Sev Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Üsküdar Sev Ortaokulu

Okulun hiçbir eksiği olmamakla beraber çok fazla artısı var. saymaya kalkarsak buraya sığdıramayız :) vizyonu çok geniş...

Özel Yön Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Yön Koleji Ortaokulu

Ferah, donanımlı ve teknolojik bir bina da deneyimli öğretmen kadrosu ile karşılaştım, ilk görüşmem olumlu gecti hafta s...

Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Ferah Mah.
Özel Ferah Büyük Çamlıca Koleji Ortaokulu

Veli bilgilendirmeleri,geri dönüşleri ve ilgileri ile takdiri hak eden bir okul.düzenli olarak yapılan türkiye geneli de...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel İstanbul Kampüs Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel İstanbul Kampüs Okulları Ortaokulu

Okulun konumu çok güzel bir yerde küçük çamlıca korusu'nun mis gibi havasını soluyor çocuklar. okula girdiğimde ilk hise...

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları Ortaokulu

Kalem ortaokulu hem çok güleryüzlü bir eğitim veriyor hem de başarılı bir eğitim. sportif faaliyetleri çocuklara özgüven...

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 15:30
Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca Acıbadem Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Çamlıca Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Çamlıca Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca ERA Koleji Ortaokulu

Özel Çamlıca ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 18:30
Özel Çamlıca MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Çamlıca MBA Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Final Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Final Ortaokulu

Özel Çamlıca Final Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:25
Özel Bilfen Koleji Koşuyolu Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Altunizade Mah.
Özel Bilfen Koleji Koşuyolu Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Koşuyolu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Barbaros Mah.
Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati Ortaokulu

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Bulgurlu Mah.
Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Üsküdar Derya Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu

Özel Çamlıca Çağlar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Üsküdar Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Selami Ali Mah.
Özel Üsküdar Ortaokulu

Özel Üsküdar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deha Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Deha Koleji Ortaokulu

Özel Deha Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Kısıklı Mah.
Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu

Özel Çamlıca Çağlar Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çamlıca Altunizade Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Ferah Mah.
Özel Çamlıca Altunizade Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Çamlıca Altunizade Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçük Çamlıca Mah.
Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Acıbadem Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Üsküdar Özel Ortaokulları

Üsküdar özel ortaokulları, eğitim seviyesi ve kültür gelişimi açısından yüksek yetkinliklere sahip kurumlardan oluşmaktadır. Bölgede öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyebilecek nitelikte olan özel kolejler ve ortaokulları yer almaktadır. Okul çeşitliliği açısından zengin olan bölgede, tüm kurumlar öğrenci merkezli çalışmalar sürdürmektedir. Öğrencilerin en doğru eğitim ortamlarında bulunmaları, gelişimlerini rahatlıkla sağlayabilecekleri fiziki imkanlar oluşturmak amacı ile teknolojiden yardım alarak, çağın gerekliliklerine uygun dizayn edilmiş özel ortaokulları bölgede öğrenci hizmetine sunulmaktadır. Sürekli gelişmekte ve büyümekte olan Üsküdar bölgesi, eğitimdeki çeşitliliklerine her gün bir yenisini daha eklemektedir. Özel okul sayısı çok olan bölgede, okul arayan fakat bölgedeki kurumları tek tek gezmeye fırsat bulamayan veliler için Okul.com.tr, Üsküdar özel kolejleri ve ortaokullarını tek bir sayfa üzerinde toplayarak, zaman kaybını önlemekte ve veliler için tüm kurumları bir arada görüntüleme fırsatı sağlamaktadır.


Üsküdar'da yer alan özel ortaokulları, artık anaokulu ve ilkokul döneminden geçen, çocukluktan gençliğe erişen bireylere hassas ve kaliteli bir hizmet sunarak onlara kaliteli bir lisenin kapısını açma fırsatı sunmaktadır. Bölgede yer alan köklü kolejler ve ortaokulları, yenilikçi ve kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencilere değişen ve gelişen dünya düzeninin getirdiği bilgi gereksinimlerini çok yönlü yaklaşımlarla aktarmaktadır. Öğrenciler, bu eğitim ortamlarında bulundukları süre içerisinde gelişimlerini devam ettirmekte ve kurumların yaklaşımları ile birlikte okul dışında da sürekli kendilerini geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Üsküdar'daki özel ortaokullar, öğrencilerini merkezi ve uluslararası sınavlara hazırlamakla birlikte başarıyı getirecek birçok çalışma düzeni oluşturmaktadır. Kolej bünyesinde bulunan çoğu ortaokul, öğrencilerinin dil edinimi konusundaki yaklaşımları ile ön plana çıkmaktadır. Bölgedeki her kurum birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Bu eğitim tek düze ve sıradan bir yapıda olmamakla birlikte öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır. Bölgedeki bazı özel ortaokullar İngilizce dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere Fransızca, Almanca ve İspanyolca dil imkanı da sunmaktadır.


Özel Üsküdar ortaokullarının fiziki imkanlarını içeren görsellere, yemek ve diğer giderlere, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine, okulları tanıtan yazı kısımlarına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okulları daha önceden tercih etmiş velilerin yazdığı yorumları rehber olarak alarak kendi kriterlerinize uygun kurumları listeleyebilir, görüşme gerçekleştirmek amacı ile Okul.com.tr üzerinden form doldurabilirsiniz. Üsküdar özel ortaokulu fiyatları, bölgedeki okul çeşitliliğinden ve okulların sağladığı imkanlardan dolayı değişkenlik gösterebilmektedir.


Bölgedeki okullardan bazıları;
Özel İstanbul Kampüs Okulları Ortaokulu
Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu şeklindedir.


Üsküdar özel ortaokulları listesini incelemek için yeteri kadar zaman bulamıyorsanız, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okul hakkında önerilerde bulunmasını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum