fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal Özel Liseleri

Kartal her geçen gün nüfusu artan ve gelişmekte olan bir ilçedir. Bu durum eğitime olan ihtiyacı giderek artırmaktadır. Kartal özel liselerinin sayısı da eğitime olan talebi karşılamak adına giderek çoğalmaktadır. Kartal’daki özel liselerin sayısının artması okul arayışındaki veliler için zaman ve efor kaybı anlamına gelmektedir. Okul.com.tr bu zaman ve efor kaybının önüne geçmek için tüm okulları tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Böylece okul arayışında olan veliler okulların profillerindeki detaylı görselleri, ortalama fiyat bilgileri ve fiziksel imkanları gibi birçok bilgiye kolayca ulaşmaktadır. Veliler Okul.com.tr sayesinde okulları teker teker gezmek yerine kriterlerine uygun okulları listelemekte ve zaman kazanmaktadır.


Lise öğrencilerin eğitim hayatında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Bu dönemde öğrenciler sosyalleşme ihtiyacı duyarken aynı zamanda üniversite hazırlığındadır. Kartal özel liseleri eğitim programlarını bu durumları göz önüne alarak planlamaktadır. Kurumların bünyesinde öğrencilerin katılabilecekleri çeşitli öğrenci kulüpleri ve sosyal faaliyetler bulunmaktadır. Öğrenciler bu sayede sınav stresinden uzaklaşmakta ve sosyal gelişim anlamında geride kalmamaktadır. Ek olarak sınav dönemi öğrencilerin stres ve kaygıdan kaynaklı problemler yaşayabilecekleri bir dönemdir. Bu problemleri önlemek amacıyla kurumlarda psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri bulunmaktadır. Öğrenciler bu servislerden yararlanarak stres ve kaygıyla başa çıkma konusunda tavsiyeler alabilmetkedir. Ayrıca bu servisler öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirerek kariyer planlaması ve çalışma planı oluşturma konularında destek alabilmektedir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri aileler ile de düzenli görüşmeler gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin sınav sürecinin yönetilmesine destek olmaktadırlar. Kartal’da psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan okulları incelemek için Okul.com.tr’nin filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz.


Kartal özel liseleri ortalama fiyat bilgileri okulun sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bu özellikler arasında sunduğu hizmetler, fiziksel imkanları, verdiği yabancı dil eğitimi ve akademik kadrosu sayılabilir. Bu gibi özellikler okulların ortalama fiyat bilgilerine etki etmektedir. Okulların ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle bulunan okulların üyelerimize sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kartal özel liseleri bursluluk sınavları da gerçekleştirmektedir. Bu sınavların sonucunda öğrencilere başarıları oranında burs imkanı sağlanmaktadır. Dilerseniz bu bursluluk sınavlarına katılabilir ve öğrencinizin başarısı oranında burs oranı kazanabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyatlarla okullara kayıt yaptırma şansı yakalayabilirsiniz. Okulların bursluluk sınavları hakkında bilgi almak ve başvuru formu doldurmak isterseniz Okul.com.tr’nin bursluluk sayfasını inceleyebilirsiniz.


Kartal özel liseleri profillerinde bulunan yorumlar gerçek veli deneyimlerini yansıtmaktadır. Yorumları okulda eğitim görmüş öğrenciler, öğrencilerin aileleri, mezunlar ve okulda eğitim vermiş öğretmenler yapmaktadır. Bu sebeple okullara gelen yorumlar okulun eğitimi, velilerle iletişimi ve öğrenciye yaklaşımı konusunda detaylı bilgi vermektedir. Sizler de eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz. Okulların profillerine yorum yapabilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.


Kartal özel liseleri listesi üzerinde bulunan her bir okulun profilini incelemek için zamanınız yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerinize uygun 5 okulu sizin için bulmaktadır. Ayrıca bu okullarla direkt olarak iletişime geçmenizi sağlarlar. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yardım alarak size en uygun okulu hızlıca bulabilirsiniz.


18 okul bulundu.
Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Bir aile sıcaklığında yaklaşan öğretmenlerin olduğu,öğretmenlerin sanki en yakın arkadaşınızcasına davrandığı oldukça ka...

Özel Kartal Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Çavuşoğlu Mah.
Özel Kartal Final Anadolu Lisesi verified

Özel Kartal Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cemal Çam Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel Cemal Çam Anadolu Lisesi verified

Kartal bölgesindeki özel okullar içerisinde 2021 yks'de ilk 1000'de öğrencisi olan tek kurum. özellikle yks'ye yönelik ç...

Diğer Okullar

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Akademik eğitimde çok başarılılar. kızım 7.sınıfın ara döneminde bu okula dahil oldu. iyiki bu okulun öğrencisi olabilmi...

Özel İSTEK Uluğbey Fen Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İSTEK Uluğbey Fen Lisesi

İstek'in sayısal bazda başarılı olan öğrencileri bünyesine kattığı kısım. diğer istek okullarına göre kartal fen lisesi...

Özel Kartal Yesevi MTL ve Havacılık Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Yesevi MTL ve Havacılık Lisesi

Türkiye'nin ilk ve tek tanınmış özel lisesi. havacılık alanının en iyisi desem abartmış olmam.. arkadaşımın çocuğu bu ok...

Özel İSTEK Uluğbey Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İSTEK Uluğbey Anadolu Lisesi

Diğer isteklere göre iyi durumda.

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Ege Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Butik okul arayışımız vardı, 2019 aralık ayında nakille 10. sınıfa başladı kızım, sonradan başlamasına rağmen çok kısa s...

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:10
Özel Bilgiseli Akşam Lisesi Özel Okul
Kartal / Yalı Mah.
Özel Bilgiseli Akşam Lisesi

Özel Bilgiseli Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Hürriyet Mah.
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Kartal Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Yunus Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Kartal Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Kartal Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kartal Açı Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Petrol İş Mah.
Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yükleniyor...

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum