fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Özel İlkokulları

Bursa özel ilkokulları, şehrin kalabalığına bağlı olarak çeşitli ve çok sayıdadır. Bursa ili ilkokul bakımından çeşitli yetkinliklere sahip kurumlara ev sahipliği yaparak, öğrencilerin anaokulundan sonra gelen bu dönemde kaliteli bir eğitim almalarını desteklemektedir. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programlarında, öğrencilerin potansiyellerinin zirvesine çıkmaya yönelik çalışma programları oluşturulmaktadır. Bursa özel ilkokulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. Her öğrencinin bireysel olarak ilgi alanları, yetenekleri ve algıları farklı şekilde olabilmektedir. Bursa'da bulunan ilkokulları, öğrencilerin bu farklılıklarını dikkate alarak onlar için doğru eğitim programları ve eğitim ortamları hazırlamaktadır.


Bursa'da birçok köklü kolej öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacı ile hizmet sağlamaktadır. Bursa Kültür Okulları, MY Okulları, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji ve Final Okulları bölgede faaliyet gösteren büyük kolejlerdendir. Bursa kolejleri, anaokulu döneminden başlayan eğitim serüveninde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini de tek bir platform üzerinden sunarak öğrenci gelişimini tek çatı altında sürdürülebilir ve sarmal bir yapıda desteklemektedir. Öğrencilerin her yönden gelişimini adım adım takip ederek sağlamakta olan kolejler, doğru eğitim ortamlarında zengin içeriklerle sağlıklı bir eğitim sürdürmeyi amaçlamaktadır. Kolejlerin yanında butik yapıda da hizmet veren Bursa özel ilkokulları bulunmaktadır. Bu okulların temel amacı öğrencileri liseye kadar sürecek olan zorunlu eğitime hazırlamak ve bu eğitim sürecinin ilk basamağının maksimum verimle geçmesini sağlamaktadır.


Bursa'daki özel ilkokullar genellikle Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bu bölgelerde velilerin tercihlerine göre birçok çeşitliliğe sahip kurumlara ulaşılabilmektedir. Bölgedeki çoğu kurum Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürürlüğe sunduğu eğitim programlarını kurumlarında uygularken, bazı kurumlar ise MEB programlarına ek olarak kendi eğitim çalışmalarını da dahil etmekte ve öğrencilerin gelişimine böylelikle katkı sağlamayı planlamaktadır. Bursa özel ilkokulları, öğrenciler için akademik hayatın temeli sayılabilecek ilkokul döneminde onların bilişsel, duygusal, zihinsel ve akademik gelişimlerini birçok açıdan destekleyerek etkin bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır.


Bursa'da yer alan özel ilkokulların ve kolejlere bağlı ilkokul şubelerinin fotoğraf galerilerini, fiziki imkanlarını, haritadaki konumlarını ve tanıtım yazılarını okuyarak fikir alabilirsiniz. Mezunlar, öğrenciler, aileler ya da öğretmenler tarafından Bursa özel ilkokulları okul profillerine yapılmış yorumları okuyarak okula dair tecrübeleri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız okulların profillerine yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Okul.com.tr, Bursa özel ilkokulları listesini oluşturarak bölgedeki tüm ilkokulları bir platform üzerinde toplamaktadır. Bulunduğunuz konumdaki ya da çevre ilçelerdeki kurumlara ilçe filtrelemesiyle erişebilir, kurumlar hakkındaki detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Okul profillerinde sınıfların ortalama mevcutlarından ortalama fiyat bilgilerine, okul görsellerinden okulda kullanılan eğitim yöntemlerine kadar birçok bilgi bulunmaktadır.


Bursa özel ilkokul fiyatları, okul sayısı çok olduğundan dolayı geniş bir skalaya sahiptir. Böylelikle her aile, her bütçeye uygun okul bulabilmektedir. Bölgedeki kurumların fiyatları okulların sunduğu imkanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgede yer alan kurumların fiyat bilgilerine ve diğer bilgilere kurumların profillerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Tüm profilleri incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alabilirsiniz. Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız size en uygun 5 okulu bulup iletişime geçmenize yardımcı olmaktadır.


78 okul bulundu.
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu verified

Gittik, gezdik, gördük. aile sıcaklığı olan butik okul. eğitim kalitesini de araştırdık. iyi.

Özel Özlüce Zihin Açan Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Özlüce Zihin Açan Okulları İlkokulu verified

Oğlum mutlu çocuklar ana okulunda, okul öncesi eğitimini tamamlıyor. 1 sene daha buradayız. buradan mezun olacağız. biz...

Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu

Güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdirecek ve çocuklarımızın gidip gelmekt...

Özel Hamitler Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hamitler Mah.
Özel Hamitler Doğa Koleji İlkokulu

Öncelikle okulumuzun konumu ve geniş bir bahçeye sahip olması, çocuklarımıza özgürce koşup oynayabilecekleri alan sunmak...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu

Kaplanların okulu başarılı ilgili biz çok sevdik ve başarı ile bitirdik ortaokulu

Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu

Bursada yaşıyoruz. çalışan bir kadın olduğum için çocuğuma iyi eğitim veren aile ortamını sağlayan okul olması temennimd...

Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu

Özverili dinamik milli ve manevi değerleri ile eğitim -öğretime güneş in ışık ve sıcaklığını veren adı gibi bursamıza 3...

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 17:50
Özel Özlüce Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce Doğa Koleji İlkokulu

Oğlumun koşarak ve severek gittiği güzel okulumuz ✌️bütün öğretmenlerimiz özellikle sınıf öğretmenimiz nazan hanım ve di...

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 17:30
Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu

Özel Ertuğrul Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Karaman Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Okulları İlkokulu

Özel Karaman Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel Bursa Çözüm Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Alaaddinbey Mah.
Özel Bursa Çözüm Koleji İlkokulu

Özel Bursa Çözüm Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu

Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu

Özel Nilüfer Osmangazi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
Özel Özlüce Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji İlkokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce Osmangazi Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Özlüce Osmangazi Okulları İlkokulu

Özel Özlüce Osmangazi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aydın Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Aydın Okulları İlkokulu

Özel Aydın Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Görükle Mah.
Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu

Özel 3 Mart Azizoğlu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Bursa Balat Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Balat Mah.
Özel Bursa Balat Sınav Koleji İlkokulu

Özel Bursa Balat Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Devrim Kosova Okulları Alanyurt İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Cerrah Mah.
Özel Devrim Kosova Okulları Alanyurt İlkokulu

Özel Devrim Kosova Okulları Alanyurt İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Uludağ Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji İlkokulu

Özel Uludağ Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Tunçsiper Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Çamlıca Mah.
Özel Tunçsiper Okulları İlkokulu

Özel Tunçsiper Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İnegöl Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Sınav Koleji İlkokulu

Özel İnegöl Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları İlkokulu Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Yedi Renkli Çınar Okulları İlkokulu

Özel Yedi Renkli Çınar Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Bursa Özel İlkokulları

Bursa ilkokulları fiyatlarına, bursluluk sınav bilgilerine, iletişim bilgilerine hemen ulaşın, size en uygun okulu hemen keşfedin!

Bursa Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum