fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bursa Özel İlkokulları

Bursa ili ilkokul bakımından çeşitli yetkinliklere sahip kurumlara ev sahipliği yaparak, öğrencilerin anaokulundan sonra gelen bu dönemde kaliteli bir eğitim almalarını desteklemektedir. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programlarında, öğrencilerin potansiyellerinin zirvesine çıkmaya yönelik çalışma programları oluşturulmaktadır. Bursa özel ilkokulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Her öğrencinin bireysel olarak ilgi alanları, yetenekleri ve algıları farklı şekilde olabilmektedir. Bursa'da bulunan ilkokulları, öğrencilerin bu farklılıklarını dikkate alarak onlar için doğru eğitim programları ve eğitim ortamları hazırlamaktadır.


Bursa'da birçok köklü kolej öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacı ile hizmet sağlamaktadır. Bursa Kültür Okulları, MY Okulları, Doğa Koleji, Mektebim Okulları ve Final Okulları bölgede faaliyet gösteren büyük kolejlerdendir. Bursa kolejleri, anaokulu döneminden başlayan eğitim serüveninde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini de tek bir platform üzerinden sunarak öğrenci gelişimini tek çatı altında sürdürülebilir ve sarmal bir yapıda desteklemektedir. Öğrencilerin her yönden gelişimini adım adım takip ederek sağlamakta olan kolejler, doğru eğitim ortamlarında zengin içeriklerle sağlıklı bir eğitim sürdürmeyi planlamaktadır.


Bursa'daki özel ilkokullar genellikle Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bu bölgelerde velilerin tercihlerine göre birçok çeşitliliğe sahip kurumlara ulaşılabilmektedir. Bölgedeki çoğu kurum Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürürlüğe sunduğu eğitim programlarını kurumlarında uygularken, bazı kurumlar ise MEB programlarına ek olarak kendi eğitim çalışmalarını da dahil etmekte ve öğrencilerin gelişimine böylelikle katkı sağlamayı planlamaktadır. Özel Bursa ilkokulları, öğrenciler için temel sayılabilecek ilkokul döneminde onların bilişsel, duygusal, zihinsel ve akademik gelişimlerini birçok açıdan destekleyerek etkin bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır.


Bursa'da yer alan özel ilkokulların ve kolejlerin fotoğraf galerilerini, fiziki imkanlarını, haritadaki konumlarını ve tanıtım yazılarını okuyarak fikir alabilir, okulları tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları okuyarak düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz. Okul.com.tr, Bursa özel ilkokulları listesini oluşturarak bölgedeki tüm ilkokulları bir platform üzerinde toplamaktadır. Kendinize yakın ilçelerde bulunan kurumlar hakkındaki detayları ilçe filtrelemesini kullanarak rahatlıkla erişebilirsiniz.


Bursa özel ilkokulu fiyatları, okul sayısı çok olduğundan dolayı geniş bir skalaya sahiptir. Bölgedeki kurumların fiyatları okulların sunduğu imkanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgede yer alan kurumların fiyat bilgilerine ve diğer bilgilere kurumların profillerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Tüm profilleri incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak aradığınız kriterlere uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

devamını oku..

80 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Hamitler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hamitler Mah.
Özel Hamitler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Öncelikle okulumuzun konumu ve geniş bir bahçeye sahip olması, çocuklarımıza özgürce koşup oynayabilecekleri alan sunmak...

%30 İndirim Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu

Güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdirecek ve çocuklarımızın gidip gelmekt...

Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu

Özverili dinamik milli ve manevi değerleri ile eğitim -öğretime güneş in ışık ve sıcaklığını veren adı gibi bursamıza 3...

Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu

Kaplanların okulu başarılı ilgili biz çok sevdik ve başarı ile bitirdik ortaokulu

Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu

Bursada yaşıyoruz. çalışan bir kadın olduğum için çocuğuma iyi eğitim veren aile ortamını sağlayan okul olması temennimd...

Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu

Gittik, gezdik, gördük. aile sıcaklığı olan butik okul. eğitim kalitesini de araştırdık. iyi.

Özel Osmangazi Çamlıca İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Osmangazi Çamlıca İlkokulu

Özel Osmangazi Çamlıca İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karacabey Tan Okulları İlkokulu Özel Okul
Karacabey / Tabaklar Mah.
Özel Karacabey Tan Okulları İlkokulu

Özel Karacabey Tan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu

Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Altın Nesil İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Mahmudiye Mah.
Özel Altın Nesil İlkokulu

Özel Altın Nesil İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaman Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Okulları İlkokulu

Özel Karaman Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asal Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Asal Koleji İlkokulu

Özel Asal Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Hazar Koleji İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bursa Hazar Koleji İlkokulu

Özel Bursa Hazar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Siteler Mah.
Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu

Özel Bursa Büyük Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 19:00
Özel Pırlanta İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel Pırlanta İlkokulu

Özel Pırlanta İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kestel Tan İlkokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Tan İlkokulu

Özel Kestel Tan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu

Özel Yıldırım Osmangazi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Akpınar Mah.
Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu

Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çakır Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Çakır Okulları İlkokulu

Özel Çakır Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demirci Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Demirci Sınav Koleji İlkokulu

Özel Demirci Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bursa Özel İlkokulları

Bursa ilkokulları fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, iletişim bilgilerine hemen ulaşın, size en uygun okulu hemen keşfedin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum