fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bornova Özel Ortaokulları

Bornova, İzmir ilinin ilçelerindendir. Bornova kalabalık ve gelişmiş ilçelerdendir. İlçenin kalabalık ve gelişmiş yapısı sebebiyle eğitim ihtiyacı da gün geçtikçe artmaktadır. Bölgede artan eğitim ihtiyacını karşılamak adına çok sayıda kurum bölgede eğitim vermektedir. Bornova özel ortaokulları bu anlamda her ihtiyaca uygun bir kurum barındıran niteliktedir. Ailelerin onlarca kurum arasından en uygununu bulmaları zorlaşmakta, aileler tüm okulları tek tek gezerek vakit kaybetmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr Bornova bölgesinde bulunan özel ortaokullarının tamamını tek bir liste üzerinden ailelerle paylaşmaktadır. Bornova özel ortaokulları listesiyle bölgede bulunan özel okulların tamamının detaylı görsellerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiyat bilgilerine kolayca ulaşabilir, kriterlerinize uygun okullarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul döneminde eğitim süreci lise sınavlarına hazırlıkla beraber yoğunlaşmakta ve sıklaşmaktadır. Özel okul bünyesinde yapılan ek dersler, etütler ve ders dışı birebir özel derslerle öğrencilerin eksik oldukları konularda öğrencilere yardımcı olunmaktadır. Böylelikle öğrenciler ek bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan Bornova özel ortaokulları bünyesinde lise sınavlarına hazırlık süreçlerini tamamlarlar. Okullar öğrencilerin eğitim süreçlerini tam nitelikli bir şekilde geçirmelerini sağlamak adına bünyelerinde bulundurdukları öğretmenlerin akademik yetkinliklerine önem vermektedir. Ayrıca okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sayesinde öğrencilerin sınava hazırlık döneminde yaşayabilecekleri problemlerin çözüme ulaşması adına çabalanmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin hedef belirlemelerinde yardımcı olmaktadır. Hedeflerini belirleyen öğrencilerin bu hedefe ulaşmak için nasıl ders çalışmaları gerektiği konusunda da rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilere yol göstermektedir.


Bornova özel ortaokulları çoğunlukla kolej bünyesinde eğitim vermekte olan kurumlardır. Kolejler alanında uzun yıllardır eğitim veren ve başarısıyla adından söz ettirmiş kurumlar olduğu için ailelerin tercih ettiği kurumlardır. Öte yandan kurumların bütünleşik yapısı da aileler için tercih sebebi olabilmektedir. Kolejlerin anaokulu kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde eğitim veriyor olması çocuklarda olası bir uyum probleminin önüne geçmektedir. Aileler bu sebeplerden kolejleri sıklıkla tercih etmektedir. Bornova kolejleri hakkında detaylı bilgileri Okul.com.tr sitesinde bulunan kolej sayfası ile alabilirsiniz. Bu sayfada kolejlerin sahip oldukları kampüsleri, ortalama fiyat bilgilerini, tanıtım metinlerini görüntüleyebilirsiniz. Okulların profil sayfalarında bulunan yorumlarla okulların iyi ve kötü yanlarına dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Profil sayfalarında bulunan yorumlar okulu daha önce deneyimlemiş kişilere ait yorumlardır. Sizler de daha önce hizmet aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Bornova özel ortaokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara, bağlı oldukları kolej bünyesine, fiziksel şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan her ailenin bütçesine uygun kurum bulması mümkün olmaktadır. Okulların aylık ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini görüntülemenin yanında, anlaşmalı kurumlar tarafından Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kurumların bursluluk sınavlarına Okul.com.tr bursluluk sayfasından ulaşabilirsiniz. Öğrencinizin kazandığı burs oranında alacağınız indirimlerle avantajlı fiyatlarla kayıt hakkı kazanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için en uygun okulları incelesin. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız belirlediğiniz kriterler doğrultusunda sizler için en uygun okulları listelemekte, bu okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

26 okul bulundu.
%34 İndirim Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Ortaokulu verified

Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıkkent Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Işıkkent Ortaokulu

Eğitim öğrenime verilen önem ve çocuklara kazandırılan bakış açısı tercih nedenimizdi. okul aktivitelerinin de bu kadar...

Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Egemenlik Mah.
Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu

Okul akademik anlamda başarılı bir eğitim sunuyor. eğitimler çocuğumun mutluluğu ve öz güvenini temel alınarak işleniyor...

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:30
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Ortaokulu

Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Radikal Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Radikal Okulları Ortaokulu

Özel Bornova Radikal Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Saygın Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Saygın Koleji Ortaokulu

Özel Saygın Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Doğal Yaşam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Çiçekli Mah.
Özel Doğal Yaşam Koleji Ortaokulu

Özel Doğal Yaşam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Tek Ada Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Bornova Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Bornova Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Rota Koleji Bornova Ortaokulu

Özel Rota Koleji Bornova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova İngiliz Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Bornova İngiliz Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Bornova İngiliz Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:45
Özel Bahçeşehir Koleji Bornova Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Kazımdirik Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Bornova Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Bornova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Doğanlar Mah.
Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Okyanus Koleji Bornova Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Okyanus Koleji Bornova Ortaokulu

Özel Okyanus Koleji Bornova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji İzmir Bornova Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Rafet Paşa Mah.
Özel Mev Koleji İzmir Bornova Ortaokulu

Özel Mev Koleji İzmir Bornova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bornova Ege Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Ege Ortaokulu

Özel Bornova Ege Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Bilim İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tevfik Fikret Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Tevfik Fikret Ortaokulu

Özel Tevfik Fikret Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aydınel Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Aydınel Koleji Ortaokulu

Özel Aydınel Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Karaçam Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Bilfen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Bornova Bilfen Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Bilfen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Naldöken Mah.
Özel İzmir Sevinç Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Sevinç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Kent Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Bornova Kent Koleji Ortaokulu

Özel Bornova Kent Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Bil Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Tuna Mah.
Özel İzmir Bil Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Bil Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yedigün Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bornova / Atatürk Mah.
Özel Yedigün Koleji Ortaokulu

Özel Yedigün Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bornova Özel Ortaokulları

Bornova özel ortaokulları, fiziki imkanları, eğitim olanakları, erken kayıt avantajları ve daha fazlasına hızlıca ulaşın!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum