fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Pendik Özel Ortaokulları

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesi birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu bir bölgeyi kapsamaktadır. Ortaokul eğitimi de öğrencilerin akademik açıdan kendilerini geliştirmeleri gereken bir süreci kapsamaktadır. Bölgede oturan veliler de Pendik özel ortaokulları hakkında araştırma yapmak ve okulların detaylı bilgilerine ulaşmak istemektedirler. Okul.com.tr üzerinden bölgede yer alan ve ortaokul seviyesinde eğitim veren bütün özel okullara ulaşarak çocuğunuz için önemli olan bir dönemi verimli geçirmelerini sağlayabilirsiniz.


Ortaokul öğrencilerin lise eğitimine hazırlandıkları ve hayatlarının önemli bir dönemine başlamaya adım attıkları bir dönem olduğundan dolayı alınan eğitim önem arz etmektedir. Pendik bölgesinde eğitim veren özel ortaokulların büyük bir çoğunluğu verdiği eğitimle adından söz ettirmiş kolejlere ait okullardır. Bu bağlamda aileler çocuklarını güvenle bu okullara gönderebilmektedir. Pendik özel ortaokulları, alanında uzman branş öğretmenleri, fiziksel imkan çeşitliliği ve İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi gibi imkanları ile Pendik ilçesinin dışında çevre ilçelerden de öğrenci kabul etmekte ve her sene İstanbul'un köklü liselerine öğrenci göndermektedir. Bunun yanında Pendik özel ortaokulları değişen ve gelişen dünyaya yenilikçi bakış açısı ile karşılık vermektedir. Öğrencilerin eğitim alanındaki gereksinimleri kazanmasını ve akademik gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamaktadır. İlçede hizmet veren okulların bir diğer özelliği de çalışan; çevre mahalleler ve ilçelerde ikamet eden aileler için servis imkanı sunmasıdır. Sizler de çevrenizde bulunan okulları keşfetmek ve kurumları tek tek gezerek vakit kaybetmemek için form doldurabilir, okulların sizlere detaylı bilgi verebilmeleri için geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.


Pendik'teki özel ortaokulların; adreslerine, ortalama sınıf mevcutlarına, eğitim ve yemek ücretlerine, fotoğraf galerilerine, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilir, okul seçiminizi kısa sürede yapabilirsiniz. Bunun yanında Pendik özel ortaokulları listeleme sayfasında aradığınız kriterlere uyan okulların okul profillerinde bulunan veli yorumlarını inceleyerek kurumların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönleriyle eksik kaldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar daha önce bölgedeki Pendik kolejlerini tercih etmiş veliler tarafından yapıldığından okul tercihinizde sizlere rehberlik edebilecek niteliğe sahiptir. Siz de daha önce eğitim hizmetini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Eğitim ücretleri velilerin en çok merak ettiği bilgilerin başında gelmektedir. Pendik bölgesinde çok sayıda kurum bulunmasından dolayı her aile kendi bütçesine uygun kurum bulabilmektedir. Sizler de Pendik özel ortaokul fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak hem okulların fiyat bilgilerini görebilir, hem de Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında kurumların bursluluk sınavlarının tarihlerine ve sınav bilgilerine de sitemiz üzerinden ulaşabilir, başvuru yapabilir, başarılı olduğunuz takdirde avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Okul.com.tr tek bir sayfa üzerinden Pendik bölgesinde bulunan özel ortaokullarının tamamına ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu sayfada okulların fiyat bilgilerinden sağladıkları imkanlara kadar her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Pendik özel ortaokulları hakkında bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterlere göre sizin için en uygun okulları sizin için listelemektedir.


21 okul bulundu.
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik Balkanlar Koleji Ortaokulu verified

Okulda verilen eğitimden, güler yüzlü öğretmenlerinden çok memnunuz. ayrıca çocuklarımız için fiziksel yönden her ayrınt...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Kurtköy Biltek Okulları Ortaokulu verified

Çocuğum bu okulda okuyor sadece eğitim değil, aynı zamanda bir aile atmosferi sunuyor. öğrencilerin her biri değerli bir...

%25 İndirim Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu verified

Okulumuzdan egitimcilerinden çok memnunuz ilgileri alakalari ders anlatimlari ogrencilerle diyaloglari çok iyi hepsine a...

Diğer Okullar

Özel Pendik Mektebim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Mektebim Koleji Ortaokulu

Pendik kampüsündeki 2. senemiz çok kaliteli ve bi okadar genç kadrosuyla harika işler çıkarıyor. çocuğum eğitim öğretimi...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Pendik Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamçeşme Mah.
Özel Pendik Yönder Okulları Ortaokulu

Okulun sosyal ve fiziksel imkanları oldukça iyi oğlum okulunu çok sevdi, öğretmenleri de oldukça ilgili

Özel Vega Okulları Kurtköy Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kurtköy Mah.
Özel Vega Okulları Kurtköy Ortaokulu

Lgs hazırlıkta çok iyi ve çocuğa kendini değerli hissettiren bir okul. lisesinde uluslararası sınavlarda cok başarılı.

Özel Pendik Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Velibaba Mah.
Özel Pendik Bil Koleji Ortaokulu

Okul fiziki anlamda pendik'in en geniş bahçe alanına sahip okullarından. eğitimde kalitesi harika, birebir ilgilenme, ek...

Özel Bayramlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Bayramlar Koleji Ortaokulu

Oğlum bu sene 3.sınıf oldu.anaokulundan beri bayramlar kolejinde.anaokulunda adı gibi harika bir öğretmenimizle başladığ...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Pendik Birey Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik Birey Ortaokulu

Özel Pendik Birey Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Bahçelievler Mah.
Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu

Özel Pendik ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:20
Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Şeyhli Mah.
Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kurtköy ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Doğu Mah.
Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu

Özel Pendik İkbal Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yenişehir Mah.
Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Esenler Mah.
Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Elma Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yenişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Kurtköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Harmandere Mah.
Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Kaynarca Mah.
Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu

Özel Pendik Birikim Okulları Süheyla-Cemile Sağlam Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu

Özel Kurtköy Cebir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Yeni Mah.
Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu

Özel Pendik Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Güzelyalı Mah.
Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Pendik Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Kurtköy Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pendik / Çamlık Mah.
Özel Kurtköy Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kurtköy Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

İstanbul Pendik Özel Ortaokulları

Pendik İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejler hakkında yapılan veli yorumlarını okuyabilir, okulların çalışma saatlerini, fiziksel özelliklerini ve branş derslerini öğrenebilirsiniz.

Pendik Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum