fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Özel Anaokulları

Antalya özel anaokulları, öğrencilerine sıcak bir yuva sunmaktadır. Öğrencilerin birbirinden farklı bireyler olduğu, dolayısıyla farklı ihtiyaçlara sahip olduğu bilincine sahiptirler. Bu bilinçle hareket eden Antalya özel anaokulları, öğrenci ve okul bazında farklı eğitim yaklaşımlarıyla hareket etmektedir. Okul öncesi dönemde çocukların doğru eğitimi için her okul farklı bir eğitim sistemi benimsemektedir. Bu eğitim sistemleri arasında Reggio Emilia, Montessori, Çoklu Zeka Yöntemi, Eklektik Yaklaşım, GeniuSpy, Gems ve High Scope gibi yaklaşımlar bulunmaktadır. Her eğitim sistemi çocuğun gelişimi için farklı yöntemler belirler ve hepsinin nihai amacı geleceğe umutla bakan, mutlu bireyler yetiştirmektir.

Okul öncesi eğitim, çocukların tüm karakter özelliklerinin belirlendiği önemli bir dönemdir. Zihinsel, bilişsel ve fiziksel gelişimin gözetildiği bu dönemde, çocukları için iyi bir eğitim veren anaokulu seçebilmek için aileler büyük çaba harcamaktadır. Bu amaçla sitemizde bulunan anaokullarından size yakın olan yerleri filtreleyerek çocuğunuz için en uygun anaokulunu bulabilirsiniz.Seçtiğiniz okullarla okul.com.tr üzerinden iletişime geçerek okuldan ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz. Okul seçmek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, ücretsiz eğitim danışmanlarımız aracılığıyla size en uygun okulları öğrenebilirsiniz.

Oyun çağında olan okul öncesi yaş grubundaki öğrencilere, çeşitli oyunlarla eğlenerek öğrenme imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda çocukların kültürel ve sanatsal alanlarda da gelişmesini sağlamak amacıyla, Antalya özel kreş ve bakımevleri, çocuklar için çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenlemektedir. Bu anaokulları; drama, tiyatro, sinema, gezi, origami, seramik ve bunlar gibi birçok eğitsel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Antalya özel anaokulları, çocukların fiziksel gelişimi için de faaliyetlerde bulunmaktadır. Fiziksel gelişimin en yoğun ve en önemli olduğu bu dönemde, çocukların bahçede oyun oynayarak hem fiziksel gelişimine katkıda bulunması hem de bu oyunlarla arkadaşlarıyla sosyal iletişimini geliştirmesi sağlanmaktadır. Ayrıca çocuklar için çeşitli spor aktiviteleri düzenlenmektedir. Antalya özel kreşlerinde; jimnastik, modern dans, bale, beden eğitimi, yüzme, yoga gibi aktivitelere -anaokuluna göre farklılık gösterecek şekilde eğitim verilmektedir.

Açık ve kapalı alanları olan Antalya okul öncesi eğitim merkezlerinde çocuklar okula heyecanla gelmektedir. Çocukların sağlığı, güvenliği ve konforu için özenle tasarlanmış sınıf ve bahçelerde, çocuklar güzel ve verimli zamanlar geçirmektedir. Antalya özel anaokullarının çoğunda, öğrencilerin fiziksel gelişimlerini en sağlıklı şekilde tamamlayabilmeleri ve günün geri kalanı için enerji toplamalarını sağlayabilmek için uyku saatleri düzenlenmektedir. Uyku odaları, hijyenik koşullarda düzenlenmekte olup, uyku saatinden önce muhakkak havalandırılmaktadır. Çocukların bir diğer gelişim basamağı beslenmedir. Antalya özel gündüz bakım evleri, öğrencilerinin sağlıklı ve düzenli beslenme anlayışı edinmesi için oldukça titiz davranmaktadır. Günün belli zamanlarına ayrılan beslenme saatleri, çocuklarda düzenli beslenme alışkanlığının kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Okullar genel olarak çocukların organik beslenmesine dikkat etmektedir.

Antalya özel anaokulları, çocuklar için belirli gün ve haftalarda etkinlik yapmaya özen göstermektedir. Etkinlikler özel gün ve haftalar çerçevesinde şekillenmektedir. Böylece çocuklara sağlık, öz bakım, paylaşma, hayvan sevgisi gibi bireysel ve toplumsal yaşamda önemli olan konular hakkında bilinç kazandırılmaktadır. Özel Antalya kreşlerinde çocuklar, ilkokula hazırlanmakta ve okuma yazma çalışmaları yapılmaktadır. Bu şekilde okul bilinci de kazanan çocuklar ilkokula adapte olma konusunda zorluk yaşamamaktadır.

Antalya’da, oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmetlerinin verildiği kreşler de bulunmaktadır. Çeşitli sebeplerle tüm gün anaokulu eğitimine hazır olmayan aileler oyun grupları sayesinde bu döneme hazırlanabilirler. Oyun grubuna dahil olan çocuklar haftanın belirli saatlerini anaokulunda geçirmektedir. Böylece çocuklar farklı arkadaşlar edinebilmekte ve hep beraber oyun oynarken; sorumluluk bilinci, kendine ve çevreye saygı, paylaşımcı olmak ve girişken olmak gibi özellikler kazanmaktadır. Anne-çocuk oyun grupları da, okulun belirlediği şekilde, haftanın belirli zamanlarında, aile ve çocuğun bir arada etkinlik yaptığı, oyun oynadığı aktivitedir. Çocuklar ve anneler arasındaki bağ geliştirildiği gibi, ebeveynler çocuklarını sosyal ortamda tanıma şansı yakalamaktadır.

Antalya özel anaokullarında bulunan psikolojik danışmanlar tarafından çocukların tüm davranışları ve becerileri gözlemlenmektedir. Öğrencilerin el-göz koordinasyonu, ince-kaba motor gelişimi, dil ve konuşma becerileri, duygusal gelişim, denge ve koordinasyon gibi özellikleri takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin yatkın olduğu alanlar belirlenmektedir. Küçük yaştan ilgi alanı ve yeteneklerinin farkına varan öğrenciler, öğretmenler ve psikolojik danışmanların yönlendirmeleriyle oldukça başarılı bireyler olarak yetişmektedir. Çocukların fiziksel gelişimlerinin yanında, okul hayatına geçerken problem yaşamamaları adına psikolojik danışmanlar, aileyle ve bağlı oldukları anaokuluyla iş birliği içerisinde hareket etmektedir.

Antalya’daki özel anaokullarında, çocukların merak duygusunun, sorgulama bilincinin, yaratıcılıklarının, hayal güçlerinin geliştirilmesi için çaba gösterilmektedir. Öncelikle çocuklara koşulsuz sevgi ve güven verilmektedir. Bu şekilde çocuklar, rahat hissettiği ortama sahip olarak, gelişime açık hale gelmektedir. Ailede başlayan güvenli bağlanma duygusunun, aile dışında en çok vakit geçirecekleri okulda da kazanılması çocukların gelişimi için çok önemlidir. Okulun da en az evi kadar güvenli ve eğlenceli olduğunu hisseden çocuk, eğitim hayatından keyif almayı öğrenecektir. Bunu en iyi şekilde sağlayacak olan özel Antalya kreşlerinden birini seçmek için, anaokulu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özel Antalya Envar Okulları Anaokulu, Antalya’da en çok tercih edilen anaokullarından biridir. Bu kurum, çocuklar için robotik kodlama dersi vermekte olup, çocukların problem çözme, analitik düşünebilme, yaratıcılık, olay ve durumlar arasındaki ilişkiyi görebilme gibi becerilerinin gelişmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Psikolojik danışmanlık hizmetine de sahip olan kurum, 3-6 yaş aralığında öğrenci kabul etmekte olup, çocuklar için İngilizce eğitimine de büyük önem vermektedir.

Antalya özel anaokulları hakkında detaylı bilgi almak için Okul.com.tr sitesi üzerinden arama yapabilirsiniz. Anaokulu üzerinde aradığınız spesifik kriterleri Okul.com.tr üzerinden filtreleyebilirsiniz. Antalya özel anaokullarına dair veli deneyimlerine dayanan yorumları okuyabilir, bu yorumlar sayesinde okulların eksi ve artı yönlerine tarafsız bir biçimde ulaşabilirsiniz. Siz de daha önce hizmet aldığınız okulların sayfalarına yorum bırakarak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.

Antalya ilinde eğitim öğretim hizmeti veren özel anaokulları ve kreşlerin branş derslerini, öğrencilere sunulan hizmetleri, fiziksel özelliklerini, çalışma saatlerini, iletişim bilgilerini ve aylık-yıllık ücretlerini Okul.com.tr üzerinden ücretsiz olarak hemen öğrenebilirsiniz. Antalya özel anaokulları fiyatları 450 TL’den başlamakta ve 4000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Tüm bu okulların hakkında yazılarını ve veli yorumlarını okuyarak eğitim sistemi hakkında bilgi edinebilir, fotoğraf galerilerini ve harita konumlarını görüntüleyerek, çocuğunuz için en uygun anaokulu veya kreşi hemen keşfedebilirsiniz.

153 okul bulundu.
Özel Antalya Dore Kids Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Dore Kids Anaokulu verified

Kurumsal olması güzel.eğitimin ön planda olması güzel. çocuklar hem hoş vakit geçiriyorlar hem de öğreniyorlar.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilge Çocuk Akademisi Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel Bilge Çocuk Akademisi Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü verified

Oğlum 2yasından bu yana kreşe devam ediyor. bu yıl ilkokula başlayacak. öğretmenlerimizden son derece memnunuz. hijyen o...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Nartanesi Anaokulu Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Nartanesi Anaokulu verified

Kıymetli öğretmenlerimize teşekkkürü bir borç bilirim. hepsinin çok büyük emeği var iki çocuğumun üstündede

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Envar Okulları Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Anaokulu verified

Eğitimi ve çalışanları konusunda sorun yaşamadığım bir kurum oldu, çocuğum çok mutlu gidiyor okula

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Yapa Çocuk Lara Gündüz Bakımevi ve Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Yapa Çocuk Lara Gündüz Bakımevi ve Anaokulu verified

Çok memnunuz. oğlum okula severek gidiyor, daha önceki okulumuzda uyum sorunu yaşamıştık.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Toplum Koleji Anaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Altınkale Mah.
Özel Antalya Toplum Koleji Anaokulu verified

Özel Antalya Toplum Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İlk Çizgi Güzel Sanatlar Kreşi Özel Okul
Konyaaltı / Gürsu Mah.
Özel İlk Çizgi Güzel Sanatlar Kreşi

Çocuğuma verdikleri her şey küçük yaşta sanatla tanıştırmaları gibi her şeyin için teşekkür ederim. iyi ki varsınız.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Sevgi Dünyası Kids Education Academy Anaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeşilbayır Mah.
Özel Sevgi Dünyası Kids Education Academy Anaokulu

Emeklerine sağlık herkesin böyle güzel çocuklar yetiştirme konusunda bizlere yardımcı oldukları için...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anaokulu

Okulumuzda2. yılımız olup aldığımız eğtim için ne kadar övgüde bulunsam azdır. okul yönetiminden, eğitim standartlarında...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Neşe ve Çocuk Dünyası Kreş ve Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Neşe ve Çocuk Dünyası Kreş ve Anaokulu

Yönetimin ve öğretmenlerin yaklaşımı gayet güzel. adaptasyon sürecinde sizinle iletişimi hiç koparmıyorlar . gün içinde...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ufaklık Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Ufaklık Anaokulu

We would like to thank the management and teachers.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilginler Çocuk Kulübü Anaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Uluç Mah.
Özel Bilginler Çocuk Kulübü Anaokulu

Samimiyet ve gözünüzün arkada kalmayacağı muhteşem bir aile topluma birey yetiştirme inancında olan bir yuva

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Balbey Mah.
Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu

Çocuklarımıza sevmeyi, saygı duymayı öğreten gönlü güzel öğretmenleriyle harika bir okul.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Deniz Yıldızı Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Deniz Yıldızı Anaokulu

Çok ekstra bir özelliği olmamakla beraber bütçenize ve istediğinize göre size göre olabilecek bir okul.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Masal Dünyası Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Masal Dünyası Anaokulu

Tecrübeli bir ekip her zaman ne yapacağını bilir :)

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Papatyam Kreş Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çaybaşı Mah.
Özel Papatyam Kreş Anaokulu

Çok güzel çok temiz harika eğitmenler var. çok memnunuz.

 • Yaş Aralığı:
  1.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Antalya Küçük Şeyler Anaokulu

Profesyonel, sıcak, samimi personelleriyle gözünüz arkada kalmaz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kaptan Montessori Anaokulu Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Kaptan Montessori Anaokulu

Çocuklarımızı başlarının tacı yapan bir ekibe ve yönetime sahip. hepsini kutluyorum

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:15 - 17:00
Özel Meltem Yuva Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Meltem Yuva

Çok çok iyi bir okul, beklentimiz yüksek kaydolmamıza rağmen üstüne koyarak bizi memnun ettiler.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Lara Bilfen Koleji Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Lara Bilfen Koleji Anaokulu

Fiziki yapısı çok iyi. öğretmenlerimizi de seviyoruz :)

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çocuk Adası Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Çocuk Adası Anaokulu

Çocuğumu bi sene boyunca yarım gün gönderdim. çok faydalı oldu.çok memnunduk. tavsiye ederim.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mini Kampüs Anaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Mini Kampüs Anaokulu

Öğretmenlerden gayet memnum ilgililer. sebze ağirlikli yemeklerler hazirliyorlar ve özellikle sabah kahvaltilarinda sala...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel TAC Kids Anaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel TAC Kids Anaokulu

Okul öncesi eğitimden beklenilebilecek; kaliteli eğitim, sağlıklı beslenme, hijyenik ve güvenli fiziksel ortam, profesy...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Antalya Uğur Böceği Kreş ve Gündüz Bakım Evi Özel Okul
Konyaaltı / Uluç Mah.
Özel Antalya Uğur Böceği Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Bakımevi özelliklerini yerine getiriyor. daha fazlasını için elinden geleni de yapıyor ancak ortalamanın çok üstünde bir...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Seçkinler Mini Kolej Anaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Siteler Mah.
Özel Seçkinler Mini Kolej Anaokulu

Güler yüzlü eğitmenlere sahip, çocuğunuzun ikinci evi.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Antalya Özel Anaokulları

Antalya'daki özel anaokulları ve kreşlerin detaylı iletişim bilgilerine, ebeveyn yorumlarına, çalışma saatlerine, fiziksel özelliklerine ve fotoğraf galerilerine erişerek, en doğru okulu hemen keşfedebilirsiniz

Antalya Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum