fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokulları hakkında tüm bilgilerin bulunduğu listelerimiz sayesinde oturduğunuz bölgeye yakın kurumları hemen bulabilir, ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ortaokullar çocuğunuza iyi ve kaliteli liselerin kapısını aralamak noktasında yardımcı olacak olan kurumlardır. Bu bağlamda gereken bilgi ve birikimi elde edeceği eğitim seviyesi olan ortaokul eğitimini verimli geçirmesi önem arz etmektedir. Bu sebeple Bursa'daki özel ortaokulları ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olmakla birlikte sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin kendilerine tanımalarına imkan sağlamakta ve sosyal yaşantılarını geliştirebilmeleri adına onlara yol göstermektedir. Çocuğunuz için en iyi ortaokullarını keşfetmek ve kurumlar hakkında aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için listelerimizde yer alan okulların profil sayfalarına kolayca göz atabilirsiniz.


Bursa özel ortaokulları sayısı bölgedeki nüfusun yükselmesiyle birlikte artmaktadır. farklı eğitim anlayışlarını benimsemiş olan kurumlar velilerin okul tercihlerini kısa sürede sonuçlandırabilmeleri adına onlara kolaylık sağlamaktadır. Bursa'daki kolejlerin bünyesinde bulunan ortaokullarda İngilizce ile birlikte öğrencilere ikinci bir yabancı dil eğitimi de verilmekte bu durum ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Ortalama sınıf mevcutlarının düşük olduğunu bu kurumlarda öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenebilmekte ve problemlerin saptanıp çözüme kavuşturulması çok hızlı olmaktadır. Bursa geneline bakıldığında Nilüfer özel ortaokulları, Yıldırım özel ortaokulları ve Osmangazi özel ortaokulları verdikleri eğitimler ile diğer ilçelerdeki veliler tarafından da tercih edilmektedirler. Çevre ilçelerdeki öğrencilerin okula güvenli ulaşımını sağlamak adına Bursa özel ortaokullarının birçoğu servis hizmetini öğrenciler için sağlamaktadır. MEB'in müfredatına bağlı kalan bu kurumlar ayrıca kendilerine özgün eğitim metotları geliştirmekte ve öğrenci odaklı hizmet sunarak bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmaktadır. Bursa özel ortaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları listeleyerek dilediğiniz okul ile iletişime geçin! Okullardan randevu alarak kayıt için görüşme gerçekleştirin.


Ortaokul kademesi liseden hemen önceki evre olduğundan çok önemlidir. Bu dönemde sağlıklı biçimde yönetilen sınav hazırlığı sayesinde öğrenciler Bursa’nın iyi liselerine yerleşme imkanı kazanabilmektedir. Bu amaçla hareket eden Bursa özel ortaokulları okul bünyesinde işledikleri müfredat derslerine ek olarak öğrencilerine ek dersler ve etütlerle destek sağlamaktadır. Öğrencilerin sınav stresiyle baş etmesine yardımcı olmak ve hedeflerini daha kolay belirlemelerini sağlamak adına kurumlarda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bursa özel ortaokulları verdikleri rehberlik servisiyle öğrencilerin ders çalışma programlarına ve gelecek hayallerine ulaşmak için yaptıkları çalışmalara destek olmaktadır.


Kültür Okulları, Final Okulları, Doğa Koleji ve Era Koleji bünyesinde faaliyetlerini sürdüren özel ortaokulları Bursa'nın çeşitli ilçelerinde kampüs içerisinde hizmet vermekte ve öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm detayların yer aldığı binalarda gelişimlerini sürdürmektedir. Bölgede yer alan bazı okullarda havuz bulunmakta ve öğrenciler yoğun ders temposundan sıyrılarak kafalarını dağıtabilmektedirler. Bunun yanında Bursa ortaokullarının fotoğraf galerilerine, yabancı dil çeşitliliğine, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Bursa özel ortaokul fiyatları verilen eğitimin niteliğine, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesine, sağladığı imkanlara ve okulun konumuna bağlı olarak değişmektedir. Bölgedeki okul sayısının fazla olması her bütçeye uygun kurum bulmayı mümkün kılmaktadır. Ekonomik olarak sizleri zorlamayacak ortaokulları bulmak ve eğitim ücretlerinin yanında yemek ve servis ücretlerini öğrenmek için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Veli, mezun ya da öğretmen yorumlarını Bursa özel ortaokulları profillerinden okuyabilir, artı ve eksi yönlerini öğrendiğiniz kurumların çocuğunuza uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Siz de daha önce eğitim sürecini deneyimlediğiniz kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan ailelere yardımcı olabilirsiniz.

91 okul bulundu.
Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji Ortaokulu verified

Bu okulun eski öğrencisiyim , okuldaki hocalar olsun müdürler olsun hepsi çok disiplinli ve bire bir çok ilgili. hocalar...

Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Çağrışan Mah.
Özel Bademli Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

İyi bir dil eğitimi veriliyor. sorgulayıcı bir nesil yetiştiriliyor. anasınıfından itibaren bu okuldayız. bu sene kızım...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Akademik Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ataevler Mah.
Özel Akademik Koleji Ortaokulu

Okulun eğitim sistemi ve öğrenciyi takip ilgi alaka çok iyi butik bir okul diyebilirim. kızım lisede okuyor. yabancı dil...

Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenişehir / Kurtuluş Mah.
Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu

Özel Yenişehir Efsane Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu

Özel Bursa Marmara Akcan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Konak Mah.
Özel Bursa My Okulları Ortaokulu

Özel Bursa My Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kaplan Üçevler Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Kaplan Üçevler Ortaokulu

Özel Kaplan Üçevler Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Balat Mah.
Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Balat Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Mürsel Mah.
Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu

Özel TED Bursa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu

Özel Yıldırım Kaplan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Özlüce Mah.
Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Nilüfer Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:30
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Yıldırım Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mudanya / Hasköy Mah.
Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu

Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
Özel Asiye Coşkun Ortaokulu Özel Okul
Gürsu / İstiklal Mah.
Özel Asiye Coşkun Ortaokulu

Özel Asiye Coşkun Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Osmangazi / Yenikaraman Mah.
Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Karaman Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:45
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu

Özel Ahmet Yesevi Tan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Deydinler Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Girne Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Çalı Mah.
Özel Girne Koleji Ortaokulu

Özel Girne Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İnegöl Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Kültür Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu

Özel İlk Güneş Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30

Bursa Özel Ortaokulları

Bursa özel ortaokulları listesine göz atarak kurumların ayrıntılı bilgilerini inceleyin, çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden bulun!

Bursa Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum