fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Adana Özel Ortaokulları

Adana Özel Ortaokulları hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen göz atın. Eğitim ücretleri, veli yorumları, fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri hepsi bu sayfada.

39 okul bulundu.
Özel Başkent Üniversitesi Çukurova Başkent Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Başkent Üniversitesi Çukurova Başkent Ortaokulu

Özel Başkent Üniversitesi Çukurova Başkent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıçam / Kargakekeç Mah.
Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu

Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu

Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / 2000 evler Mah.
Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu

Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Döşkaya Ortaokulu Özel Okul
Ceyhan / Gazi osman paşa Mah.
Özel Döşkaya Ortaokulu

Özel Döşkaya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Minecan Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan Ortaokulu

Özel Çukurova Minecan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu

Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:20 - 16:20
Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ceyhan / Burhaniye Mah.
Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu

Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Ayas Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Sarıhamzalı Mah.
Özel Adana Ayas Koleji Ortaokulu

Özel Adana Ayas Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Emek Mah.
Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu

Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 100. Yıl Altıneller Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Yüzüncüyıl Mah.
Özel 100. Yıl Altıneller Okulları Ortaokulu

Özel 100. Yıl Altıneller Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Final Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Çukurova Final Ortaokulu

Özel Çukurova Final Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova İlknur Kara Portakalcı Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova İlknur Kara Portakalcı Ortaokulu

Özel Çukurova İlknur Kara Portakalcı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Seyhan Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Seyhan Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Adana Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Yeşiloba Mah.
Özel Adana Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Adana Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Çukurova Final Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Çukurova Final Ortaokulu

Özel Çukurova Final Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Marmara Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Çukurova Marmara Ortaokulu

Özel Çukurova Marmara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Adana Çağla Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Çağla Koleji Ortaokulu

Özel Adana Çağla Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu

Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Eral Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Eral Koleji Ortaokulu

Özel Çukurova Eral Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:25
Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Mithatpaşa Mah.
Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu

Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu

Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:40
Özel Adana Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Adana Ted Koleji Ortaokulu

Özel Adana Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Erkan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Çukurova Erkan Koleji Ortaokulu

Özel Çukurova Erkan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Sıfır Bir Akademi Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Yeni Mah.
Özel Seyhan Sıfır Bir Akademi Ortaokulu

Özel Seyhan Sıfır Bir Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adana Özel Ortaokulları

Adana özel ortaokulları, günümüz teknolojisi ışığında öğrencilere büyük kazanımlar sağlamak amacıyla, çağımız gereksinimleri doğrultusunda donatılmış bir eğitim sistemi sunmaktadır. Bu doğrultuda, sürekli gelişen ve değişen eğitim ortamına uygun bir şekilde kendini yenileyen bir eğitim modeline sahip olan Adana özel ortaokulları, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından verilen eğitim ortamında çok yönlü bir gelişime sahip olmaktadır. Geleceğe öğrenci hazırlamayı hedefleyen Adana özel ortaokulları, sağladığı nitelikli eğitimle öğrencileri Liselere Geçiş Sınavlarına da hazırlamaktadır. Adana bölgesinde Çukurova, Seyhan, Ceyhan, Sarıçam gibi ilçelerde birçok özel ortaokul bulunmaktadır. Birçok farklı seçenek sunan Adana özel ortaokulları öğrencilere faydalı bir eğitim sunmaktadır.


Adana özel ortaokulu fiyatları, kurumların sunduğu imkanlar, bulunduğu bölgeler gibi birçok alanda farklılık göstermektedir. Sizlere en yakın okulları bulabileceğiniz filtreleme seçeneği ile tek bir platformdan aradığınız tüm imkanları tek bir okulda bulabileceğiniz internet sitemiz üzerinden kurumların fiziki imkanları, eğitim modelleri, tanıtım yazıları gibi bilgilerle birlikte sınıf mevcutları, giriş-çıkış saatleri ve psikolojik danışmanlık hizmeti olup olmadığına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bu bölgelerde birçok farklı özel okul bulunmaktadır. Adana kolejler gibi köklü okullar arasında kararsız kalan veliler için hazırladığımız listeler kararsız velilere yardımcı olmaktadır. Adana’daki kolejler, genellikle anaokulundan lise mezuniyetine kadar tek bir çatı altında eğitim hizmeti sunmaktadır. Bu bütünleşik sistemde öğrenci gelişimleri adım adım takip edilir ve düzenli bir şekilde kontrol altında tutulur. Sundukları ortam doğrultusunda öğrenci gelişimlerinde olumsuz faktörleri tespit ederek öğrencilerle birebir etkileşimde bulunan Adana özel ortaokulları, bulundukları bölge, sundukları imkan ve fiziki yapılara göre farklılık gösterir.


Adana bölgesindeki okulların ortak amacı öğrencileri iyi bir geleceğe getirecek bir eğitim hizmeti sunarak, öğrencilerin gelişimlerini destekleyerek geleceğin başarılı ve mutlu lider bireylerini yetiştirmektedir. Bu doğrultuda, Adana bölgesindeki özel ortaokullarını teker teker aramak yerine sizler için hazırladığımız Adana özel ortaokulları listesi üzerinden bölgede yer alan kurumların fotoğraf galerilerine, fiziki imkanlarına, eğitim farklılıklarına ve birçok detaya Okul.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu okulları önceden tercih etmiş deneyimli veliler tarafından yapılmış tarafsız yorumlara göz atıp karar vermenize yardımcı olacak bilgiler bulabilirsiniz. Buna ek olarak profillerde bulunan iletişim bilgileriyle okullara ulaşabilir ve daha detaylı bilgi ve destek için ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetimizi kullanabilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum