fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal Özel Ortaokulları

Kartal özel ortaokulları listemizde yer alan ve verdikleri eğitim ile adından sıkça söz ettiren kurumların tamamına ulaşarak okul tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Okulları tek tek gezerek vakit kaybetmeden tüm detaylı bilgilerine profil sayfalarından ulaşabilir, okullarla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aranan her kritere uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede sizler de çocuğunuz için en iyi okulu kısa sürede bulabilirsiniz. Bölgede yer alan ortaokullar alanında uzman öğretmenler ile hizmet vermekte ve öğrencilerinin akademik gelişimleri adına kendilerini sürekli geliştirmektedir. Okullardan randevu alarak kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Özel Kartal ortaokulları verdikleri yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin en az iki yabancı dili etkin bir şekilde konuşabilecek seviyede bir sonraki eğitim seviyesine geçmeleri adına çalışmalarına devam etmektedir. Modern binalarda büyük bahçeleriyle hizmet veren bölgedeki kolejler anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim vermektedirler. Bu durum öğrencilerin tek bir kurumda üniversite sınavlarına kadar eğitim alabilmesini sağladığından önemlidir. Öğrenciler böylelikle farklı bir kuruma geçip uyum süreci geçirmeden kesintisiz bir eğitim alma şansı yakalamaktadır. Evinize yakın okulları bularak çocuğunuzun servis kullanmadan kısa sürede okula ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Akademik gelişimlerin yanında bu yaşlardaki öğrenciler için fiziksel ve sosyal gelişimde önemlidir. Bu bağlamda Kartal kolejlerinde yıl boyunca yarışmalar düzenlenmekte, etkinlikler yapılmakta ve müzelere gidilmektedir.


Kartal'daki kolejlerin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil çeşitliliğine, adres bilgilerine, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Öğrencilerin yaş özelliklerine bağlı olarak ihtiyaçları değişmekte bunu bilen kurumlarda bu ihtiyaçları gidermek adına aksiyon almaktadırlar. Teknolojiyi yakından takip eden Kartal özel ortaokulları güncel eğitim metotlarını denemekte ve teknolojiyi eğitimde etkin bir şekilde kullanmaktadır. Veli yorumlarına okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilir, sizlere rehberlik edecek bu yorumları inceleyerek okul tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Okulların fiyatlarına okul profillerinden ulaşarak bütçenize uygun kolejleri belirleyebilirsiniz.


Kartal özel ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

devamını oku..

20 okul bulundu.
Özel Yakacık Balkanlar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Yakacık Balkanlar Koleji Ortaokulu

Yeni bina yeni bahçe harika. çocuklarımıza değer vermeleri bizi ayrıca mutlu ediyor.

Özel Kartal Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Soğanlık Yeni Mah.
Özel Kartal Sınav Koleji Ortaokulu

Yönetim ve öğretmen kadrosuyla harika bir okul. sıfır hata sistemi çok başarılı

Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yalı Mah.
Özel Kartal Bilnet Okulları Ortaokulu

Bölge itibari ile çok iyi veliler ve öğrencilerle ilgileri çok daha iyi. bilnete güvenimiz tam

Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu

Özel Kartal Oran Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Yakacık Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Kartal Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Hürriyet Mah.
Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Yakacık İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Kartal Oğuz Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Ege Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu

Özel Kartal ERA Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Atalar Mah.
Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu

Özel İstek Okulları Uluğbey Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orhantepe Mah.
Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Dragos Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Kartal Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Mektebim Koleji Kartal Ortaokulu

Özel Mektebim Koleji Kartal Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Kordonboyu Mah.
Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Kartal İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Cumhuriyet Mah.
Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Kartal Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Çam Koleji Ortaokulu

Özel Çam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal Açı Koleji Ortaokulu

Özel Kartal Açı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Petrol İş Mah.
Özel Kıraç Koleji Ortaokulu

Özel Kıraç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu Özel Okul
Kartal / Orhantepe Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Dragos Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal Özel Ortaokulları

Kartal İstanbul'da bulunan özel ortaokullar hakkında yapılan veli yorumlarına, detaylı iletişim bilgilerine, fiziksel özelliklerine, çalışma saatlerine ve senelik ücretlerine ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum