fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Yenimahalle Özel İlkokulları

Yenimahalle özel ilkokulları semtin kalabalığına bağlı olarak nitelik ve nicelik bakımından oldukça çeşitlidir. Ankara'nın Yenimahalle ilçesi ilkokul sayısı bakımından birçok alternatif sunmakta ve velilerin işini kolaylaştırmaktadır. Yenimahalle özel ilkokullar arasından aradığınız kriterlere en uygun olanları ile kolayca iletişime geçerek zaman kaybetmeden çocuğunuzun eğitim hayatını planlamaya başlayabilirsiniz. Bölgede bulunan tüm ilkokullarının detaylı bilgilerine tek bir listeleme sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Listelerimiz sayesinde okulları karşılaştırabilir eğitim sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yenimahalle memurların yoğun olarak yaşadığı bir bölge olduğundan okul saatleri veliler için önem arz etmektedir. Yenimahalle'deki özel ilkokulların giriş ve çıkış saatlerini okul profil sayfalarından görüntüleyebilirsiniz.


Özel Yenimahalle ilkokulları; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, sınıf mevcutlarına, giriş-çıkış saatlerine, fiziksel imkanlarına, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan kulüp bilgilerine, benimsedikleri eğitim modellerine, hangi yabancı dillerin derslerini verdikleri bilgisine sitemiz üzerinden tek bir sayfayla kolayca erişebilir, randevu alarak kesin kayıt bilgisi için okullar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede bulunan özel ilkokullarının çoğunun kendine ait eğitim sistemleri bulunmakta, bu durum da velileri tüm okulları gezerek her birini öğrenmeye itmektedir. Tüm bu ziyaretler ve araştırmalar da vakit kaybına neden olmaktadır. Okul.com.tr üzerinden okulların eğitim sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilir, tek tek gezmeye gerek duymadan okulları tanıyabilirsiniz. Ayrıca Yenimahalle'deki özel ilkokullarını tercih eden veliler ve okuldaki eğitmenler tarafından yapılan okul yorumları sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini öğrenebilir, tarafsız gözlerin yorumları ile okulları daha net tanıyabilirsiniz. Siz de daha önce verdiği eğitimi ve bu eğitimin kalitesini deneyimlediğiniz okulların sayfalarına yorum yaparak okul arayışında olan ailelere yardımcı olabilirsiniz.


İlkokul çocukların daha önce deneyimlemediği bir süreci yaşadıkları bir dönemdir. Bu bağlamda öğrencilerin iyi eğitmenler tarafından iyi eğitim almaları çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Yenimahalle özel ilkokulları akademik kadrolarını öğrencilerini her açıdan ihtiyacını karşılayacak öğretmenlerden seçmektedir. Okulların çoğunda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sayesinde okula alışma sürecinde sorun yaşayan ailelere ve öğrencilere okul tarafından destek olunmaktadır. Böylelikle eğitimin temellerinin oluştuğu ve öğrencilerin okula dair bakış açılarının şekillendiği bu dönemin en iyi şekilde geçirilmesi sağlanmaktadır.


Kolejlerin yoğunlukta olduğu bölgede Yenimahalle özel ilkokullarının büyük çoğunluğu bütünleşik bir yapı içerisinde kolejlere bağlı olarak hizmet vermekte böylece öğrenciler uyum sorunu yaşamadan anaokulundan başlayarak liseye kadar tek bir kurumda eğitim alabilmektedir. Yenimahalle kolejleri bunun dışında yabancı dil eğitimini tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler ile vermektedir. Bu da çok daha sağlam bir alt yapı ile öğrencilerin bir üst kademe eğitimine geçmesini sağlamaktadır. Bunun dışında öğrenci başına düşen materyal sayısının yüksek olması çocukların diledikleri gibi özgürce kendilerini geliştirebilme şansı yakalamasına imkan tanımaktadır.


Yenimahalle özel ilkokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı bulundukları kolej bünyesine ve konumlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bölgede çok fazla kurum bulunmaktadır. Bu sayede her ailenin kendi bütçesine uygun kurum bulması kolaylaşmaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini güncelleyebilir, size en uygun okulla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca onaylanmış profilleriyle aramıza katılmış olan okullarımızın Okul.com.tr üyelerine özel olarak sağladığı indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Yenimahalle özel ilkokulları içerisinde bütçenize uygun fiyat aralığını girerek tek bir sayfada filtreleyebilirsiniz.


Yenimahalle özel ilkokulları hakkında detaylı bilgileri incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız Yenimahalle'deki özel ilkokulları arasından size en uygun olanları araştırıp okullarla görüşmeniz konusunda sizlere yardımcı olsun.

43 okul bulundu.
Özel Ankara Batıkent Final İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Ankara Batıkent Final İlkokulu verified

Özel Ankara Batıkent Final İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Batıkent Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Doğa Koleji İlkokulu

Öğrencilere eleştirel düşünme,yaratıcılık,problem çözme ve karar verme gibi becerileri geliştiren bir okul.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları İlkokulu

Önümüzdeki dönem için kayıt yaptırdık , ilk izlenimimi şöyle değerlendirebilirim; oldukça ilgili bir ekiple karşılandık,...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ankara Birikim Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Ankara Birikim Okulları İlkokulu

Çocuğum okula çok istekli gidiyor, bu çok önemli 2.okulu burası. biz çok memnunuz herkes güler yüzlü, aile ortamı, değe...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Buse Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yunus Emre Mah.
Özel Buse Koleji İlkokulu

Merhaba, buse eğitim kurumlarında öğretmenim. öğrenciler, veliler ve öğretmenler ile iletişimi mükemmel olan bir okuldur...

Özel Batı Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batı Koleji İlkokulu

Kesinlikle kalitesi ortada olan bir okul, tavsiye ederim.

Özel Gülnihal İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Serhat Mah.
Özel Gülnihal İlkokulu

Çok beğeniyoruz.

Özel Ayyıldız İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Demetevler Mah.
Özel Ayyıldız İlkokulu

Çok bilinen bir okul değiliz ama herkes geldiğinde çok sever :)

Özel Batı Kavram Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batı Kavram Okulları İlkokulu

Bu bölgenin en örnek okulu.

Özel Metod Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Metod Koleji İlkokulu

Güzel bir okul çocuklar da cok mutlu bu okulda . tüm kadronun hizmetlilerine cok teşekkürler.

Özel Batıkent Kariyer Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Kariyer Koleji İlkokulu

Kızım bu okulda okuyor, okulumuz kalite ve temiz herkes tavsiye ederim.

Özel Atael Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Batı Sitesi Mah.
Özel Atael Koleji İlkokulu

Harika okul herkesi tebrik ediyorum emeği geçen.

Özel Zehra Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları İlkokulu

Akademik başarının yanında ahlaki ve manevi olarak da çocukların eğitimine ve gelişimine dokunmaları çok güzel. ankara...

Özel Batıkent Onur Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Onur Koleji İlkokulu

Özel Batıkent Onur Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Kampüs Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yeşilevler Mah.
Özel Yenimahalle Kampüs Koleji İlkokulu

Özel Yenimahalle Kampüs Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Çözüm Akademi Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Aşağı Yahyalar Mah.
Özel Çözüm Akademi Okulları İlkokulu

Özel Çözüm Akademi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Pamuklar Anlam Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Pamuklar Mah.
Özel Pamuklar Anlam Okulları İlkokulu

Özel Pamuklar Anlam Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Acar Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Acar Koleji İlkokulu

Özel Acar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Teknofen Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Teknofen Koleji İlkokulu

Özel Teknofen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Yenimahalle TUZYEKSAV Liderler İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Yenimahalle TUZYEKSAV Liderler İlkokulu

Özel Yenimahalle TUZYEKSAV Liderler İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Yükseliş Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Yükseliş Koleji İlkokulu

Özel Batıkent Yükseliş Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Işınlar Mah.
Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu

Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Batıkent Seviye Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batıkent Seviye Okulları İlkokulu

Özel Batıkent Seviye Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Bil Koleji İlkokulu

Özel Batıkent Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Süleymaniye Okulları İlkokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Süleymaniye Okulları İlkokulu

Özel Batıkent Süleymaniye Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Yenimahalle Özel İlkokulları

Ankara iline bağlı olan Yenimahalle ilçesinde bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında yapılan ebeveyn yorumlarına, senelik ücretlere, fiziksel özelliklere ve fotoğraf galerilerine erişerek, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.

Yenimahalle Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum