fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Bağcılar Özel Liseleri

Bağcılar, son dönemde açılan özel okul ve kolejlerle çevre ilçelerden öğrenci kabul eden bir bölge haline gelmiştir. Her geçen gün artan okul sayısına bağlı olarak velilerin özel lise seçim işlemleri kolaylaşmakta, aranan her türlü isteğe cevap verecek kurumlar hizmet vermeye başlamaktadır. Bağcılar özel liseleri arasından size en uygun okulu bulmak için okul sayfalarını ziyaret edebilir, tek tek gezmenize gerek kalmadan birçok kurumun detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız listeler sayesinde liselerin eğitime bakış açıları ve üniversiteye yerleştirme oranları ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Eğitimin önemli basamaklarından biri olan lise eğitimini Bağcılar özel anadolu liselerinde ve fen liselerinde geçirerek iyi üniversitelerin kapılarını aralayabilir, hayallerinize ulaşma noktasında önemli adımlar atabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarına ulaşarak evinize yakın olan liseleri keşfedebilir, böylelikle servis ücreti ödemeden kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bağcılar özel meslek liseleri de çeşitli branşlarda kendini geliştirmek ve mesleki ve teknik dersler ile hayata biran önce adım atmak isteyen öğrencilerin tercih edebileceği kurumlar arasındadır. Bölgedeki özel liselerin; sınıf, bahçe ve bina fotoğraflarına, eğitim ücretlerine, öğrencilere sunulan fiziksel olanaklara, yabancı dil imkanlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Bağcılar'daki özel liselerin velileri tarafından yapılan yorumlar, şeffaf düşünceleri içerdiğinden okulları tanıma noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Lise profillerinden veli yorumlarını okuyabilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında sizlerde daha önce tercih ettiğiniz kurumlarla ilgili yorumlarınızı paylaşarak diğer ebeveynlerin okul seçimini kolaylaştırabilirsiniz.


Bağcılar'da kolej bünyesinde hizmet veren liseler ise anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedir. Bu durum çocuğunuzun uyum sorunu yaşamadan üniversiteye kadar tek bir kurum içinde eğitim görmesini sağlamaktadır. Bağcılar'da kolej bünyesinde hizmet veren liselerden bazıları ise; Özel Güneşli Sınav Anadolu Lisesi, Özel Güneşli Birikim Hayat Fen Lisesi ve Özel Mektebim Koleji Bağcılar Anadolu Lisesi şeklindedir.


Bağcılar Özel Lise Fiyatları

Bağcılar özel lise fiyatları 2000 TL ile 6500 TL arasında değişmektedir. Bölgede okul sayısının çok olmasından dolayı eğitim ücretleri geniş bir aralıkta yer almaktadır. Lise fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kurumların verdiği eğitimin kalitesi gelmektedir. Her bütçeye uygun özel lise bulmanın mümkün olduğu bölgede ayrıca bazı okullar Okul.com.tr velilerine özel indirimler sunmaktadır. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen okullar ile iletişime geçebilir, kayıt görüşmesi için randevu talep edebilirsiniz. Özel lise ve kolejlerin düzenlediği ve başarılı öğrenciler burs ile ödüllendirildiği sınavlara hızlıca başvuru yapabilir, avantajlı fiyatlarla kayıt fırsatı yakalayabilirsiniz.


Bağcılar özel liselerini detaylı bir şekilde inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, lise tavsiyesinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

21 okul bulundu.
Özel Yeniay Okulları Teknoloji ve Meslek Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Yeniay Okulları Teknoloji ve Meslek Lisesi

Bu bölümde okuyorum, meslek dersi hocalarımız çok ilgili elektrik bilgilerinin yanında yazılım kodlama eğitimlerimiz de...

Özel Güneşli Birikim Hayat Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Birikim Hayat Anadolu Lisesi

Okul çalışanları, idari ve akademik kadro çok sıcak kanlı, güler yüzlü ve alanlarında yetkin kişiler. çok memnun kaldım,...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Sınav Fen Lisesi

Bir tesadüf sonucu güneşli sınav koleji ile tanıştık.okuldaki 2. senemiz kızım 10. sınıf öğrencisi okuluna büyük bir aşk...

Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Öğretmenlerini çok seviyoruz çok güzel ilgili bir okul birebir imkanları var sürekli veli bilgilendiriliyor

Özel Mektebim Koleji Bağcılar Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Barbaros Mah.
Özel Mektebim Koleji Bağcılar Anadolu Lisesi

Yakın çevremizde gidilebilecek iyi bir okul deneyimli öğretmenleri ile tam bir bütün halinde

Özel Güneşli Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Sınav Anadolu Lisesi

Güvenilir,akademik,standartların üstünde çok memnunuz velisi olarak

Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi

Okulun online sistemi de yüzyüze eğitim de de ilgi ve alaka açısından çok memnunuz bilgilendirme çok iyi öğretmen kadros...

Özel Bağcılar Şafak Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / 100. Yıl Mah.
Özel Bağcılar Şafak Okulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Allah'ım bu okulumuzun açılmasına karar veren herkese ve can öğretmenlerimiz ve müdürlerimiz den razı olsun herşey dört...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 15:30
Özel Safir International School Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Safir International School Lisesi

Özel Safir International School Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:00
Özel Güneşli Birikim Hayat Fen Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Birikim Hayat Fen Lisesi

Özel Güneşli Birikim Hayat Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / 100. Yıl Mah.
Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kazanım Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Demirkapı Mah.
Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Safir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi

Özel Güneşli Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aytaşı Akşam Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Aytaşı Akşam Lisesi

Özel Aytaşı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / İnönü Mah.
Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi

Özel Bağcılar Vatan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Bağcılar Düzgün Akşam Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Bağcılar Düzgün Akşam Lisesi

Özel Bağcılar Düzgün Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Bağcılar Akşam Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Barbaros Mah.
Özel Mektebim Koleji Bağcılar Akşam Lisesi

Özel Mektebim Koleji Bağcılar Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güneşli Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Milestone International School Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Göztepe Mah.
Özel Milestone International School Lisesi

Özel Milestone International School Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Awael Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bağcılar / Göztepe Mah.
Özel Awael Koleji Anadolu Lisesi

Özel Awael Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:00

İstanbul Bağcılar Özel Liseleri

Bağcılar özel liseleri veli yorumları, puanları, kayıt avantajları, fotoğrafları ve okul fiyat bilgilerine bakarak yeni okulunuzu hemen keşfedin!

Bağcılar Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum