fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal Özel Liseleri

İstanbul'un anadolu yakasında marmara denizinin kıyısında bulunan Kartal bölgesi, eğitim açısından birçok çeşitliliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede saygın liselerle birlikte köklü kolejler de bulunmaktadır. Kartal bölgesinde hizmet sağlayan özel liselere Okul.com.tr'nin hazırladığı Kartal Özel Liseleri listesinden ulaşarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kartal'da bulunan özel liselerin tanıtım yazılarını okuyarak okulların eğitim farklılıklarını ve çalışmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kartal özel anadolu liseleri, fen liseleri, anadolu meslek liseleri gibi çeşitlilikleri bünyesinde barındırmaktadır.


Özel Kartal anadolu liseleri, butik yapıda bulunsa da çoğunlukla kolej bünyesinde yer almaktadır. Özel anadolu liselerinin sağladığı eğitim, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemek amacı ile çeşitlendirilmektedir. Akademik başarı ağırlıklı sürdürülen eğitim öğrencilerin sınav başarılarını artırmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin hedeflerine emin adımlarla ulaşmasını sağlamaktadır.


Özel Kartal fen liseleri, anadolu liselerinden farklı olarak eğitim seviyesi daha yüksek biçimde hizmet sağlamaktadır. Daha yoğun eğitim programları ile öğrencilerin akademik olarak etkin başarıyı yakalayabilmeleri için birçok çalışma sürdürmektedir. Hedeflerini belirleyen öğrenciler, çeşitli akademik çalışmalar içerisinde bulunarak hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Lise döneminde yoğunlaşan eğitim programları ile birlikte Kartal özel liseleri, psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet ile yoğun eğitim programlarından öğrencilerin olumsuz etkilenmesinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda gelecekle ilgili bilinçlendirilerek, sınav ve hayat kaygılarının önüne geçmek amacı ile çalışmalar sürdürülmektedir.


Özel Kartal meslek liseleri, bir alanda ilerlemek, kendini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik hizmet sağlamaktadır. Kartal bölgesinde sağlık meslek liseleri ve mesleki teknik anadolu liseleri, öğrencileri sektörel yetkinliklere hazırlamaktadır. Sürdürdüğü atölye eğitimi ve meslek eğitimleri ile öğrencilerin alanlarda başarılı bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlarken meslek konusunda ilerlemelerini desteklemektedir.


Kartal özel kolejleri, bünyesinde anadolu liseleri, fen liseleri gibi çeşitliliklere yer vererek öğrencilerin başarı sıralamasına göre eğitim programlarını çeşitlendirmektedir. Kartal bölgesinde köklü özel kolejler bulunmaktadır. Bu kurumlardan birisi de Özel Kartal Kavram Anadolu Lisesi'dir.

Kartal bölgesi özel lise çeşitliliği ile her bütçeye uygun kurumu bünyesinde barındırmaktadır. Kartal özel lise fiyatları, sunulan eğitim farklılıkları, eğitim kalitesi ve fiziki imkan farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Okul.com.tr, bölgede bulunan özel liseleri bir araya toplayarak kriterlerinize uygun kurumları listelemenize fırsat vermektedir. Bu liste üzerinden özel liselerin fotoğraflarını, okullar hakkında yapılan veli yorumlarını, eğitim farklılıkları gibi birçok detayı inceleyebilirsiniz. Kartal Özel Liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyorsanız, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, kriterlerinize uygun kurumlar hakkında tavsiye isteyebilirsiniz.

devamını oku..

19 okul bulundu.
%15 İndirim Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel Kartal Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi verified

Bir aile sıcaklığında yaklaşan öğretmenlerin olduğu,öğretmenlerin sanki en yakın arkadaşınızcasına davrandığı oldukça ka...

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Akademik eğitimde çok başarılılar. kızım 7.sınıfın ara döneminde bu okula dahil oldu. iyiki bu okulun öğrencisi olabilmi...

Özel Kartal Yesevi MTL ve Havacılık Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Yesevi MTL ve Havacılık Lisesi

Türkiye'nin ilk ve tek tanınmış özel lisesi. havacılık alanının en iyisi desem abartmış olmam.. arkadaşımın çocuğu bu ok...

Özel İstek Okulları Uluğbey Fen Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İstek Okulları Uluğbey Fen Lisesi

İstek'in sayısal bazda başarılı olan öğrencileri bünyesine kattığı kısım. diğer istek okullarına göre kartal fen lisesi...

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Ege Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Butik okul arayışımız vardı, 2019 aralık ayında nakille 10. sınıfa başladı kızım, sonradan başlamasına rağmen çok kısa s...

Özel Kartal Açı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Açı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Kartal Açı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Final Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Çavuşoğlu Mah.
Özel Kartal Final Anadolu Lisesi

Özel Kartal Final Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Hürriyet Mah.
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cemal Çam Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel Cemal Çam Anadolu Lisesi

Özel Cemal Çam Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Kartal Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Mektebim Koleji Kartal Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Koleji Kartal Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kartal Oran Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Okulları Kartal Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Uğur Okulları Kartal Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel Uğur Okulları Kartal Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kartal Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Petrol İş Mah.
Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kıraç Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Yakacık Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal Özel Liseleri

Kartal özel liseleri eğitim çeşitliliklerine, Kartal bölgesindeki özel okul fiyatlarına, kurumlar hakkında yapılan veli yorumlarına kolaylıkla ulaşın!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum