fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kadıköy Özel Ortaokulları

Birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu Kadıköy ilçesinde bulunan ve öğrencilerini liseye geçiş sınavlarına hazırlayan özel ortaokulları alanında uzman öğretmenler ile eğitim vermekte ve sundukları fiziksel imkanlarla fark yaratmaktadırlar. Kadıköy özel ortaokulları listemizde bulunan kurum sayısı fazla olduğundan velilerin okul seçimi kolaylaşmakta aranan her kritere uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Okulları tek tek gezip bilgilerini öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizler için özel olarak hazırladığımız okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Özel Kadıköy ortaokulları arasında kolej bünyesinde bulunan okullar alanında uzman öğretmen kadrosu, sundukları fiziksel imkanlar ve yabancı dil eğitim çeşitliliği ile adından sıkça söz ettirmektedir. Öğrencilere liselerin kapılarını açan ortaokul eğitim dönemlerinin verimli geçmesi öğrencinin ileri ki yıllarda alacağı akademik eğitime olumlu katkı sağlayacaktır. Bölgedeki kurumlarda bunun bilincinde olarak kendilerini her geçen gün geliştirmekte, teknolojiyi en etkili şekilde kullanmaktadırlar. Kadıköy'deki özel ortaokullarının tamamının detaylı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Okullarla hızlıca iletişime geçip randevu talep edebilir, yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bölgede hizmet veren kurumların birçoğu İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi vermekte bu da öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak ortaokul eğitimini tamamlamasına olanak tanımaktadır. Kadıköy kolejlerinin; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatleri gibi ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına erişerek sizlere yakın olan kurumları keşfedebilir, servis ücreti ödemek zorunda kalmadan yakınınızdaki kurumları tercih edebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan veli yorumları, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler içeren rehber niteliğindedir. Veli yorumlarını okuyarak okulları tarafsız gözlerden tanıyabilir, okul tercihinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Kadıköy özel ortaokul fiyatları, okul sayısının fazla olmasından geniş bir aralıktadır. Verilen eğitimin kalitesine, sunulan fiziksel imkanların çeşitliliğine ve yabancı dil olanaklarına bağlı olarak değişen eğitim ücretlerine okul sayfalarından görüntüleyebilir, bütçenizi aşmayacak kurumları keşfedebilirsiniz. Ayrıca kolejlerin Okul.com.tr velilerine özel indirimlerinden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Kadıköy özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

devamını oku..

18 okul bulundu.
Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu verified

Kurucularından başlayarak tüm eğitim ailesi çok ilgililer. süper bir bina da çok kaliteli eğitim ordusuyla sonuna kadar...

Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Gauss Özel Bilim Adası Okulları Ortaokulu verified

Oğlum ilkokulu bu okulda bitirip ortaokuluna devam ediyor şu anda. küçük olması, bir anne olarak benim için çok büyük b...

%40 İndirim Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kadıköy Key Koleji Ortaokulu verified

Birey eğitim kurumları bilgiyolu koleji ortaokulu ailesi içinde olmaktan çok mutluyuz. bir eğitimci ve bir veli olarak b...

Özel Çevre Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / 19 Mayıs Mah.
Özel Çevre Koleji Ortaokulu

Çevre ailesiyle birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnunum. en alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sevgi saygı h...

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel Kadıköy Irmak Okulları Ortaokulu

Okulu daha önceden ırmak okullarında çocuğu okuyan bir aile dostumuzdan tanıdık. yurtdışına yerleştikleri için okuldan a...

 • Okul Saatleri:
  08:10 - 15:50
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel Erenköy Koleji Ortaokulu

Okul harika bir mimariye sahip sizi büyülüyor bahçeden girer girmez. kocaman bahçesi ve evimize çok yakın olması tercih...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel İstek Okulları Acıbadem Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Acıbadem Mah.
Özel İstek Okulları Acıbadem Ortaokulu

Özel İstek Okulları Acıbadem Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Barış Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caddebostan Mah.
Özel İstek Okulları Barış Ortaokulu

Özel İstek Okulları Barış Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Efdal Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Göztepe Mah.
Özel Efdal Okulları Ortaokulu

Özel Efdal Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Osmanağa Mah.
Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu

Özel Kadıköy Dilko Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:30
Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Merdivenköy Mah.
Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu

Özel Kadıköy Anakent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Validebağ Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Validebağ Koleji Ortaokulu

Özel Validebağ Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kandilli Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Hasanpaşa Mah.
Özel Kandilli Koleji Ortaokulu

Özel Kandilli Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Kozyatağı Mah.
Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Atacan Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Erenköy Mah.
Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu

Özel FMV Işık Okulları Erenköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu

Özel Koşuyolu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Caferağa Mah.
Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kadıköy / Koşuyolu Mah.
Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu

Özel Koşuyolu Fidol Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kadıköy Özel Ortaokulları

Kadıköy İstanbul'daki özel ortaokullar ve kolejlerde öğrencilere sunulan hizmetleri, çalışma saatlerini, senelik ücretleri öğrenebilir, veli yorumlarını okuyarak, en doğru okulu bulabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum