fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Kartal Özel Ortaokulları

Kartal özel ortaokulları arasında yer alan ve verdikleri eğitim ile adından sıkça söz ettiren kurumların tamamına ulaşarak okul tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Okulları tek tek gezerek vakit kaybetmeden tüm detaylı bilgilerine profil sayfalarından ulaşabilir, okullarla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aranan her kritere uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede sizler de öğrenciniz için en iyi okulu kısa sürede bulabilirsiniz. Bölgede yer alan ortaokullar alanında uzman öğretmenler ile hizmet vermekte ve öğrencilerinin akademik gelişimleri adına kendilerini sürekli geliştirmektedir. Okullardan randevu alarak kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Kartal özel ortaokulları verdikleri yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin en az iki yabancı dili etkin bir şekilde konuşabilecek seviyede bir sonraki eğitim seviyesine geçmeleri adına çalışmalarına devam etmektedir. Modern binalarda büyük bahçeleriyle hizmet veren bölgedeki kolejler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedirler. Bu durum öğrencilerin tek bir kurumda üniversite sınavlarına kadar eğitim alabilmesini sağladığından önemlidir. Öğrenciler böylelikle farklı bir kuruma geçip uyum süreci geçirmeden kesintisiz bir eğitim alma şansı yakalamaktadır. Evinize yakın okulları bularak öğrencinizin servis kullanmadan kısa sürede okula ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Akademik gelişimlerin yanında bu yaşlardaki öğrenciler için fiziksel ve sosyal gelişimde önemlidir. Bu bağlamda Kartal kolejlerinde yıl boyunca yarışmalar düzenlenmekte, etkinlikler yapılmakta ve müzelere gidilmektedir.


Kartal'daki kolejlerin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil çeşitliliğine, adres bilgilerine, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Öğrencilerin yaş özelliklerine bağlı olarak ihtiyaçları değişmekte bunu bilen kurumlarda bu ihtiyaçları gidermek adına aksiyon almaktadırlar. Teknolojiyi yakından takip eden Kartal özel ortaokulları güncel eğitim metotlarını denemekte ve teknolojiyi eğitimde etkin bir şekilde kullanmaktadır. Veli yorumlarına okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilir, sizlere rehberlik edecek bu yorumları inceleyerek okul tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Okulların fiyatlarına okul profillerinden ulaşarak bütçenize uygun kolejleri belirleyebilirsiniz.


Kartal özel ortaokulları, gelişen teknolojiyi eğitime entegre ederek kapsamlı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Çok yönlü eğitim hizmeti sunmayı hedefleyen özel ortaokullar, öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olmalarının önünü açmaktadır. Özel okullar, hedefleri doğrultusunda yenilikçi eğitim yaklaşımlarıyla hizmet sunmaktadır. Bünyesindeki bireylerin akademik olduğu kadar sosyal, sportif, kültürel ve kültürlerarası gelişimini desteklemektedir. Kartal özel ortaokulları, her öğrencinin farklı bir birey olduğunun altını çizerek tek düze yaklaşımdan ve ezbere dayalı eğitim sisteminden uzak bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli eğitim anlayışından hareketle öğrencilerin okul içerisinde bulundukları süre zarfında ders içi/dışı aktivitelerle gelişimine katkı sağlamaktadır. Bölgedeki özel okullar, eğitim alanındaki başarılarıyla ön plana çıkmaktadır. Veliler tarafından da sıklıkla tercih edilen kurumlar arasında öğrencinize en uygun kurumu zaman kaybetmeden bulun! Bölgede yer alan tüm özel okulları bir araya getiren Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeleri inceleyin! Kartal özel ortaokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uyan kurumları listeleyin. Size en uygun kurum ya da kurumlarla görüşmek adına arayabilir, kurumların sizi aramasını isterseniz formu doldurabilirsiniz.


Kartal özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

14 okul bulundu.
Özel Soğanlık Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Soğanlık Yeni Mah.
Özel Soğanlık Sınav Koleji Ortaokulu verified

Yönetim ve öğretmen kadrosuyla harika bir okul. sıfır hata sistemi çok başarılı

Diğer Okullar

Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yalı Mah.
Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu

Bölge itibari ile çok iyi veliler ve öğrencilerle ilgileri çok daha iyi. bilnete güvenimiz tam

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:10
Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Hürriyet Mah.
Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Yakacık Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Petrol İş Mah.
Özel Kıraç Koleji Ortaokulu

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:15
Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orhantepe Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu

Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Çam Koleji Ortaokulu

Özel Çam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel İSTEK Uluğbey Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İSTEK Uluğbey Ortaokulu

Özel İSTEK Uluğbey Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Kartal Özel Ortaokulları

Kartal İstanbul'da bulunan özel ortaokullar hakkında yapılan veli yorumlarına, detaylı iletişim bilgilerine, fiziksel özelliklerine, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Kartal Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum