fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Kadıköy Özel Ortaokulları

Birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu Kadıköy ilçesinde bulunan ve öğrencilerini liseye geçiş sınavlarına hazırlayan özel ortaokulları alanında uzman öğretmenler ile eğitim vermekte ve sundukları fiziksel imkanlarla fark yaratmaktadırlar. Kadıköy özel ortaokulları listesi üzerinde bulunan kurum sayısı fazla olduğundan velilerin okul seçimi kolaylaşmakta aranan her kritere uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Okulları tek tek gezip bilgilerini öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizler için özel olarak hazırladığımız okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Kadıköy özel ortaokulları arasında kolej bünyesinde bulunan okullar alanında uzman öğretmen kadrosu, sundukları fiziksel imkanlar ve yabancı dil eğitim çeşitliliği ile adından sıkça söz ettirmektedir. Öğrencilere liselerin kapılarını açan ortaokul eğitim dönemlerinin verimli geçmesi öğrencinin ileriki yıllarda alacağı akademik eğitime olumlu katkı sağlayacaktır. Bölgedeki kurumlarda bunun bilincinde olarak kendilerini her geçen gün geliştirmekte, teknolojiyi en etkili şekilde kullanmaktadırlar. Kadıköy'deki özel ortaokullarının tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Okullarla hızlıca iletişime geçip randevu talep edebilir, yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Ortaokul öğrencilerin liseye hazırlık süreçlerinin en yoğun olduğu dönemdir. Bu anlamda Kadıköy özel ortaokulları öğrencilerinin sınava hazırlık sürecini en verimli şekilde geçirmeleri adına çaba göstermektedir. Kurumlarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin hedeflerini belirlemelerine, bu hedeflerine ulaşmak amacıyla verimli çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Kadıköy’de bulunan özel ortaokullar öğrencilerin sınava hazırlıklarını yoğunlaştırmak adına ek dersler, deneme sınavları ve etütlerle öğrencilerin ekstra bir kuruma ihtiyaç duymadan eğitimlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır.


Bölgede hizmet veren kurumların birçoğu İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi vermekte bu da öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak ortaokul eğitimini tamamlamasına olanak tanımaktadır. Kadıköy kolejlerinin; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatleri gibi ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına erişerek sizlere yakın olan kurumları keşfedebilir, yakınınızdaki kurumları tercih edebilirsiniz. Çevre mahallelerdeki okulları tercih etmeniz durumunda servis imkanı olan okulları filtreleyebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan yorumlar, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler içeren; veliler ya da öğretmenler tarafından yazılmış rehberler niteliğindedir. Yorumları okuyarak okulları tarafsız gözlerden tanıyabilir, okul tercihinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini tecrübe ettiğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Kadıköy özel ortaokul fiyatları, okul sayısının fazla olmasından geniş bir aralıktadır. Verilen eğitimin kalitesine, sunulan fiziksel imkanların çeşitliliğine ve yabancı dil olanaklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Okul profillerinden fiyatları görüntüleyerek bütçenizi aşmayacak kurumları keşfedebilirsiniz. Okulların fiyatlarını görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Kadıköy özel ortaokulları Okul.com.tr velilerine özel olarak indirim uygulamaktadır. Özel okulların tanımladığı indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sınavı sayfası ile Kadıköy bölgesinde bursluluk sınavı düzenleyen özel ortaokullara ulaşabilir, bu okulların bursluluk sınavlarına kolayca kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak Kadıköy özel ortaokullarına belirli düzeyde indirimlerle kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Kadıköy özel ortaokulları hakkında yer alan bilgileri detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun Kadıköy özel ortaokullarını listeleyip okulların sizinle iletişime geçmeleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

17 okul bulundu.
Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu verified

Birey eğitim kurumları bilgiyolu koleji ortaokulu ailesi içinde olmaktan çok mutluyuz. bir eğitimci ve bir veli olarak b...

Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu verified

Güçlü eğitim sistemi ve deneyimli eğitimci kadrosu ile çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir eğitim yuvası,

%10 İndirim Özel Kadıköy Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Bil Koleji Ortaokulu verified

Sosyal sorumluluk projelerinin altından alnının akıyla çıkarak hem kendi öğrencilerine hem ülkemizdeki diğer eğitim kuru...

Diğer Okullar

Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu

Kurucularından başlayarak tüm eğitim ailesi çok ilgililer. süper bir bina da çok kaliteli eğitim ordusuyla sonuna kadar...

Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu

Oğlum ilkokulu bu okulda bitirip ortaokuluna devam ediyor şu anda. küçük olması, bir anne olarak benim için çok büyük b...

Özel Çevre Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Çevre ailesiyle birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunum. en alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sevgi saygı h...

Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu

Okulu daha önceden ırmak okullarında çocuğu okuyan bir aile dostumuzdan tanıdık. yurtdışına yerleştikleri için okuldan a...

Özel Erenköy Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu

Okul harika bir mimariye sahip sizi büyülüyor bahçeden girer girmez. kocaman bahçesi ve evimize çok yakın olması tercih...

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 18:00
Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu

Oğlum fidol ortaokulundan mezun oldu okulda çalışan tüm eğitimci ve personeller oldukça ilgili ve tecrübeli bir kadrodan...

Özel Efdal Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Göztepe Mah.
Özel Efdal Okulları Ortaokulu

Özel Efdal Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:20
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu

Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 19:30
Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu

Özel İSTEK Acıbadem Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Barış Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel İSTEK Barış Ortaokulu

Özel İSTEK Barış Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Kadıköy Özel Ortaokulları

Kadıköy İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerde öğrencilere sunulan hizmetleri, çalışma saatlerini, senelik ücretleri öğrenebilir, veli yorumlarını okuyarak, en doğru okulu bulabilirsiniz.

Kadıköy Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum