fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başakşehir Özel Liseleri

İstanbul'un yüz ölçümü açısından büyük bir alana yayılmış olan bölgesi Başakşehir'deki özel liseler genel olarak Fen lisesi ve Anadolu lisesi olarak eğitim vermektedir. Başakşehir'de kolej olarak eğitim veren birçok lise bulunmaktadır. Geniş kampüs ve kullanım alanına sahip kolejler bölgede çok dilli eğitim yapısıyla hizmet vermektedir. Bölge okulları verdiği eğitimlerde sadece akademik değil psikolojik ve karakter gelişimi açısından da öğrencilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Havuzu ve birçok spor alanını bünyesinde bulunduran üniversite öncesi hizmet veren özel eğitim kurumları öğrencilerinin sportif faaliyetlerde de eğilimlerinin olduğu alanlarda gelişimlerini desteklemektedir. Fiziksel açıdan öğrenciler için gelişimin en iyi olduğu dönemde bölgede bulunan birçok özel lise Türkiye geneli spor etkinliklerinde derece sağlamış okullardır. Başakşehir'de dersler ile iş hayatını beraber yürütmek isteyen öğrenciler için de birçok özel akşam lisesi de bulunmaktadır. Başakşehir özel akşam liseleri verdiği eğitimlerde lise diploması kazandırmayı amaçlarken öğrencileri için sınav hazırlıklarını da yoğun olarak sunmaktadır.


Başakşehir özel liseleri üniversite öncesi verdiği eğitimlerde öğrencilerin potansiyellerine göre maksimum başarıyı yakalamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda okullar hafızada kalıcı eğitimleri desteklemek amacıyla bünyelerinde fen ve bilgisayar laboratuvarları bulundurmaktadır. Özel Başakşehir liseleri fiyatlarını ve diğer tüm detaylı özelliklerini sizler için hazırladığımız okul profillerinden bulabilirsiniz. Okullara yapılan yorumları okuyup birinci kişilerin Başakşehir özel okullarıyla ilgili tecrübelerini öğrenebilirsiniz. Okulların harita bilgilerine profillerden erişebilir ayrıca okullara ait fotoğrafları inceleyip ön bilgi sahibi olabilirsiniz.


Özel Başakşehir Anadolu Meslek liselerinin sayısı bölgede oldukça fazladır. Öğrencilerine mesleki konularda eğitimler veren bu özel liseler öğrencilerinin belirli meslek alanlarında tecrübe kazanması açısından staj uygulaması yürütmektedir. Staj uygulamasına öğrenciler son sınıfta katılmaktadır. Öğrencilerin staj yapacağı yerler okullar tarafından belirlenmekte ve stajda öğrenci takibi devam etmektedir. Aynı zamanda üniversite hazırlık çalışmaları içinde Başakşehir liselerinde son sınıfta yoğun bir eğitim programı yürütülmektedir. Birçok ölçme ve değerlendirme sınavıyla okullar öğrenci gelişimlerini dönem boyunca takip etmekte ve gelişim seviyesine göre geride kalan öğrencilere bireysel veya grup etütleriyle destek olunmaktadır. Üniversite sınavı hazırlıklarında öğrencilerin sınav stres ve kaygısının da giderilmesi önemli bir konuma sahiptir. Bu bağlamda Başakşehir liselerinin tümüne yakınında psikolojik danışman ve eğitim koçluğu hizmetleri bulunmaktadır. Öğrencilere düzenlenen üniversite gezilerinde üniversite ortamını görme ve fikir edinme imkanı sunulmaktadır. Eğitim Koçları okul seçimi sırasında öğrencilere puanlarına ve isteklerine göre doğru seçimler yapabilmeleri için danışmanlık hizmeti vermektedir. Servis imkanı bulunan özel Başakşehir liseleri öğrencilerine anlaşmalı firmalarla hizmet sunmaktadır. Yabancı dil eğitimine önem veren birçok özel lise Başakşehir bölgesinde bulunmaktadır. Okularda birincil yabancı dil İngilizce olarak verilirken birçok okulda İspanyolca, Almanca, Arapça, Fransızca eğitimleri ikincil yabancı dil olarak verilmektedir. Bölgede verdiği eğitimlerle öne çıkan başlıca özel liseler;
Özel Vizyon Koleji Anadolu Lisesi,
Özel Vega Okulları Anadolu Lisesi


Özel Başakşehir lise fiyatları her bütçeye hitap edebilecek şekildedir. Okul.com.tr üzerinden fiyat filtreleme seçeneğini kullanarak bütçenize uygun özel liseleri listeleyebilirsiniz. Yine filtreleme seçeneklerini kullanarak okulların sipesifik özellikleri seçebilirsiniz. Havuzu bulunan Başakşehir özel liseleri, haftasonu eğitim veren Başakşehir özel liseleri, servis imkanı olan Başakşehir akşam liseleri gibi aramalarla tamamen kendiniz için hazırlanmış bir Başakşehir liseleri listesine ulaşabilirsiniz. Bunun için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımıyla size uygun bölgenizde ki 5 uygun özel lise tavsiyesini alabilir, okullarla görüşme sağlayıp, randevu alabilirsiniz.

devamını oku..

31 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları Anadolu Lisesi verified

Atatürkçü ve gelişime açık bir okul lokasyon olarakta mükemmel bir yerde çocugum yürüyerek güvenle gidip geliyor onun dı...

Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi verified

Manevi atmosferiyle evladının bu dünyası ve ahiretini kurtarmak amaçlı eğitim veren bir kurum

Özel Kayaşehir Petek Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Şamlar Mah.
Özel Kayaşehir Petek Koleji Anadolu Lisesi verified

Petek ailesine katılalı henüz 2 yılda olsa bize "iyi ki petekli olmuşuz!" dedirten tüm yönetim ve eğitim kadrosuna gönül...

Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Oğlum gidiyor buraya. genel olarak memnunum ama aslında sosyal aktivitesi biraz daha fazla bir okulu olsaydı daha iyi ol...

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:30
Özel Başakşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Ziya Gökalp Mah.
Özel Başakşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Bir okuldan öte bir yer. ne kadar teşekkür etsek az. egitmenlerin yürekten çalışması sevgi,saygı ne ararsanız var. ben...

Özel Kayaşehir Petek Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Şamlar Mah.
Özel Kayaşehir Petek Koleji Fen Lisesi

İki kızımda bu okulda çok memnunum.başkalarınada öneriyorum.eğitim kalitesi oldukça iyi.donanımlı bir okul.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Artı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi

Özel Başakşehir Çınar Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Çınar Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başakşehir Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Final Okulları Fen Lisesi

Özel Başakşehir Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Mektebi Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Kent Mektebi Anadolu Lisesi

Özel Kent Mektebi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları Anadolu Lisesi

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:50
Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL Özel Okul
Başakşehir / Ziya Gökalp Mah.
Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL

Özel İkitelli Osb Topkapı Okulları MTAL aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel MEF Okulları Bahçeşehir Anadolu Lisesi

Özel MEF Okulları Bahçeşehir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Fen Lisesi

Özel Başakşehir Yenidoğu Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Başakşehir Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başakşehir Özel Liseleri

Başakşehir Özel Liselerine ait tüm detaylı bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum