fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Beylikdüzü Özel Liseleri

Beylikdüzü özel liseleri, ilçenin demografik yapısı sebebiyle sayıca oldukça fazladır. Nicelikteki fazlalık dolayısıyla niteliği de etkilemekte, bölgede çok sayıda verdiği eğitimle adından söz ettirmiş kurum bulunmaktadır. İstanbul'un gelişen ve büyüyen bölgelerinden birisi olan Beylikdüzü bölgesi, özel liseler bakımından birçok çeşitliliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede; Anadolu Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Fen Lisesi, Akşam Lisesi gibi çeşitlilikler bulunmaktadır. Beylikdüzü özel liseleri, eğitim bakımından öğrenci odaklı çalışmalar sürdürmektedir. Genellikle müstakil, bahçeli ve geniş eğitim alanlarında hizmet veren eğitim kurumları ve özel kolejler, Beylikdüzü'nde konumlanmıştır. Gelişen ve değişen dünya düzenine uygun, teknolojik altyapı ile desteklenmiş, eğitim programlarını zengin içeriklerle donatmış kurumlara Okul.com.tr'nin sizler için bir araya getirdiği Beylikdüzü Özel Liseler listesinden ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm kurumları tek bir platform üzerinde toplayarak, Beylikdüzü'ndeki tüm özel lise ve kolejler hakkında detaylı bilgilere erişiminizi sağlamaktadır. Bölgedeki özel okulların eğitim yapısı, okul görselleri, bursluluk bilgileri, özel lise fiyatları gibi birçok detayı incelemenize fırsat vermektedir. Aynı zamanda Beylikdüzü özel liseleri listesi üzerinden bölgedeki kolejlerin fiziksel imkanları, veli yorumları gibi detayları da incelemenize olanak sağlamaktadır.


Beylikdüzü özel liseleri, öğrencilerin akademik gelişimi ağırlıklı çalışmalar sürdürmektedir. Bölgedeki çoğu kurum üniversite sınavlarına yönelik çalışmalar sürdürmekle birlikte, öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerini de desteklemektedir. Yapılan çalışmalar ve aktiviteler ile öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanması sağlanmaktadır. Beylikdüzü özel anadolu liseleri bu amaçla kurum bünyesinde akademik ve sosyal gelişimi bir arada götürecek eğitim programları takip etmektedir. Beylikdüzü özel fen liseleri, anadolu liselerinden farklı olarak sayısal ağırlıklı eğitim programı takip etmektedir. Tüm bu liselerin ortak amacı öğrencileri Türkiye’nin köklü lisans eğitim kurumlarına yerleştirmektir ve eğitimlerini bu doğrultuda çeşitlendirmekte ve nitelikli hale getirmektedir.


Beylikdüzü bölgesinde bulunan özel mesleki ve teknik anadolu liseleri öğrencileri belirli bir mesleki alanda yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda öğrencilere teknik eğitimler verilmekte, lise eğitiminin son kademesinde sağlanan stajlarla lise hayatı boyunca görülen teorik eğitimler pratiğe dökülmektedir. Beylikdüzü özel sağlık meslek liseleri, sağlık sektörüne yetkin, başarılı, donanımlı bireyler yetiştirmektedir. Çağın gereklilikleri ve teknolojisi ile donatılmış eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlanmaktadır. Kademe kademe yoğunlaşan eğitim programları ve atölye dersleri ile öğrencilerin sağlık sektöründe başarılı ve nitelikli bireyler olmasını sağlanmaktadır. Beylikdüzü bölgesindeki özel akşam liseleri, örgün öğrenim hakkını herhangi bir sebepten devam ettiremeyen bireylerin diploma sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.


Beylikdüzü özel liseleri çeşitliliğinden dolayı fiyat konusunda da geniş bir aralığa sahiptir. Kurumların fiyatları lisenin türüne, sağladığı şartlara ve fiziki imkanlarına göre değişklik göstermektedir. Çok fazla kurum bulunmasının avantajı olarak aileler kendi bütçesine uygun okul bulmakta zorlanmamaktadır. Okul.com.tr’ye üye olarak hem okulların fiyatlarını öğrenebilir, hem de Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Özel beylikdüzü liseleri hakkındaki detaylı bilgileri, anadolu ve fen lisesi fiyatları, akşam liseleri, sağlık meslek liseleri gibi kategoriler hakkındaki detaylı bilgileri, Okul.com.tr Beylikdüzü özel liseleri listesinden inceleyebilirsiniz. Okullara veliler, öğrenciler, mezunlar ya da öğretmenler tarafından yapılmış yorumları okuyarak bu deneyimlerden fikir alabilirsiniz. Siz de eğitimini deneyimlediğiniz okullar hakkında yorum yaparak kurum arayışında olan başka ailelere yardımcı olabilirsiniz. Tüm bu özellikleri tek bir sayfa üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü özel liseleri listesini incelemek için yeteri kadar vaktiniz yoksa, Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından hemen yardım alabilir, sizin için en doğru okulu bulmasını isteyebilirsiniz.


26 okul bulundu.
%25 İndirim Özel Beylikdüzü Key Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Kızım üç yıldır bu okulda eğitim görüyor eğitimi, öğretmeni ilgi alakasıyla çok iyi

Özel Dolmabahçe Okulları Havacılık Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Dolmabahçe Okulları Havacılık Lisesi verified

İkinci dilde egitim ve laboratuvar imkanlari iyi derecede

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Özel Dolmabahçe Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Dolmabahçe Okulları Anadolu Lisesi verified

Beylikdüzünde çok anadolu lisesi var ama bu okul sınav odaklı ekstra kursa ihtiyacını asla yok öğretmenler çok ilgili eğ...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30

Diğer Okullar

Özel Beylikdüzü Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Oğuzkaan Koleji Anadolu Lisesi

Diğerlerine göre daha disiplinli bir okul. şımarık öğrencilere yer yok. öğretmenleri arasında yılların deneyimine sahip...

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Anadolu Lisesi

İlk okuldan beri çocuğum bilnette anadolu yakasına geçince cocuggumuzu kartal bilnete gönderdik ve yine ilgi alaka ve ka...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Arev Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Arev Okulları Fen Lisesi

Özel Arev Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:20
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Dereağzı Mah.
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Beylikdüzü Başer Akşam Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Beylikdüzü Başer Akşam Lisesi

Özel Beylikdüzü Başer Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:05
Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:30
Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beykent Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel Beylikdüzü Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent ERA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent ERA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beykent ERA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:20
Özel Arev Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Arev Okulları Anadolu Lisesi

Özel Arev Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:20
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Marmara Mah.
Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi

Özel Marmara Evleri İhlas Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beykent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beykent Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü ETA Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü ETA Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü ETA Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel Gurur Akşam Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Gurur Akşam Lisesi

Özel Gurur Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Anadolu Lisesi

Özel ERA Koleji Beylikdüzü Marmara Evleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Bir Dünya Koleji Akşam Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Bir Dünya Koleji Akşam Lisesi

Özel Bir Dünya Koleji Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anadolu Lisesi

Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Beylikdüzü / Adnan Kahveci Mah.
Özel Beyfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Beyfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Beylikdüzü Özel Liseleri

Eğitim açısından birçok çeşitliliğe ev sahipliği yapan Beylikdüzü özel liselerinin fiyat bilgileri, veli yorumları ve özel okulların eğitim çeşitlilikleri hakkında detaylara kolaylıkla ulaşın.

Beylikdüzü Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum