fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Özel Ortaokulları

Antalya, Türkiye’nin en kalabalık ilk 10 şehrinden bir tanesidir. Bu kalabalık nüfus artan eğitim ihtiyacı anlamına gelmektedir. Antalya özel ortaokulları bu artan eğitim ihtiyacını karşılamak adına nitelik ve nicelik bakımından kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Okul sayısı arttıkça ailelerin çocukları için en doğru okulu bulmaları da zorlaşmaktadır. Bu noktada Okul.com.tr ailelere yardımcı olmakta, Antalya özel ortaokullarının tamamını tek bir listeleme sayfası üzerinden ailelere sunarak işlerini kolaylaştırmaktadır. Okul.com.tr üzerinden Antalya bölgesinde bulunan özel ortaokullarının detaylı görsellerine, adres ve konum bilgilerine, branş derslerine, yabancı dil olanaklarına, benimsedikleri eğitim anlayışlarına ve ortalama fiyat bilgilerine ulaşabilir; size en uygun okula kolayca karar verebilirsiniz.


Ortaokul hem çocukların gelişim dönemlerinde büyüdükleri ve çocukluktan gençliğe geçişte oldukları bir zaman dilimine denk geldiğinden hem de lise sınavına hazırlandıkları dönem olduğundan çok önemlidir. Bu dönemde çocukların sağlıklı bir biçimde gelişimlerini sürdürmeleri ve lise sınavlarına hazırlanmaları için okulların takındığı tavır öğrenciler için çok şey değiştirmektedir. Bunun farkında olan ve bu farkındalıkla hareket eden Antalya özel ortaokulları öğrencilerinin bu dönemlerinde onlara destek olmak için bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaya dikkat etmektedir. Okullarda bulunan bu rehberlik birimi öğrencilerin gelişim döneminde yaşayabilecekler problemlerin çözümüne destek olmakta, diğer yandan lise sınavlarına hazırlandıkları süreçte hem lise hedeflerini belirlemekte hem de bu hedefe ulaşmak için nasıl çalışmaları gerektiği noktasında yardımcı olmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti olan Antalya özel ortaokullarına Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Antalya özel ortaokulları büyük çoğunlukta kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Antalya’da eğitim veren kolejler alanında yetkin, verdikleri eğitimle bölgede bilinen kolejlerdir. Antalya’daki kolejler akademik kadrosunu alanında eğitimini tamamlamış, iletişim becerileri yüksek ve çözüm odaklı kişilerden seçilmektedir. Böylelikle eğitimin kalitesi düşmeden eğitim süreci sağlıklı bir biçimde sürdürülmektedir. Kolejlerin bir diğer artısı da anaokulu kademesinden itibaren, lise kademesine kadar aynı kampüs bünyesinde eğitim vermeleridir. Böylelikle öğrenciler herhangi bir uyum problemi yaşamadan aynı kolej içerisinde eğitimlerini sürdürebilmektedir. Antalya özel ortaokullarının bağlı olduğu kolejlere ve bu kolejlerin hakkında bilgilerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Okulların profillerine yapılmış yorumları okuyarak okulları deneyimlemiş kişilerin fikirlerinden yola çıkabilirsiniz. Yorumlar okulda eğitim görmüş ya da okuldan mezun olmuş öğrencilere, okulu deneyimlemiş ailelere ya da okulda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait olabilmektedir. Sizler de daha önce eğitim hizmetini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Antalya özel ortaokulları ortalama fiyat bilgileri okulların sahip olduğu imkanlara, fiziksel şartlarına, sağladığı fırsatlara ve bünyesinde bulundukları kolejlere bağlı olarak değişmektedir. Okulların fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntülemenin yanında Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Okul.com.tr’de bulunan bursluluk sayfasını inceleyerek Antalya özel ortaokulları içerisinden bursluluk sınavı düzenleyen okullara kolayca ulaşabilir, bursluluk sınavlarına kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak kazanacağınız burslarla indirimli fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlere uygun olarak sizler için en iyi 5 okulu listelemekte ve okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

78 okul bulundu.
Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeşilbayır Mah.
Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortaokulu verified

Okula kayıtlı değilim ama bursluluk sınavına girdim çok iyi çok güzel bir okul çok iyi anlatıyor olabilirler bilmiyorum

Özel Antalya Toplum Koleji Ortaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Altınkale Mah.
Özel Antalya Toplum Koleji Ortaokulu verified

Özel Antalya Toplum Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Çeltikçi Mah.
Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Manavgat'ta eğitime gönül vermiş güzel insanların bir araya gelerek çocuklara en iyi eğitimi vermeyi amaçladığı, başarıs...

Özel Konyaaltı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Gürsu Mah.
Özel Konyaaltı Doğa Koleji Ortaokulu

Her şeyiyle 5 yıldızı hak eden, antalyamıza ve çocuklarımıza yakışan bir okul. özgüveni yüksek, donanımlı öğrenciler ye...

Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu

Bire bir ilgili öğretmen ve yoneticiler var. etüt veriyorlar.

Özel Akdeniz Başarı Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Sarılar Mah.
Özel Akdeniz Başarı Ortaokulu

Manavgattan türkiye birincileri çıkartan ilçemizin gurur kaynağı okulumuz. anne babaların yavrularını en iyi yerde görme...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu

Okul gerçekten çok iyi kızım severek gidip geliyor öğretmenleri güler yüzlü kızım öğretmenlerini anlata anlata bitiremiy...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Antalya Kültür Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Kültür Bilim Koleji Ortaokulu

Çocuğum 5.sınıftan beri 3 senedir bu okula gidiyor. okulumuzun eğitiminden ,ögretmenlerimizin ilgisinden çok menunuz . a...

Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu

Öğrencilerin derdini anlayan, onların başarılarını nasıl artıracakları konusunda sürekli çalışan, sonuç alınamayınca vel...

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu

Eğitim kadrosu, sosyal aktiviteler ve de okulun mekanı süper özellikle öğretmen kadrosu türkiyenin en iyi kadrolarından...

Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeniköy Mah.
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Okulumuzun öğretmeleri ve anne babalar yavrularımızla her zaman her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. bunun sonucunu...

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Soğuksu Mah.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Alanya Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Kestel Mah.
Özel Alanya Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demre Ekol Ortaokulu Özel Okul
Demre / Alakent Mah.
Özel Demre Ekol Ortaokulu

Özel Demre Ekol Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Kemer Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kemer / Göynük Mah.
Özel Kemer Final Okulları Ortaokulu

Özel Kemer Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şefik Cüce Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gebizli Mah.
Özel Şefik Cüce Ortaokulu

Özel Şefik Cüce Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:15
Özel Antalya Konyaaltı Güneş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Öğretmenevleri Mah.
Özel Antalya Konyaaltı Güneş Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Konyaaltı Güneş Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Simge Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Zafer Mah.
Özel Simge Ortaokulu

Özel Simge Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Konyaaltı Başarı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Kuşkavağı Mah.
Özel Konyaaltı Başarı Okulları Ortaokulu

Özel Konyaaltı Başarı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Deniz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Pınarbaşı Mah.
Özel Antalya Deniz Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Deniz Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Manavgat Madalyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Side Mah.
Özel Manavgat Madalyon Koleji Ortaokulu

Özel Manavgat Madalyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Fığla Mah.
Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Birikim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Antalya Özel Ortaokulları

Antalya'daki özel ortaokulların eğitim anlayışına, fiziki imkanlarına ve daha fazlasına kolayca ulaşın!

Antalya Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum