fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokullarının tamamının bulunduğu listelerimiz sayesinde oturduğunuz bölgeye yakın kurumları hemen bulabilir, ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çocuğunuza iyi ve kaliteli liselerin kapısını aralamasında yardımcı olacak olan bilgi ve birikimi elde edeceği eğitim seviyesi olan ortaokul eğitimini verimli geçirmesi önem arz etmektedir. Bu sebeple Bursa'daki özel ortaokulları ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olmakla birlikte sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerine tanımalarına imkan sağlamakta ve sosyal yaşantılarını geliştirebilmeleri adına onlara yol göstermektedir. Çocuğunuz için en iyi ortaokullarını keşfetmek ve kurumlar hakkında aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için listelerimizde yer alan profil sayfalarına göz atabilirsiniz.


Özel Bursa ortaokulları sayısı bölgedeki nüfusun yükselmesiyle birlikte artmakta farklı eğitim anlayışlarını benimsemiş olan kurumlar velilerin okul tercihlerini kısa sürede sonuçlandırabilmeleri adına onlara kolaylık sağlamaktadır. Bursa'daki kolejlerin bünyesinde bulunan ortaokullarda İngilizce ile birlikte öğrencilere ikinci bir yabancı dil eğitimi de verilmekte bu durum ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Ortalama sınıf mevcutlarının düşük olduğunu bu kurumlarda öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenebilmekte ve problemlerin saptanıp çözüme kavuşturulması çok hızlı olmaktadır. Bursa geneline bakıldığında Nilüfer ortaokulları, Yıldırım ortaokulları ve Osmangazi ortaokulları verdikleri eğitimler ile diğer ilçelerdeki veliler tarafından da tercih edilmektedirler. MEB'in müfredatına bağlı kalan bu kurumlar ayrıca kendilerine özgün eğitim metotları geliştirmekte ve öğrenci odaklı hizmet sunarak bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmaktadır. Bursa özel ortaokullarına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak dilediğin okulla iletişime geçebilir, randevu alarak kayıt için görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Kültür Okulları, Final Okulları, Doğa Koleji ve Era Koleji bünyesinde faaliyetlerini sürdüren özel ortaokulları Bursa'nın çeşitli ilçelerinde kampüs içerisinde hizmet vermekte ve öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm detayların yer aldığı binalarda gelişimlerini sürdürmektedir. Bölgede yer alan bazı okullarda havuz bulunmakta ve öğrenciler yoğun ders temposundan sıyrılarak kafalarını dağıtabilmektedirler. Bunun yanında Bursa ortaokullarının fotoğraf galerilerine, yabancı dil çeşitliliğine, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Bursa özel ortaokul fiyatları verilen eğitimin niteliğine değişmektedir. Bölgedeki okul sayısının fazla olması her bütçeye uygun kurum bulmayı mümkün kılmaktadır. Ekonomik olarak sizleri zorlamayacak ortaokulları bulmak ve eğitim ücretlerinin yanında yemek ve servis ücretlerini öğrenmek için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Veli yorumlarını ortaokul profillerinden okuyabilir, artı ve eksi yönlerini öğrendiğiniz kurumların çocuğunuza uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

devamını oku..

100 okul bulundu.
Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Mudanya Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

İyi bir dil eğitimi veriliyor. sorgulayıcı bir nesil yetiştiriliyor. anasınıfından itibaren bu okuldayız. bu sene kızım...

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asalet Güler Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Bademli Mah.
Özel Asalet Güler Ortaokulu

Özel Asalet Güler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Yönder Okulları Ortaokulu

Özel Yönder Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu

Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mesafe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji Ortaokulu

Özel Mesafe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / İhsaniye Mah.
Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Fen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zarafet Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet Ortaokulu

Özel Zarafet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Demirtaş cumhuriyet Mah.
Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern Ortaokulu

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Özlüce Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Deydinler Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Osmangazi Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ataevler Mah.
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu

Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:50
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu

Özel Nilüfer Osmangazi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kolej 16 Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Ortaokulu

Özel Kolej 16 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Asiye Coşkun Ortaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Asiye Coşkun Ortaokulu

Özel Asiye Coşkun Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Hazar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Akpınar Mah.
Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu

Özel Bursa Bilgi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Hamzabey osb Mah.
Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu

Özel Abel Koleji Mozaik Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Karacabey / Şahinköy Mah.
Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Karacabey Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokulları listesine göz atarak kurumların ayrıntılı bilgilerini inceleyin, çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulun!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum