fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Adana Özel Ortaokulları

Adana özel ortaokulları, günümüz teknolojisi ışığında öğrencilere büyük kazanımlar sağlamak amacıyla, çağımız gereksinimleri doğrultusunda donatılmış bir eğitim sistemi sunmaktadır. Bu doğrultuda, sürekli gelişen ve değişen eğitim ortamına uygun bir şekilde kendini yenileyen bir eğitim modeline sahip olan Adana'daki özel ortaokullar, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından verilen eğitim ortamında çok yönlü bir gelişim imkanı sağlamaktadır. Geleceğe öğrenci hazırlamayı hedefleyen Adana özel ortaokulları, sağladığı nitelikli eğitimle öğrencileri Liselere Geçiş Sınavlarına da hazırlamaktadır. Adana bölgesinde Çukurova, Seyhan, Ceyhan, Sarıçam gibi ilçelerde birçok özel ortaokul bulunmaktadır. Birçok farklı seçenek sunan Adana bölgesinde bulunan özel ortaokullar öğrencilere faydalı bir eğitim sunmaktadır.


Adana özel ortaokulu fiyatları, kurumların sunduğu imkanlar, bulunduğu bölgeler gibi birçok alanda farklılık göstermektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan dolayı fiyatlar da geniş aralıklarda yer almaktadır. Kaliteli eğitim hizmeti sağlayan kurumlar hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz Okul.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Okul.com.tr, Adana özel ortaokulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirmektedir. Türkiye'nin en büyük eğitim platformu olan Okul.com.tr'den bölgedeki tüm okulların detaylı bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla görüşme talep edebilirsiniz.


Adana özel ortaokulları arasında velilerin tercih edebileceği çok sayıda okul bulunmaktadır. Adana kolejler gibi köklü okullar arasında kararsız kalan veliler için hazırladığımız listeler kararsız velilere yardımcı olmaktadır. Adana’daki kolejler, genellikle anaokulundan lise mezuniyetine kadar tek bir çatı altında eğitim hizmeti sunmaktadır. Bu bütünleşik sistemde öğrenci gelişimleri adım adım takip edilir ve düzenli bir şekilde kontrol altında tutulur. Sundukları ortam doğrultusunda öğrenci gelişimlerinde olumsuz faktörleri tespit ederek öğrencilerle birebir etkileşimde bulunan Adana özel ortaokulları, bulundukları bölge, sundukları imkan ve fiziki yapılara göre farklılık gösterir.


Adana özel ortaokulları, çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde bulunan dil eğitimi konusunda etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencilerin en az bir yabancı dili etkili ve doğru biçimde kullanabilmesi adına faaliyetlerini güncel çalışmalarla devam ettirmektedir. Kaliteli eğitim yaklaşımlarıyla öğrencilerin İngilizce dil eğitimi başta olmak üzere etkili bir öğrenim süreci görmesini desteklemektedir. Bölgede neredeyse her kurum birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Öğrencilere aynı zamanda ikinci yabancı dili seçme imkanı sunan kurumlar da bölgede mevcuttur.

Adana bölgesinde hizmet sağlayan özel okullar genellikle kolej yapısındadır. Kolejler, öğrencilerin bütünleşik bir düzen içerisinde eğitim alabilmesi adına çalışma düzenleri oluşturmaktadır. Kaliteli eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin ayrıcalıklı bir eğitim görmesini sağlamaktadır. Adana kolejleri, veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise bölgedeki özel okulların öğrencilere çağın gerekliliklerini etkili eğitim faaliyetleri ile aktarmasıdır. Bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfasından görüntüleyerek eğitim alanındaki farklılıklarını gözlemleyebilirsiniz. Okulların erken kayıt avantajları hakkında bilgi sahibi olabilir, Okul.com.tr'ye özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Adana bölgesindeki okulların ortak amacı öğrencileri iyi bir geleceğe getirecek bir eğitim hizmeti sunarak, öğrencilerin gelişimlerini destekleyerek geleceğin başarılı ve mutlu lider bireylerini yetiştirmektedir. Bu doğrultuda, Adana bölgesindeki özel ortaokullarını teker teker aramak yerine Okul.com.tr'nin hazırladığı Adana özel ortaokulları listesi üzerinden bölgede yer alan kurumların fotoğraf galerilerine, fiziki imkanlarına, eğitim farklılıklarına ve birçok detaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu okulları önceden tercih etmiş deneyimli veliler tarafından yapılmış tarafsız yorumlara göz atıp karar vermenize yardımcı olacak bilgiler bulabilirsiniz. Buna ek olarak profillerde bulunan iletişim bilgileriyle okullara ulaşabilir ve daha detaylı bilgi ve destek için ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetimizi kullanabilirsiniz.


34 okul bulundu.
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Güzelyalı Eral Koleji Ortaokulu

Çocuğun kendisini mutlu hissettiğ,özel ilgiyi bulabildiğim verilen sözlerin tutulduğu bir özel okul.

Özel Seyhan İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel Seyhan İsabet Okulları Ortaokulu

Yaklaşık 2,5 yıldır oğlum gidiyor. öğretmenlerini seviyor. biz genel olarak aile portföyüne göre bu seçimi yaptık.dindar...

Özel Adana Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Yeni Mah.
Özel Adana Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Adana Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Döşkaya Ortaokulu Özel Okul
Ceyhan / Gazi osman paşa Mah.
Özel Döşkaya Ortaokulu

Özel Döşkaya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kozan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kozan / Çanaklı Mah.
Özel Kozan Koleji Ortaokulu

Özel Kozan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / 2000 evler Mah.
Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu

Özel Seyhan Altıneller Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Sarıçam / Kargakekeç Mah.
Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu

Özel Sarıçam Erkan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Mithatpaşa Mah.
Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu

Özel Adana Akdeniz Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Emek Mah.
Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu

Özel Adana Süheyla Tokyay Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eral Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Eral Koleji Ortaokulu

Özel Eral Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:25
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları Ortaokulu

Özel Adana Başkent Üniversitesi Başkent Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çukurova Altıneller Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Çukurova Altıneller Ortaokulu

Özel Çukurova Altıneller Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Bahçeşehir Mah.
Özel TED Adana Koleji Ortaokulu

Özel TED Adana Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Adana Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Adana Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Ekim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Huzurevleri Mah.
Özel Seyhan Ekim Koleji Ortaokulu

Özel Seyhan Ekim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu

Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Belediye evleri Mah.
Özel Çukurova Final Okulları Ortaokulu

Özel Çukurova Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Minecan Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Karslılar Mah.
Özel Çukurova Minecan Ortaokulu

Özel Çukurova Minecan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Ceyhan / Ulus Mah.
Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Ortaokulu

Özel Ceyhan Arı Akademi İlk Hedef Başarı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çukurova Marmara Ortaokulu Özel Okul
Seyhan / Gürselpaşa Mah.
Özel Çukurova Marmara Ortaokulu

Özel Çukurova Marmara Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Yüreğir Altınçağ Gelişim Ortaokulu Özel Okul
Yüreğir / Akdeniz Mah.
Özel Yüreğir Altınçağ Gelişim Ortaokulu

Özel Yüreğir Altınçağ Gelişim Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu

Özel Yeni Adana Ortadoğu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Güzelyalı Mah.
Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu

Özel Adana Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Çukurova Final VIP Ortaokulu Özel Okul
Çukurova / Mahfesığmaz Mah.
Özel Çukurova Final VIP Ortaokulu

Özel Çukurova Final VIP Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Ceyhan / Burhaniye Mah.
Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu

Özel Ceyhan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Adana Özel Ortaokulları

Adana Özel Ortaokulları hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen göz atın. Eğitim ücretleri, veli yorumları, fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri hepsi bu sayfada.

Adana Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum