fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Pendik Özel Ortaokulları

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan ve genellikle çalışan ebeveynlerin yaşadığı Pendik ilçesi birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. Ortaokul eğitimi de öğrencilerin akademik açıdan kendilerini geliştirmeleri gereken bir süreci kapsamaktadır. Bölgede oturan velilerde Pendik özel ortaokullarını araştırmak ve okulların detaylı bilgilerine ulaşmak istemektedirler. Okul.com.tr üzerinden bölgede yer alan ve ortaokul seviyesinde eğitim veren bütün özel okullara ulaşarak çocuğunuz için önemli olan bir dönemi verimli geçirmelerini sağlayabilirsiniz.


Özel Pendik ortaokulları, alanında uzman branş öğretmenleri, fiziksel imkan çeşitliliği ve İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi gibi imkanları ile çevre ilçelerden de öğrenci kabul etmekte ve her sene İstanbul'un köklü liselerine öğrenci göndermektedir. Bunun yanında değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran kurumların varlığı öğrencilerin gündemi takip etmelerini ve akademik gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamaktadır. İlçede hizmet veren okulların bir diğer özelliği de çalışan aileler için servis imkanı sunmasıdır. Sizlerde çevrenizde bulunan okulları keşfetmek ve kurumları tek tek gezerek vakit kaybetmemek için form doldurabilir, okulların sizlere detaylı bilgi verebilmeleri için geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.


Pendik'deki özel ortaokullarının; adreslerine, ortalama sınıf mevcutlarına, eğitim ve yemek ücretlerine, fotoğraf galerilerine, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilir, okul seçiminizi kısa sürede yapabilirsiniz. Bunun yanında okul profillerinde bulunan veli yorumlarını inceleyerek, kurumların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönleriyle eksik kaldıklarına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar daha önce bölgedeki Pendik kolejlerini tercih etmiş veliler tarafından yapıldığından okul tercihinizde sizlere rehberlik edebilecek niteliğe sahiptir.


Eğitim ücretleri velilerin en çok merak ettiği bilgilerin başında gelmektedir. Sizler de Pendik kolej fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında kurumların bursluluk sınavlarına başvuru yapabilir, başarılı olduğunuz taktirde avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Pendik özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

devamını oku..

24 okul bulundu.
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu verified

Okulda verilen eğitimden, güler yüzlü öğretmenlerinden çok memnunuz. ayrıca çocuklarımız için fiziksel yönden her ayrınt...

Özel Pendik Doğru Cevap Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Doğru Cevap Ortaokulu verified

Pendik kampüsündeki 2. senemiz çok kaliteli ve bi okadar genç kadrosuyla harika işler çıkarıyor. çocuğum eğitim öğretimi...

%5 İndirim Özel Günışığı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Velibaba Mah.
Özel Günışığı Koleji Ortaokulu verified

Okul fiziki anlamda pendik'in en geniş bahçe alanına sahip okullarından. eğitimde kalitesi harika, birebir ilgilenme, ek...

Özel Vega Okulları Kurtköy Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Vega Okulları Kurtköy Ortaokulu

Lgs hazırlıkta çok iyi ve çocuğa kendini değerli hissettiren bir okul. lisesinde uluslararası sınavlarda cok başarılı.

Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Esenler Mah.
Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu

Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu

Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Bil Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kurtköy İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu

Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çınardere Mah.
Özel Pendik Açı Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Safir Koleji Pendik Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Safir Koleji Pendik Ortaokulu

Özel Safir Koleji Pendik Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Şeyhli Mah.
Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yenişehir Mah.
Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu

Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birey Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Birey Ortaokulu

Özel Pendik Birey Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayramlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Bayramlar Koleji Ortaokulu

Özel Bayramlar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Güzelyalı Mah.
Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yenişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İyi Dersler Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Şeyhli Mah.
Özel İyi Dersler Okulları Ortaokulu

Özel İyi Dersler Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Pendik Özel Ortaokulları

Pendik İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejler hakkında yapılan veli yorumlarını okuyabilir, okulların çalışma saatlerini, fiziksel özelliklerini ve branş derslerini öğrenebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum