fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Konak Özel Liseleri

Konak, İzmir ilinin ilçelerinden bir tanesidir. Konak özel liseleri çeşitli mahallelere yayılmış birden fazla lise türü konumundadır. Bölgede anadolu liseleri çoğunlukta olmakla beraber, fen liseleri ve meslek liseleri de bulunmaktadır. Konak özel liselerinin nitelik ve nicelik bakımından fazla olması ailelerin işini zorlaştırmaktadır. Çocukları için en doğru okulu arayan aileler okulları tek tek fiziksel olarak inceleyerek vakit kaybedebilmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr İzmir Konak özel liselerinin tamamını tek bir sayfa üzerinden listelemekte ve ailelerin okulları tek tek gezmeden özel okulların bütün bilgilerine ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Okulların detaylı görsellerine, ortalama fiyat bilgilerine, sınıf mevcutlarına, üniversiteye yerleştirme başarı oranlarına ve daha birçok bilgiye Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Lise dönemi zorunlu eğitimin son basamağıdır. Bu kademede öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanmaya başlarlar ve yoğun bir çalışma temposu izlerler. Bu tempoyu verimli bir şekilde geçirmelerini isteyen Konak özel liseleri bünyelerinde bulundurdukları rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Rehberlik birimleri öğrencilerin hedeflerini belirlemelerinde ve bu hedeflere ulaşmak adına çalışmalarında onlara destek olurlar. Ayrıca gençlik döneminde öğrencilerin yaşayabileceği problemlerde de onlara yardımcı olmaktadırlar. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren Konak özel liselerine Okul.com.tr üzerinden kolayca erişebilirsiniz.


Konak özel liseleri çoğunlukla anadolu lisesi şeklinde konumlanmış liselerdir. Anadolu liseleri öğrencilerin sosyal ve akademik gelişimlerini eş zamanlı olarak yürütmektedirler. Bu gelişimi sağlamak adına öğrencilerin akademik derslerine verilen ağırlık kadar sosyal faaliyetlere, öğrenci kulübü etkinliklerine de önem verilmektedir. Bölgede anadolu liselerinin yanında fen liseleri de bulunmaktadır. Konak özel fen liseleri eğitim müfredatlarını daha çok akademik ağırlıkta, bu akademik ağırlığı da sayısal derslerin yoğun olduğu bir programda ilerletmektedir. Bölgede bulunan anadolu ve fen liselerinin yanında meslek liseleri de mevcuttur. Konak özel meslek liselerinde öğrencilere mesleki yetkinlik kazandırmak amaçlanmaktadır. Bu okullarda öğrencilere 3 yıl boyunca verilen temel akademik bilgilerin yanında mesleki eğitim de verilir. Mesleki eğitimin pratiğe dökülmesi adına lise eğitiminin son senesinde öğrenciler staj yapmaktadırlar. Meslek lisesinde okuyan öğrenciler dilerlerse direkt meslek hayatına atılırken dilerlerse üniversite hayatına devam edebilmektedirler.


Konak özel liseleri arasında kolej bünyesinde eğitim veren liseler de bulunmaktadır. Konak kolejleri, alanında uzun yıllardır eğitim veren ve eğitim kaliteleri bilinen kurumlardır. Kolejlerin anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar aynı kampüs içerisinde eğitim hayatlarını sürdürüyor olmaları öğrencilerin yaşayabileceği olası uyum problemlerinin önüne geçmekte, bu da ailelerin kolej tercih sebeplerinden olmaktadır. Konak özel liseleri içerisinden kolej bünyesinde eğitim veren kurumları görüntüleyebilir, kolejlerin kampüslerine, tüm eğitim kademelerindeki yorumlarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Konak özel lise fiyatları okulların sağladığı imkanlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Okulun hangi koleje bağlı olduğu, fiziksel şartları, sosyal ve akademik olanları gibi şartlar okulların fiyat bilgilerini etkilemektedir. Okulların ortalama fiyat bilgilerine ulaşmak için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr’ye üye olarak kurumların Okul.com.tr velilerine özel olarak sağladıkları indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okul.com.tr üzerinde yer alan bursluluk sayfasını ziyaret ederek Konak özel liselerinin bursluluk sınavlarını görüntüleyebilir, kolayca başvurarak bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya göre burslu eğitim hakkı kazanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek zamanınız yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşın. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizler için en uygun 5 okulu listeleyerek bu okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


11 okul bulundu.
Özel İzmir Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İzmir Tevfik Fikret Anadolu Lisesi

Düşünen ve yaratıcı öğrenciler yetiştirmesi en iyi yönü.

Özel İzmir Amerikan Koleji Lisesi Özel Okul
Konak / Göztepe Mah.
Özel İzmir Amerikan Koleji Lisesi

Kızım izmir amerikan kolejine gidiyor. alanında uzman eğitmenlerle çalışıyorlar disiplinli bir okul. sosyal kulüpleri ak...

Özel BatıAnadolu Koleji Anadolu Fen ve Teknik Lisesi Özel Okul
Konak / Mersinli Mah.
Özel BatıAnadolu Koleji Anadolu Fen ve Teknik Lisesi

Öğrencilerine birebir eğitim veren,gerek yöneticileri ile gerek öğretmenleri ile aktif bir öğrenim sunan, gelişime açık...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi

Özel İzmir Tevfik Fikret Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi

Özel Konak Karataraklı Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Kültür Mah.
Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi

Özel Alsancak Ata Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi Özel Okul
Konak / Alsancak Mah.
Özel İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi

Özel İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Konak Karataraklı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00
Özel BatıAnadolu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Mersinli Mah.
Özel BatıAnadolu Koleji Anadolu Lisesi

Özel BatıAnadolu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Kemal Reis Mah.
Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi Özel Okul
Konak / Umurbey Mah.
Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi

Özel Kolej Karataraklı Eğitim Kurumları Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 19:00

İzmir Konak Özel Liseleri

Konak özel liselerinin eğitim alanındaki farklılıklarını, bursluluk imkanlarını, okul fiyatlarını ve daha fazlasını zaman kaybetmeden inceleyin!

Konak Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum