fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Yenimahalle Özel Ortaokulları

Yenimahalle, Ankara’nın nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelerinden biridir. Yenimahalle özel ortaokulları, bölgedeki kurum talebini karşılamak adına çok yönlü faaliyetlere yer vermektedir. Kurum sayısı fazla olduğundan her aile çocukları için uygun olan okulu bulabilmektedir. Okul arama sürecinde aileler yaşadıkları bölgelere yakın olan tüm okulları incelemek istemektedirler. Fakat tüm okullar ile ilgili bilgileri elde etmek aileler için zahmetli bir süreç olabilmektedir. Yenimahalle’de bulunan özel ortaokulları listeleme sayfasını kolayca görüntülemek ve okullar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Okul.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.


Yenimahalle’deki özel ortaokulları öğrenci merkezli eğitim anlayışlarıyla analitik becerileri gelişmiş, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedirler. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre belirlenen eğitim programlarıyla öğrencilerin başarıları arttırılırken kulüp etkinlikleri ile öğrencilere sosyalleşme ve kültürel birikimlerini arttırma imkanı verilmektedir. Kurumlarda düzenlenen spor faaliyetleri ile öğrencilerin hem fiziksel gelişimleri desteklenmekte hem de takım çalışması becerileri güçlendirilmektedir. Öğrencilerin dil gelişimlerini yakından takip eden kurumlar, yoğunlaştırılmış dil dersleri ile öğrencilerin yabancı dillere hakim olmasını sağlamaktadır. Yenimahalle özel ortaokullarında İngilizce derslerine ek olarak ikinci yabancı dil eğitimi veren kurumlar da bulunmaktadır. İstediğiniz yabancı dil eğitimini veren kurumu hemen bulmak için Okul.com.tr’yi ziyaret edebilir, bölgedeki okulları inceleyebilirsiniz.


Ortaokul yaşlarında ergenlik dönemi ile yavaş yavaş tanışmaya başlayan çocuklar için okula uyum sağlamak ve derslere adapte olmak zor olabilmektedir. Yenimahalle özel ortaokulları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri ile uyum sürecindeki öğrencilere gereken desteği sağlamaktadır. Psikolojik, sosyal, duygusal ya da akademik anlamda zorluk çeken öğrencilere hem psikolojik danışmanlar hem de rehber öğretmenler tarafından yardım edilmektedir. Veliler ile sürekli iletişim halinde bulunan kurumlar, öğrencilerin gelişimleri ile ilgili aileleri bilgilendirmektedir. Yenimahalle'deki özel ortaokulları arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan kurumları Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilir, istediğiniz okulu hemen bulabilirsiniz.


Yenimahalle özel ortaokullarından bazıları kolej bünyesinde bulunurken bazıları butik okul şeklinde hizmet vermektedir. Kolej bünyesinde bulunan okullarda öğrenciler anaokul kademesinden başlayarak lise sonuna kadar aynı kurumda eğitim alabilmektedir. Her kademede öğrencilerin gelişiminin takip edilmesi ve öğrencilerin eksikliklerinin tespit edilmesi kolej bünyesindeki kurumların en büyük avantajlarındandır. Öte yandan butik okullarda öğrenci sayısı kolejlere göre nispeten daha az olduğundan öğretmenler her öğrenci ile birebir ilgilenme fırsatı bulmaktadır. Ayrıca butik okulların bağlı olduğu bir kurum bulunmadığından kendi eğitim programlarını özgün bir şekilde oluşturabilmektedirler. Yenimahalle kolejlerine ve Yenimahalle butik ortaokullarına Okul.com.tr aracılığıyla kolayca ulaşabilir, taleplerinizi karşılayan okulu kolayca bulabilirsiniz.


Bölgede okul araştırması yapan veliler, çocukları için en uygun okulu bulabilmek adına her kurum ile ilgili bilgi almak istemektedirler. Fakat bölgedeki okul sayısı fazla olduğundan bu süreç aileler için zahmetli olabilmektedir. Okul.com.tr tarafından sağlanan ücretsiz eğitim danışmanı hizmeti ile siz de istediğiniz okulu fazla zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanları aradığınız kurumda bulunmasını istediğiniz özellikler doğrultusunda sizin için en uygun okulu bulmakta ve sizleri bu okullara yönlendirmektedir.


Yenimahalle özel ortaokul fiyatları kurumdan kuruma değişkenlik göstermektedir. Bölgede bulunan ortaokul sayısı fazla olduğundan her aile kendi bütçesine hitap eden bir kurum bulabilmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak Yenimahalle’de bulunan özel ortaokullarının fiyatlarını inceleyebilir, anlaşmalı kurumlar tarafından sağlanan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kurumların düzenledikleri bursluluk sınavlarından elde edilen başarıya göre okullara avantajlı fiyatlarla kayıt yaptırabilirsiniz. Yenimahalle özel ortaokulları bursluluk sınavı bilgilerine Okul.com.tr üzerinden ulaşabilir, hemen başvuru yapabilirsiniz.

47 okul bulundu.
Özel Batıkent Batınet Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Batınet Koleji Ortaokulu verified

Güvenliği, değişmeyen öğretmen kadrosu, yemekleri ve disiplini ile tercih edilecek en iyi kurumlardan biri.

Özel Ankara Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Ankara Doruk Koleji Ortaokulu verified

Okulun ögretmen kadrosundan çok memnunum

Özel Hedef Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Hedef Akademi Okulları Ortaokulu verified

Öğrenci odaklı bir okul, eğitimden taviz verilmiyor. değerlendirilmeyi hak ediyor.

Özel Zehra Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Ortaokulu verified

Akademik başarının yanında ahlaki ve manevi olarak da çocukların eğitimine ve gelişimine dokunmaları çok güzel. ankara...

Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Ortaokulu verified

Öğretmen ve idari kadro olarak çok ilgili bir kurum. öğrenciyi takip konusunda çok memnunum.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu verified

Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Batıkent Kavram Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent Kavram Koleji Ortaokulu

Batıkentin en iyi okulu.idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik ederim. bu sene başladık ve cok memnunuz

Özel Pamuklar Anlam Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Pamuklar Mah.
Özel Pamuklar Anlam Okulları Ortaokulu

Çocuğunuza eğitim değil sadece gününü geçirmesi için göndereceğiniz bir kurum. öğretmen açığı ve bunun üstünü kapatmaya...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Acar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Acar Koleji Ortaokulu

Öğretmenleri ve kurucularıyla her yönüyle ilgili bir kurum. sınıflar eğitim öğretime elverişli ve öğrencinin bireysel ta...

Özel Çakırlar Şener Çakmak Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Çakırlar Şener Çakmak Ortaokulu

Özel Çakırlar Şener Çakmak Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Batıkent Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Batıkent Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Selçuklu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Aşağı Yahyalar Mah.
Özel Selçuklu Koleji Ortaokulu

Özel Selçuklu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Batı Koleji Ortaokulu

Özel Batı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gülnihal Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Ostim Mah.
Özel Gülnihal Ortaokulu

Özel Gülnihal Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yenimahalle Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Aşağı Yahyalar Mah.
Özel Yenimahalle Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Yenimahalle Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Batıkent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atael Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Atael Koleji Ortaokulu

Özel Atael Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Kariyer Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Batıkent Kariyer Koleji Ortaokulu

Özel Batıkent Kariyer Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nazime Özlem Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Nazime Özlem Ortaokulu

Özel Nazime Özlem Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel İngiliz Kültür Kolejleri Batıkent Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel İngiliz Kültür Kolejleri Batıkent Ortaokulu

Özel İngiliz Kültür Kolejleri Batıkent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:45 - 16:30
Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Aşağı Yahyalar Mah.
Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Batıkent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Birikim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Ankara Birikim Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Birikim Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Ankara Yenimahalle Özel Ortaokulları

Yenimahalle özel ortaokulları hakkında merak edilen tüm bilgileri kolaylıkla inceleyin!

Yenimahalle Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum