fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bursa Özel İlkokulları

Bursa ilkokulları fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, iletişim bilgilerine hemen ulaşın, size en uygun okulu hemen keşfedin!

79 okul bulundu.
Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu

Bursada yaşıyoruz. çalışan bir kadın olduğum için çocuğuma iyi eğitim veren aile ortamını sağlayan okul olması temennimd...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu

Gittik, gezdik, gördük. aile sıcaklığı olan butik okul. eğitim kalitesini de araştırdık. iyi.

Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu

Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Yenikaraman Mah.
Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu

Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hüdavendigar Mah.
Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu

Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Hamitler Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hamitler Mah.
Özel Hamitler Doğa Koleji İlkokulu

Özel Hamitler Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uludağ Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji İlkokulu

Özel Uludağ Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu

Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel İnegöl Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Fatih Mah.
Özel İnegöl Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel İnegöl Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu

Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu

Özel Bademli Kültür Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu

Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Yunusemre Mah.
Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu

Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:40
Özel Nilüfer Kaplan Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları İlkokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu

Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 17:50
Özel Mudanya FKM Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya FKM Okulları İlkokulu

Özel Mudanya FKM Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:40
Özel İnegöl Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Deydinler Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji İlkokulu

Özel İnegöl Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu

Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:40
Özel Özlüce Tan Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce Tan Okulları İlkokulu

Özel Özlüce Tan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Bursa My Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa My Okulları İlkokulu

Özel Bursa My Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Özlüce Uğur Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce Uğur Okulları İlkokulu

Özel Özlüce Uğur Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:50
Özel Emine Örnek Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları İlkokulu

Özel Emine Örnek Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karacabey Uğur Okulları İlkokulu Özel Okul
Karacabey / Şahinköy Mah.
Özel Karacabey Uğur Okulları İlkokulu

Özel Karacabey Uğur Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mudanya Bilfen Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bilfen Okulları İlkokulu

Özel Mudanya Bilfen Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bursa Özel İlkokulları

Bursa ili ilkokul bakımından çeşitli yetkinliklere sahip kurumlara ev sahipliği yaparak, öğrencilerin anaokulundan sonra gelen bu dönemde kaliteli bir eğitim almalarını desteklemektedir. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programlarında, öğrencilerin potansiyellerinin zirvesine çıkmaya yönelik çalışma programları oluşturulmaktadır. Bursa özel ilkokulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Her öğrencinin bireysel olarak ilgi alanları, yetenekleri ve algıları farklı şekilde olabilmektedir. Bursa'da bulunan ilkokulları, öğrencilerin bu farklılıklarını dikkate alarak onlar için doğru eğitim programları ve eğitim ortamları hazırlamaktadır.


Bursa'da birçok köklü kolej öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacı ile hizmet sağlamaktadır. Bursa Kültür Okulları, MY Okulları, Doğa Koleji, Mektebim Okulları ve Final Okulları bölgede faaliyet gösteren büyük kolejlerdendir. Bursa kolejleri, anaokulu döneminden başlayan eğitim serüveninde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini de tek bir platform üzerinden sunarak öğrenci gelişimini tek çatı altında sürdürülebilir ve sarmal bir yapıda desteklemektedir. Öğrencilerin her yönden gelişimini adım adım takip ederek sağlamakta olan kolejler, doğru eğitim ortamlarında zengin içeriklerle sağlıklı bir eğitim sürdürmeyi planlamaktadır.


Bursa'daki özel ilkokullar genellikle Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bu bölgelerde velilerin tercihlerine göre birçok çeşitliliğe sahip kurumlara ulaşılabilmektedir. Bölgedeki çoğu kurum Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürürlüğe sunduğu eğitim programlarını kurumlarında uygularken, bazı kurumlar ise MEB programlarına ek olarak kendi eğitim çalışmalarını da dahil etmekte ve öğrencilerin gelişimine böylelikle katkı sağlamayı planlamaktadır. Özel Bursa ilkokulları, öğrenciler için temel sayılabilecek ilkokul döneminde onların bilişsel, duygusal, zihinsel ve akademik gelişimlerini birçok açıdan destekleyerek etkin bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır.


Bursa'da yer alan özel ilkokulların ve kolejlerin fotoğraf galerilerini, fiziki imkanlarını, haritadaki konumlarını ve tanıtım yazılarını okuyarak fikir alabilir, okulları tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan yorumları okuyarak düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz. Okul.com.tr, Bursa özel ilkokulları listesini oluşturarak bölgedeki tüm ilkokulları bir platform üzerinde toplamaktadır. Kendinize yakın ilçelerde bulunan kurumlar hakkındaki detayları ilçe filtrelemesini kullanarak rahatlıkla erişebilirsiniz.


Bursa özel ilkokulu fiyatları, okul sayısı çok olduğundan dolayı geniş bir skalaya sahiptir. Bölgedeki kurumların fiyatları okulların sunduğu imkanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgede yer alan kurumların fiyat bilgilerine ve diğer bilgilere kurumların profillerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Tüm profilleri incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak aradığınız kriterlere uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum