fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy Özel Liseleri

İstanbul Bakırköy bölgesi yerleşik nüfusuna göre yeterli özel lise sayısına sahip bir ilçedir. Bölge liseleri öğrenci ihtiyaçlarına göre pek çok farklı konumda kolej bünyesinde konumlanmıştır. Bunun yanı sıra bölge içerisinde kendi bünyesinde tekil olarak hizmet veren liseler de bulunmaktadır. İstanbul Bakırköy özel liselerinin büyük çoğunluğu anadolu lisesi şeklinde eğitim vermektedir. Bakırköy özel anadolu liselerinin ardından sayı bakımından çoğunluğa sahip olan kurumlar ise fen liseleridir. Üniversite başarı oranları yüksek olan bölge özel liseleri arasında lise diploması kazandırmayı amaçlayan özel akşam liseleri de bulunmaktadır. Genel olarak bölge de yerleşmiş lise eğitim şekli öğrenci merkez alınarak gelişmiş ve bu doğrultuda okullar bünyelerinde öğrencilerin eğitimleri daha kolay anlayabilmesi amacıyla laboratuvarlar ve eğitim materyalleri bulundurmaktadır.


Özel Bakırköy anadolu liseleri ve fen liseleri öğrencilerini fiziki açıdan zengin donanımlı okullarında geleceğe hazırlamakta olan özel eğitim kurumlarıdır. Bünyesinde yetiştirdiği öğrencilerin üniversite sınav başarısı kazanmasını sağlamak amacıyla birçok okulda hazırlık eğitimleri ilk sınıftan başlayıp, son sınıfa kadar yoğunlaşan şekilde ilerlemektedir. Bu sayede hazırlık eğitimleri son seneye değil 4 seneye yayılmış kapsamlı bir sistem haline gelmektedir. Okul dönemleri boyunca verilen eğitimlerin öğrenciler açısından bilgi seviyesi ölçülmekte, konularda eksik bilgileri bulunan öğrencilere ek ders ve etütlerle tamamlayıcı eğitimler sürdürülmektedir. Son sınıfa gelen öğrenciler için Bakırköy özel anadolu liselerinin genelinde cumartesi ek derslerle hazırlık eğitimleri yoğunlaştırılmaktadır. Bakırköy özel fen liseleri bölgede kolej bünyesinde hizmet vermekte olan okullardır. Bu bağlamda bölge fen liseleri öğrencilerine tüm ihtiyaçlarını karşılayacak imkanları geniş bahçeli okullarında sunmaktadır. Bakırköy bölgesinin, gerek verdiği eğitimlerle gerekse fiziki açıdan zengin eğitim binalarıyla öne çıkan anadolu liseleri;
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi,
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesidir.


İstanbul Bakırköy özel meslek liseleri bölge içerisinde sağlık sektörüne yönelik eğitimler vermektedir. Bünyesinde sağlık sektöründe başarılı bireyler yetiştirmek adına okul birçok laboratuvar bulundurmaktadır. Gelişmiş laboratuvarları bulunan özel Bakırköy meslek liselerinde öğrencilere uygulamalı eğitimler sunulurken hafızada kalıcı bilgiler kazandırılması amaçlanmaktadır. Özel meslek liseleri Bakırköy'de son sınıfa gelen öğrencilerine staj programı uygulamaktadır. Bu staj programı dahilinde öğrencilerin meslek eğitimi alacağı kurumlar okul tarafından seçilmekte ve takibi bu şekilde yapılmaktadır.


Bakırköy'de birçok özel akşam lisesi bulunmaktadır. Bu liselerde asli amaç öğrencilere lise diploması kazandırmak olsada bölge okullarının bir çoğunda üniversite hazırlık eğitimleri de verilmektedir. Eğitim saatleri genel olarak 17.00 da başlayan okullar bu sayede iş ve okul hayatını bir arada yürütmek isteyen öğrencilere kolaylık sağlamaktadır. Bakırköy özel akşam liseleri genel olarak kolej bünyesi haricinde tekil okullarda eğitim vermektedir. Bu sayede öğrencilerle özel olarak ilgilenmekte ve öğrenim kolaylığı sağlamaktadır.


Aradığınız Özel Bakırköy lisesi'ne sizler için hazırladığımız Bakırköy özel liseleri listesinden ulaşabilirsiniz. Listeyi kendiniz için özelleştirmek isterseniz filtreleme seçeneklerinden fiyat, okulların sağladığı fiziksel imkanlar ve sunduğu servisler gibi birçok detayı seçebilir ve kendinize özel Bakırköy okulları listesine ulaşabilirsiniz. Yine okulların profillerine girerek Bakırköy özel lise fiyatları, fotoğrafları, fiziksel imkanları ve daha önce deneyimlemiş velilerin yorumlarını inceleyebilir, okullar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı hizmetimizle sizin için uygun 5 özel lise önerisini alabilirsiniz.

devamını oku..

28 okul bulundu.
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Zeytinlik Mah.
Özel Bakırköy Kadro Anadolu Lisesi verified

Okulun birçok şeyi olumlu. ilk olarak bir veli olarak semti ve okulun yeri çok iyi okula gidip delmek çok basit ve ulaşı...

Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulun kurucularının tanınmış öğretmenler olması ve işin mutfağında bulunmaları güzel gerek idareci gerek öğretmen olara...

Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Mev Koleji Özel Basınköy Anadolu Lisesi verified

Gerçekten de tüm çocukların kendini özgüvenli ifade edebilen ve güvende hissedebileceği bir okul güleryüzlu ve sorun lar...

%50 İndirim Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Bakırköy merkezinde çok iyi öğretmen kadrosuna sahip bir okul. öğrenci sayısı sınırlı sınıflarda ders veriliyor. bu da e...

Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bakırköy Florya Koleji Fen Lisesi

Benim şu anda ortaokulda okuyan ve bir de 5 yaşında olan iki oğlum var. daha öncesinde bu okulu araştırma imkanım olmadı...

Mev Koleji Özel Basınköy Fen Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Mev Koleji Özel Basınköy Fen Lisesi

Bu okulun 17 yıllık velisiyim, ilk kızım ilk ve lise öğrenimini orda bitirdi.diğer kızımınıda hiç başka okul aramadan or...

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Fen Lisesi

Ben istek vakfı bilge kağan mezunuyum ve kısa bir süre de istek atanur oğuz'da çalıştım. yani farklı zamanlarda hem öğre...

Özel Ment Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Özel Ment Koleji Anadolu Lisesi

40 yıllık eğitimciyim, 30 yılımı eğitim yöneticisi olarak geçirdim bu okulu da kızımın burada öğrenci olması nedeniyle y...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 18:45
Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Canada Okulları Anadolu Lisesi

Covid-19 sürecinde çok güzel yönettiler. online olarak yürütülen eğitim sürecinde ilgiliydiler.

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:50
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi

Özel İstek Okulları Bilge Kağan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Yavuzlar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 15:15
Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Başer Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi

Özel Ataköy Kültür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Düzgün Akşam Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Florya Düzgün Akşam Lisesi

Özel Florya Düzgün Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi

Özel Bakırköy Başer Okulları Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Bakırköy Akşam Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Akşam Lisesi

Özel Bakırköy Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  17:00 - 21:00
Özel Bakırköy Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi

Özel Florya 9 Bilim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy Özel Liseleri

Bakırköy Özel Liseleri fiyatları, fotoğrafları, detaylı bilgileri, fiziksel imkanları, veli yorumları ve okullar hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum