fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy Özel Ortaokulları

Bakırköy özel ortaokulları Bakırköy’ün kalabalık ve geniş bir bölge olmasıyla bağlantılı olarak çok çeşitlidir. Bakırköy ilçesi, ailelerin okul tercihinde sunduğu çeşitli seçenekler ile işini kolaylaştıran birçok özel okul ve kolejin kampüsünün bulunduğu, genellikle çalışan ebeveynlerin yaşadığı bir bölgeyi kapsamaktadır. Kolej bünyesinde bulunan Bakırköy özel ortaokullarının avantajı öğrencilerin uyum problemi yaşamadan bütün kademelerde eğitimlerine devam etmesini sağlamaktır. Okulları tek tek gezmeye vakti olmayan ebeveynler internet üzerinden okul aramakta ve kurumların detaylı bilgilerine ulaşmak istemektedirler. Bu noktada Okul.com.tr Bakırköy özel ortaokullarının tamamını tek bir sayfa üzerinde toplayarak velilerin okul seçiminin kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Sizler de bölgenizde yer alan kurumlarla hemen iletişime geçebilirsiniz.


Bakırköy özel ortaokulları,ü teknolojik alt yapıları ve modern binalarıyla öğrencilerini lise seviyesine hazır hale getirmekte, verilen çift dilli eğitim ile öğrencilerinin ileriki yıllarda alacağı yabancı dil eğitimine zemin oluşturmaktadır. Okulların benimsedikleri eğitim modeline, hedeflerine, misyon ve vizyonlarına dair fikir sahibi olmak için hakkında yazılarını okuyabilir, bölgenizde bulunan özel okulların hepsinin detaylı bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Bakırköy'deki özel ortaokulların; fotoğraf galerilerine, eğitim ve yemek ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz.


Ortaokulu öğrenciler için önemli bir dönemdir çünkü bu dönemde liseye hazırlık süreci başlamaktadır. Liseye hazırlanan öğrenciler için ortaokulu döneminde aldıkları eğitimin yeterli ve nitelikli olması gerekmektedir. Bakırköy özel ortaokulları bu farkındalıkla öğrencilerin liseye geçiş döneminde ihtiyaç duyabilecekleri tüm fırsatları okul içerisinde sunmaya çalışmaktadır. Bölgedeki çoğu okulda psikolojik rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylelikle öğrencilerin lise tercihlerinden sınav hazırlık dönemlerinde yaşayabilecekleri problemlere kadar her konuda yanında olacak ve yol göstermekte yardımcı olacak birisi bulunmaktadır.


Bakırköy'de kolej bünyesinde bulunan okullar anaokulundan başlayarak öğrencilere bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim vermekte ve öğrenciler uyum sorunu yaşamadan üniversiteye kadar tek bir kurumda eğitim görebilme şansı yakalamaktadırlar. Kolejler fiziksel imkanlarıyla da öğrencilerin bedensel gelişimlerine önemli destek vermektedirler. Bakırköy özel ortaokullarını daha önce tercih etmiş veliler tarafından yapılan yorumlar kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizleri fikir sahibi edecektir. Okul profillerinde yapılan yorumlar öğretmenlere, mezun öğrencilere ya da ailelere ait olabilmekte ve okula dair fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Siz de daha önce eğitim hizmeti aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Bakırköy özel ortaokul fiyatları okulların sağladığı imkanlara bağlı olarak değişiklik göstermekte, genel ortalama aylık olarak 2500 TL ile 6000 TL arasında seyretmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Bakırköy özel ortaokulları hakkında merak ettiğiniz bilgileri incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun 5 okulu sizin için listelemektedir.

23 okul bulundu.
%23 İndirim Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu verified

Geldiğimiz günden beri öğretmenlerin ilgi ve alakasını hep hissettik, veli görüşlerine de son derece kıymet veren uğur k...

Özel Kent Eğitim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Zuhuratbaba Mah.
Özel Kent Eğitim Koleji Ortaokulu verified

Özel Kent Eğitim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%25 İndirim Özel Merter Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Zeytinburnu / Seyitnizam Mah.
Özel Merter Final Okulları Ortaokulu verified

Yeğenimin eğitimiyle ben ilgileniyorum ve bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle okula kaydını yaptırdık. yeğenimin çok ö...

Özel Yeşilköy Sevinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Yeşilköy Sevinç Koleji Ortaokulu verified

Eğitimi müfradatın yanı sıra dersanecilik anlayışı ile harmanlayıp uygulamaları çok güzel ve başarılı. öğrencileri bireb...

%47 İndirim Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Gen Gelecek Nesiller Koleji Ortaokulu verified

Orta okul ve lise bölümünde okuyan 2 çocuğum var. verilen eğitim, ilgi alakadan çok memnunum. çocuklarımla ilgili her ko...

Özel Florya CND Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya CND Okulları Ortaokulu verified

Güzel eğitim, güzel okul. çok memnunum. umarım okul bu çizgisini hiç bozmaz.

Özel Bakırköy Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Zuhuratbaba Mah.
Özel Bakırköy Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Özel Bakırköy Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00

Diğer Okullar

Özel Basınköy Mev Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Özel Basınköy Mev Koleji Ortaokulu

Okulda okul zamanı dışı faaliyetler devam etmektedir. öğretmenler ilgili ve konularına hakimdir

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Her okulda olduğu gibi bu okulda da öğretmenler önemli.burda bizim için çok önemli öğretmenleri sizle paylaşmak istedim....

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilyurt Mah.
Özel Yeşilyurt Açı Koleji Ortaokulu

Okul ile ilgili en ufak bir problem yaşamadık. her yönü ile dört dörtlük bir okul. tabiat ile iç içe muhteşem bir okul,...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:20
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu

İlkokuldan itibaren kızım devam ediyor. yoğun bir yabancı dil eğitimi var okulun ilk öncelikleri ingilizce , ikinci yaba...

Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu

Özel Yeşilköy Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ment Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Basınköy Mah.
Özel Ment Koleji Ortaokulu

Özel Ment Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 18:45
Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Ataköy Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Florya 2 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:20
Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu

Özel Bakırköy Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Florya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Florya Koleji Ortaokulu

Özel Florya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu

Özel Bilgi Koleji Florya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu

Özel Bakırköy Rum Karma Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu

Özel Yeşilköy Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Bilge Kağan Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Özel İSTEK Bilge Kağan Ortaokulu

Özel İSTEK Bilge Kağan Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yeşilköy Mah.
Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu

Özel Yeşilköy 2001 Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu Özel Okul
Bakırköy / Zeytinlik Mah.
Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bakırköy Özel Ortaokulları

Bakırköy İstanbul'da bulunan özel ortaokullar ve kolejler hakkında yazılan veli yorumlarını okuyabilir, fiziksel özelliklerini, fotoğraf galerilerini, branş derslerini ve senelik fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum