fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Altındağ Özel Liseleri

Altındağ özel liseleri listesine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşın. Ankara'nın eğitim seviyesi yüksek bölgelerinden birisi olan Altındağ'da çok sayıda eğitim kurumu yer almaktadır. Özel ve devlet okulları olarak iki ayrı kola ayrılan eğitim kurumları tek bir amaç doğrultusunda hizmet sağlamaktadır. Altındağ özel liseleri, öğrencilerinin başarı seviyesini artırmak adına çok yönlü eğitim faaliyetleri ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Çoğunlukla merkezi alanlarda konumlanmış olan kurumlar, öğrencilerin rahat ve güvenli seyahati için servis imkanı da sağlamaktadır. Bölgede çok sayıda özel okul bulunmaktadır. Özel okullar, öğrencinin yol üzerinde daha az zaman geçirmesini destekleyerek eğitimin kalitesini artırmayı düşünmektedir. Bu düşünceleriyle birlikte okulların fiziki imkanlarını ve eğitim olanaklarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda hazırlarlar. Bu imkanlar öğrencilerin okulda bulunduğu süre içerisinde ayrıcalıklı bir eğitim almasını desteklemektedir. Özel Altındağ liseleri arasında anadolu ve fen liseleri ile birlikte özel erkek liseleri ve meslek liseleri de yer almaktadır. Çok sayıda çeşitliliğe ev sahipliği yapan Altındağ bölgesinde öğrenciniz için en uygun okulu zaman kaybetmeden bulun! Okul.com.tr'nin okul arayan veliler için oluşturduğu listeleme sayfalarından bölgedeki tüm okulları inceleyin. Altındağ özel liseleri listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumlarla iletişime geçin!

Ankara Altındağ özel liseleri, oluşturduğu eğitim içerikleri beraberinde öğrencilerin sınav başarısını artırmaya yönelik çalışma düzenleri oluşturmaktadır. Kapsamlı eğitim çalışmalarıyla birlikte öğrencilerin başarı potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Kendilerini sürekli geliştirebilen bireyler yetiştirmek adına onlara sunulan bilgileri hayattan örneklerle pekiştirmektedir. Özel liselerde sınıflarda bulunan öğrenci sayıları belirli seviyelerle sınırlandırılmaktadır. Böylelikle öğrencilerin interaktif eğitim çalışmaları içerisinde bulunmaları sağlanmaktadır. Eğitimi kalıcı hale büründürmek adına çok yönlü yaklaşımlar kullanan özel Altındağ liseleri, veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil konusunda da etkili eğitim içerikleri sürdürülmektedir. Öğrencilerin dil gelişimini destekleyerek onların küresel ortamlarda kendilerini net ve doğru bir biçimde ifade edebilmeleri sağlanmaktadır. Bölgedeki tüm özel liseler, İngilizce dil eğitimi konusunda aktif eğitim çalışmaları düzenlemektedir. Öğrencilerin Türkçe dilini kullanabildiği gibi İngilizce olarak da akıcı konuşması sağlanmaktadır. Okuma, yazma, konuşma ve dinlediğini anlama konusunda öğrencilerin beceri gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Altındağ özel liseleri öğrencilerin akademik başarılarının yanında sosyal olarak da başarılı olmaları için çabalamaktadır. Bu çaba doğrultusunda okullar sosyal aktivitelere önem vermektedir. Öğrenci kulüpleri sayesinde öğrenciler ilgilendikleri alanlarda aktiviteler yapmaktadır. Bu aktiviteler öğrencilerin okula bağlılığını artırırken kafalarını dağıtmalarına olanak tanımaktadır. Okul.com.tr üzerinden Altındağ özel liselerinin öğrenci kulüplerine ulaşabilirsiniz. Lise, öğrencilerin kendilerini buldukları bir dönem olarak nitelendirilebilir. Bu dönemde öğrencilere yol gösterecek birilerinin varlığı çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Altındağ’da bulunan özel liseler bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi bulundurmaya gayret göstermektedir. Bu sayede öğrencilerin üniversiteye hazırlık dönemlerinin sorunsuz geçmesi hedeflenmektedir.

Altındağ özel anadolu liseleri, eğitim verdiği öğrencilerin akademik, sosyal, sportif alanlarda gelişimini destekleyerek ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kapsamlı eğitim içerikleri, alanlarında uzman eğitmenler tarafından öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini tamamlamalarını sağlayarak onların nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmasını amaçlamaktadır. Çağın ihtiyaçlarını yakından takip eden özel Altındağ anadolu liseleri, öğrencilerinin bu gereksinimleri en doğru biçimde kazanmasına yönelik eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Çok sayıda ailenin takdirini kazanan özel liseler, butik yapıda ve kolej yapısında hizmet sunmaktadır. Kolej bünyesinde eğitim veren kurumlar sarmal bir düzen içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Nitelikli insan yetiştirme felsefesine dayanarak sorumluluk alabilen, başarılı, çok yönlü düşünebilen bireyleri hayata hazırlamak kurumun öncelikli hedeflerindendir. Özel Altındağ liseleri, öğrencilerinin hedef belirlemelerinde yardımcı olabilmek adına rehberlik faaliyetleri düzenlemektedir. Düzenlenen faaliyetlerle birlikte öğrencilerin başarılı, ilgili ve yetenekli olduğu alanlar ön plana çıkarılmaktadır. Öğrencilerin becerileri doğrultusunda kurumlarda bulunan rehber öğretmenler öğrencilere tıpkı eğitim koçları gibi yönlendirmelerde bulunmaktadır. Öğrencilerle birebir ilgilenen kurum yetkilileri onların başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerine destek olabilmek adına çeşitli seminer ve toplantılar da düzenleyerek öğrencileri bilinçlendirmektedir.

Altındağ özel fen liseleri, öğrencilerin üniversite seviyesine etkili biçimde hazırlanmasını desteklemek adına yoğun eğitim programları oluşturmaktadır. Anadolu liselerinden farklı olarak sayısal alanda ağırlıklı olmak üzere eğitim vermektedir. Öğrencilerin bireysel potansiyellerinin zirvesinde seyretmesini destekleyerek onlara kalıcı bir hizmet sağlamaktadır. Eğitimi hayatı boyunca kullanabilecekleri çalışmalar düzenleyerek ayrıcalıklı bir çalışma düzeni oluşturmaktadır. Öğrencilerin bu yoğun eğitim temposundan olumsuz etkilenmemesi adına kurumdaki psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti aktif rol oynamaktadır. Öğrencilerin bireysel gelişimlerini yakından takip ederek onlarla bir arkadaş seviyesinde buluşmaktadır. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda kendinden emin adımlarla ilerlemesini destekleyerek lisans alanlarında iyi bir eğitim görmesini desteklemektedir. Bölgede anadolu ve fen liselerinin beraberinde erkek liseleri de benzer çalışma düzenleri oluşturarak öğrenci gelişimlerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Sınav başarısını artırmak adına öğrencilere etkili eğitim programları oluşturmaktadır. Çeşitli etüt ve kurs çalışmaları düzenleyerek başarının kalıcılığını artırmaktadır. Altındağ özel erkek liseleri, erkek öğrencilere özel hizmet vermektedir. Altındağ’da erkek liseleri anadolu ve fen lisesi şeklinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Alanında başarılı erkek öğrenciler yetiştirmek amacıyla eğitim vermektedir.

Mesleki gelişim sağlamak isteyen öğrenciler Altındağ özel meslek liselerini tercih etmektedir. Sağlık meslek ya da mesleki teknik lise şeklinde eğitim veren okullarda verilen pratik ve teorik eğitimle öğrenciler iş hayatına hazırlanmaktadır. Zorunlu kılınan staj eğitimi sayesinde öğrenciler lise yıllarında öğrendikleri bilgileri uygulamak fırsatı yakalamaktadır. Bu sayede meslek lisesi mezunları lisans eğitimine ihtiyaç duymadan iş hayatına atılabilirler. Siz de listeleme sayfası üzerinden Altındağ bölgesindeki tüm eğitim kurumlarını inceleyerek kriterlerinize uyan kurum ya da kurumlarla anında irtibata geçin.

Altındağ lise taban puanları okulların eğitim alanlarındaki başarı seviyesine ve lise türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Öğrenci gelişiminin en önemli olduğu bu süreçte doğru kurumda uygun eğitim alabilmek öğrenciler için oldukça gereklidir. Öğrencinizin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim hayatını devam ettirebilmesini sağlamak adına Okul.com.tr'yi ziyaret edin. Öğrencinizin ya da kendinizin karakterine en uygun kurumu bulabilmek adına listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanmaktan çekinmeyin! Kurumların eğitime bakış açılarını, fiziki imkanlarını, harita konumlarını ve daha birçok bilgiyi inceleyerek size en uygun kurumu bulun. Okullara ait veli yorumlarını okuyarak, okula ve eğitmenlerine dair artı ve eksi yönleri öğrenebilirsiniz. Siz de eğitim hizmeti aldığınız kurumlar yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.

Altındağ özel lise fiyatları okulun imkanlarına bağlı olarak değişmektedir. Bölgede her bütçeye uygun eğitim kurumu bulmak mümkündür. Altındağ özel lise ücretleri aylık olarak ortalama 1000 TL-5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Okulların ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Okul.com.tr'ye üye olun.

10 okul bulundu.
Özel Tulpar Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Zübeyde Hanım Mah.
Özel Tulpar Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Okulumuz eğitim kadrosu ve personel olarak çocuğumuzu güvenerek emanet edeceğimiz bir kurum bölüm olarak da ayrıcalıklı...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Diğer Okullar

Özel Muradiye Erkek Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Beşikkaya Mah.
Özel Muradiye Erkek Anadolu Lisesi

İngilizce eğitimi çok iyidir. ayrıca öğretmenler her zaman bir birey gibi yaklaşırlar öğrencilerine. durup dururken bir...

Özel Altındağ Bil Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Karapürçek Mah.
Özel Altındağ Bil Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencileriyle çok ilgili bir okul. öğretmenler, yöneticiler durup dururken halinizi hatırınızı sorabilir. kurucularına...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:50
Özel Muradiye Erkek Fen Lisesi Özel Okul
Altındağ / Beşikkaya Mah.
Özel Muradiye Erkek Fen Lisesi

Karşılıksız sevginin ve sonsuz samimiyetin olduğu güzel bir ortam

Özel Hamiyet Erkek Fen Lisesi Özel Okul
Altındağ / Tatlar Mah.
Özel Hamiyet Erkek Fen Lisesi

Özel Hamiyet Erkek Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Altındağ Matrix Yazılım Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Zübeyde Hanım Mah.
Özel Altındağ Matrix Yazılım Anadolu Lisesi

Özel Altındağ Matrix Yazılım Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Güneşevler Mah.
Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Altındağ Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Nokta Tek Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Beşikkaya Mah.
Özel Nokta Tek Anadolu Lisesi

Özel Nokta Tek Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Hamiyet Erkek Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Karapürçek Mah.
Özel Hamiyet Erkek Anadolu Lisesi

Özel Hamiyet Erkek Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Karapürçek Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Altındağ / Karapürçek Mah.
Özel Karapürçek Final Anadolu Lisesi

Özel Karapürçek Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Ankara Altındağ Özel Liseleri

Altındağ özel liseleri hakkında merak edilen tüm soruların yanıtına kolaylıkla ulaşın! Altındağ özel lise fiyatları, fiziki imkanları, bursluluk ve erken kayıt bilgilerini inceleyin.

Altındağ Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum