fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokulları hakkında tüm bilgilerin bulunduğu listelerimiz sayesinde oturduğunuz bölgeye yakın kurumları hemen bulabilir, ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ortaokullar çocuğunuza iyi ve kaliteli liselerin kapısını aralamak noktasında yardımcı olacak olan kurumlardır. Bu bağlamda gereken bilgi ve birikimi elde edeceği eğitim seviyesi olan ortaokul eğitimini verimli geçirmesi önem arz etmektedir. Bu sebeple Bursa'daki özel ortaokulları ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olmakla birlikte sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerine tanımalarına imkan sağlamakta ve sosyal yaşantılarını geliştirebilmeleri adına onlara yol göstermektedir. Çocuğunuz için en iyi ortaokullarını keşfetmek ve kurumlar hakkında aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için listelerimizde yer alan okulların profil sayfalarına kolayca göz atabilirsiniz.


Bursa özel ortaokulları sayısı bölgedeki nüfusun yükselmesiyle birlikte artmaktadır. farklı eğitim anlayışlarını benimsemiş olan kurumlar velilerin okul tercihlerini kısa sürede sonuçlandırabilmeleri adına onlara kolaylık sağlamaktadır. Bursa'daki kolejlerin bünyesinde bulunan ortaokullarda İngilizce ile birlikte öğrencilere ikinci bir yabancı dil eğitimi de verilmekte bu durum ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Ortalama sınıf mevcutlarının düşük olduğunu bu kurumlarda öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenebilmekte ve problemlerin saptanıp çözüme kavuşturulması çok hızlı olmaktadır. Bursa geneline bakıldığında Nilüfer özel ortaokulları, Yıldırım özel ortaokulları ve Osmangazi özel ortaokulları verdikleri eğitimler ile diğer ilçelerdeki veliler tarafından da tercih edilmektedirler. Çevre ilçelerdeki öğrencilerin okula güvenli ulaşımını sağlamak adına Bursa özel ortaokullarının birçoğu servis hizmetini öğrenciler için sağlamaktadır. MEB'in müfredatına bağlı kalan bu kurumlar ayrıca kendilerine özgün eğitim metotları geliştirmekte ve öğrenci odaklı hizmet sunarak bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmaktadır. Bursa özel ortaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları listeleyerek dilediğiniz okul ile iletişime geçin! Okullardan randevu alarak kayıt için görüşme gerçekleştirin.


Ortaokul kademesi liseden hemen önceki evre olduğundan çok önemlidir. Bu dönemde sağlıklı biçimde yönetilen sınav hazırlığı sayesinde öğrenciler Bursa’nın iyi liselerine yerleşme imkanı kazanabilmektedir. Bu amaçla hareket eden Bursa özel ortaokulları okul bünyesinde işledikleri müfredat derslerine ek olarak öğrencilerine ek dersler ve etütlerle destek sağlamaktadır. Öğrencilerin sınav stresiyle baş etmesine yardımcı olmak ve hedeflerini daha kolay belirlemelerini sağlamak adına kurumlarda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bursa özel ortaokulları verdikleri rehberlik servisiyle öğrencilerin ders çalışma programlarına ve gelecek hayallerine ulaşmak için yaptıkları çalışmalara destek olmaktadır.


Kültür Okulları, Final Okulları, Doğa Koleji ve Era Koleji bünyesinde faaliyetlerini sürdüren özel ortaokulları Bursa'nın çeşitli ilçelerinde kampüs içerisinde hizmet vermekte ve öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm detayların yer aldığı binalarda gelişimlerini sürdürmektedir. Bölgede yer alan bazı okullarda havuz bulunmakta ve öğrenciler yoğun ders temposundan sıyrılarak kafalarını dağıtabilmektedirler. Bunun yanında Bursa ortaokullarının fotoğraf galerilerine, yabancı dil çeşitliliğine, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Bursa özel ortaokul fiyatları verilen eğitimin niteliğine, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesine, sağladığı imkanlara ve okulun konumuna bağlı olarak değişmektedir. Bölgedeki okul sayısının fazla olması her bütçeye uygun kurum bulmayı mümkün kılmaktadır. Ekonomik olarak sizleri zorlamayacak ortaokulları bulmak ve eğitim ücretlerinin yanında yemek ve servis ücretlerini öğrenmek için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Veli, mezun ya da öğretmen yorumlarını Bursa özel ortaokulları profillerinden okuyabilir, artı ve eksi yönlerini öğrendiğiniz kurumların çocuğunuza uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan ailelere yardımcı olabilirsiniz.

94 okul bulundu.
Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu verified

Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

İyi bir dil eğitimi veriliyor. sorgulayıcı bir nesil yetiştiriliyor. anasınıfından itibaren bu okuldayız. bu sene kızım...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ataevler Mah.
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Deydinler Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Zarafet Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet Ortaokulu

Özel Zarafet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Fethiye Mah.
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Bademli Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 08:00
Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu

Özel Mudanya Bilfen Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu

Özel Mavi Dünya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu

Özel Çağdaş Öncü Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Mevlana Mah.
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenişehir / Kurtuluş Mah.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu

Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Yamanlı Mah.
Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:10
Özel Ataevler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çalı Mah.
Özel Ataevler Koleji Ortaokulu

Özel Ataevler Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu

Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Demirci Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel İnegöl İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Cerrah Mah.
Özel İnegöl İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Mahmudiye Mah.
Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu

Özel Altın Nesil Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kurtuluş Mah.
Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu

Özel Görükle Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Altınşehir Mah.
Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu

Özel Şahinkaya Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu

Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu

Özel Ertuğrul Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokulları listesine göz atarak kurumların ayrıntılı bilgilerini inceleyin, çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulun!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum