fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Antalya Ortaokulları

Antalya'daki tüm ortaokullarının iletişim adresleri, eğitim sistemleri, fotoğraf galerilerini ve veli yorumlarını listelerimiz aracılığıyla kolayca incelemeye başlayın! Antalya'da bulunan özel ortaokullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşmak için Antalya özel ortaokulları listemizi ziyaret edin.
525 okul bulundu.
Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu verified

Özel Antalya Dore Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Akdeniz Başarı Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Sarılar Mah.
Özel Akdeniz Başarı Ortaokulu

Manavgattan türkiye birincileri çıkartan ilçemizin gurur kaynağı okulumuz. anne babaların yavrularını en iyi yerde görme...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel Konyaaltı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Gürsu Mah.
Özel Konyaaltı Doğa Koleji Ortaokulu

Her şeyiyle 5 yıldızı hak eden, antalyamıza ve çocuklarımıza yakışan bir okul. özgüveni yüksek, donanımlı öğrenciler ye...

Özel Manavgat Maya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Ilıca Mah.
Özel Manavgat Maya Okulları Ortaokulu

Oğlum bu okuldan mezun çok memnun kaldık,özelllikle okulun fiziki şartları harika

Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu

Öğrencilerin derdini anlayan, onların başarılarını nasıl artıracakları konusunda sürekli çalışan, sonuç alınamayınca vel...

Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları Ortaokulu

Okul gerçekten çok iyi kızım severek gidip geliyor öğretmenleri güler yüzlü kızım öğretmenlerini anlata anlata bitiremiy...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeniköy Mah.
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Okulumuzun öğretmeleri ve anne babalar yavrularımızla her zaman her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. bunun sonucunu...

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu

Eğitim kadrosu, sosyal aktiviteler ve de okulun mekanı süper özellikle öğretmen kadrosu türkiyenin en iyi kadrolarından...

Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Çeltikçi Mah.
Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Manavgat'ta eğitime gönül vermiş güzel insanların bir araya gelerek çocuklara en iyi eğitimi vermeyi amaçladığı, başarıs...

Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Döşemealtı / Yeşilbayır Mah.
Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortaokulu

Okula kayıtlı değilim ama bursluluk sınavına girdim çok iyi çok güzel bir okul çok iyi anlatıyor olabilirler bilmiyorum

Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Ortaokulu

Bire bir ilgili öğretmen ve yoneticiler var. etüt veriyorlar.

Özel Antalya Kültür Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Kültür Bilim Koleji Ortaokulu

Çocuğum 5.sınıftan beri 3 senedir bu okula gidiyor. okulumuzun eğitiminden ,ögretmenlerimizin ilgisinden çok menunuz . a...

Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mustafa Kemal Okulları Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
Özel Mustafa Kemal Okulları Ortaokulu

Özel Mustafa Kemal Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Altınova Sinan Mah.
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Manavgat Elit Koleji Ortaokulu Özel Okul
Manavgat / Bahçelievler Mah.
Özel Manavgat Elit Koleji Ortaokulu

Özel Manavgat Elit Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Gürsu Altınyaka Koleji Ortaokulu Özel Okul
Konyaaltı / Gürsu Mah.
Özel Gürsu Altınyaka Koleji Ortaokulu

Özel Gürsu Altınyaka Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Işıklar Okulları Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Ortaokulu

Özel Işıklar Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Final Okulları Ortaokulu

Özel Antalya Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Kızılarık Mah.
Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Vizyon Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Oba Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Şirinyalı Mah.
Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu

Özel Kırmızı Çizgi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demre Ekol Ortaokulu Özel Okul
Demre / Alakent Mah.
Özel Demre Ekol Ortaokulu

Özel Demre Ekol Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Doruk Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00

Antalya Ortaokulları

Antalya, Türkiye’de tarihi dokusuyla öne çıkan illerden biri olmakla birlikte doğal güzellikleriyle de huzur dolu bir yaşam sunmaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş illerinden olan Antalya’da ortaokul kademesinde eğitim veren birçok özel okul, devlet okulu ve kolej bulunmaktadır. Antalya Ortaokulları, öğrencilerine doğa ve tarihle iç içe bir eğitim deneyimi yaşatmaktadır. Bölge kültürel ve sosyal olarak pek çok fırsata ev sahipliği yapmakta olduğundan öğrenciler her alanda kendilerini geliştirebilmekte ve çok yönlü olarak yetişmektedir.


Antalya’da yer alan ve ortaokul seviyesinde eğitim veren kurumların tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr’de yer alan okul profillerini inceleyerek okullar hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Okul profillerinde fotoğraf galerileri, iletişim bilgileri, veli yorumları, yabancı dil olanakları, giriş çıkış saatleri, fiyat bilgileri, burs imkanları ve diğer pek çok bilgi yer almaktadır. Veli yorumları okulları daha önce deneyimlemiş olan veliler tarafından yapılmakta ve okulların olumlu ve olumsuz yönlerini tarafsız olarak görmenize olanak vermektedir. Bununla birlikte okulların tanıtım yazıları da profillerinde yer almakta ve misyonları, eğitim felsefeleri ve yaklaşımları hakkında fikir edinmenizi sağlamaktadır.


Antalya’daki ortaokullar sayıca fazla olduğundan karar vermek zor olabilmektedir. Tercih sürecinizi kolaylaştırmak adına bölgede yer alan okulları kriterlerinize uygun filtrelemeler yaparak araştırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan okul önerisi ve yardım alabilirsiniz. Okul.com.tr’de yer alan Antalya Ortaokulları listesi aracılığıyla tek tek gezmenize gerek kalmadan tüm okullara tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Okullardan randevu alabilir ve kayıt sürecinde yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Ortaokul dönemi öğrencilerin psikolojik olarak zorluk yaşabileceği bir dönemdir ve sürecin iyi yönetilmesi sağlıklı gelişimleri açısından önem arz etmektedir. Bu noktada öğrencilerin aile içinde ve okulda kendilerini ifade edebilmeleri ve sağlıklı iletişim kurabilmeleri önemlidir. Okulların öğrencilerin psikolojik gelişimini desteklemeye yönelik çalışmalar yürütmesi ve onlara kendilerini keşfedebilecekleri alanlar yaratması gerekmektedir. Bu kapsamda psikolojik danışmanlık ve rehberlik servislerine önemli roller düşmektedir. Kurumlarda yer alan bu servisler nitelikli kadrolarla öğrencilere rehberlik sağlamalıdır. Öğrenciler ile birebir görüşmeler, okul içi seminerler ve grup çalışmaları bu servisler aracılığıyla gerçekleştirilmeli ve öğrencilerin sorunlarının çözümü için destek sağlanmalıdır. Ortaokulların psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri ailelerle işbirliği içinde çalışmalı ve sadece öğrencilere yönelik değil aynı zamanda ailelere yönelik de eğitim ve seminerler düzenlemelidir. Bu nedenlerle Antalya Ortaokullarındaki rehberlik servislerinin varlığı ve çalışmalarının kapsamı iyi araştırılmalı ve okul tercih sürecinde dikkate alınmalıdır.


Ortaokul dönemi liseye hazırlık sürecini de kapsayan ve öğrencilerin sınava hazırlandıkları bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler sınav kaygısı ve stres yaşayabilmektedir. Öğrencilerin bu süreci zorlanmadan atlatabilmeleri okul ve sosyal yaşam arasında dengenin sağlanması ile mümkün olabilmektedir. Bu da hem akademik başarı hem de sosyal gelişimin desteklendiği bir okul ve ev ortamını gerektirmektedir. Bu noktada okulların sunduğu eğitimin niteliği ve kapsamı iyi araştırılmalı ve tercihler bu doğrultuda yapılmadır. Bununla birlikte okullarda sunulan sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerin varlığı ve öğrencilerin bu alanlara teşvik edilmesi de önem taşımaktadır. Antalya’daki ortaokulların ne tür imkanlara sahip olduğunu öğrenmek için okul profillerini inceleyebilir ve tercih listenizi bu bilgiler ışığında oluşturabilirsiniz.


Çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan rahatça gidebileceği okulları görmek için Antalya ortaokullarının haritadaki konumlarına göz atabilir ve evinize en yakın olan okulları bulabilirsiniz. Bulunduğunuz ilçeye göre filtereleme yaparak arama yapabilirsiniz. Eğer daha uzaktaki bir ortaokulu tercih etmek isterseniz okulun profiline bakarak sağladığı servis hizmeti ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Okul profillerinde servis hizmeti ile birlikte, rehberlik, güvenlik, sağlık ve beslenme hizmetleri hakkında da detaylar belirtilmektedir. Okul profillerinde sunulan hizmetler ve fiziksel donanımlar hakkında bilgi sahibi olarak çocuğunuza sağlıklı eğitim deneyimini yaşatacak okulları bulabilirsiniz. Antalya’daki ortaokullarda kütüphane, sanat atölyeleri, spor salonları, bahçe, laboratuvarlar ve yemekhane gibi donanımlar bulunmaktadır. Listeleme sayfaları üzerinden fiziksel donanımlara göre arama yapabilir, okulların profillerinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler sayesinde çocuğunuza hem eğlenceli hem de nitelikli bir eğitim deneyimi yaşatacak Antalya ortaokullarını kolayca bulabilirsiniz.


Öğrencilerin hijyenik ve güvenli bir ortamda eğitim alması son derece mühimdir. Okul yemekhaneleri, spor salonları ve eğitim binaları, bahçe ve kantin gibi yerlerin düzenli olarak temizlenmesi, güvenlik önlemlerinin alınması ve öğrencilerin istenmeyen kazalardan korunması gerekmektedir. Bununla birlikte sürekli olarak uzmanlar tarafından denetlenmesi ve sonuçların raporlanması da önemlidir. Sizler de çocuğunuzu emanet ederken Antalya'daki ortaokulların bu önlemleri ne derecede aldığını öğrenmek için okulların profillerini inceleyebilirsiniz.


Öğrencilerin önemli bir gelişim sürecine tekabül eden ortaokul döneminde ne tür bir eğitim alacağını doğru seçmek gerekmektedir. Bu da okulların hangi yaklaşımlarla eğitim verdiğini ve öğrencilere ne tür imkanlar sunduğunu iyi incelemeyi gerektirmektedir. Antalya ortaokulları farklı yaklaşımlara sahip olabilmekte ve öğrencilerine bu doğrultuda eğitim vermektedir. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve isteklerini belirlemek ve bu doğrultuda tercih yapmak için okulları araştırmak önemlidir. Çocuğunuz için en uygun okulu bulabilmeniz adına Okul.com.tr, bölgede yer alan tüm okulları tek bir liste halinde sizlere sunmaktadır. Bu listeden size en yakın olan kurumları inceleyebilir ve eğitim felsefelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca okulların tanıtım yazılarını okuyarak ne tür bir eğitim verdiklerini ve vizyonlarını anlayabilirsiniz.


Antalya'daki ortaokullar arasında devlet okulları ile birlikte birçok özel ortaokul ve kolej de bulunmaktadır. Köklü özel okul ve kolejler Antalya’da kampüs bulundurmakta ve ortaokul seviyesinde eğitim vermektedir. Bu kurumlar İngilizce’nin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de verdikleri için aileler tarafından tercih edilmektedir. Alanında uzman öğretmen kadroları ve öğrenciler için her türlü ihtiyacın düşünüldüğü modern binalara sahip olan Antalya özel ortaokulları, öğrencilerin tam donanımlı ve çok yönlü bireyler olarak yetişmelerini amaçlamaktadır. Sizler de bu okulları tek tek gezmeden en güncel bilgilerine ulaşmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte kayıt sürecinde yüz yüze görüşme gerçekleştirmek için okullardan randevu alabilirsiniz.


Ortaokulların sınavlarda gösterdiği başarılar ve mezunlarının yerleştiği liseler tercih yapılırken dikkate alınan faktörlerdendir. Sınav başarısı alınan eğitimle doğru orantılı olarak artmaktadır. Okullarda sunulan hazırlık programları öğrencilerin akademik gelişimleri için son derece önemlidir. Her okul farklı yaklaşımlarla eğitim programlarını hazırlamaktadır. Antalya’daki ortaokulların sınav başarısı ve ne tür sınav hazırlık programlarını uyguladıklarını öğrenmek için okul profillerini inceleyebilirsiniz.


Antalya ortaokul fiyatları, okulların sunduğu eğitimin kapsamına, sağlanan hizmetlere ve diğer faktörlere göre değişmektedir. Bütçenize en uygun okulu bulmak için filtreleme yaparak kolayca okulları araştırabilirsiniz. Bununla birlikte özel okul ve kolejler erken kayıt dönemlerinde öğrencilerini uygun fiyatlarla bünyesine dahil etmektedir. Ayrıca bu kurumlar bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere burs desteği sağlamaktadır. Bursluluk sınavlarına Okul.com.tr’den hemen başvurabilir ve çocuğunuzun nitelikli eğitim almasını kolaylaştırabilirsiniz.


Antalya’daki ortaokulları detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Antalya Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum