fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Özel Ortaokulları

Ankara İstanbul’dan sonra ülkenin en kalabalık 2. şehridir. Nüfusun kalabalık olması ve şehrin hayli gelişmiş olması eğitime olan talebin de yüksek olmasına sebep olmaktadır. Ankara özel ortaokulları bu ihtiyacı karşılamak adına oldukça artmakta ve eğitim kalitelerini yükseltmektedir. Seçeneklerin çok fazla olması okul arayışında olan velilerin işini zorlaştırmakta ve zaman kaybı yaratmaktadır. Okulların her birini gezerek birbirleriyle karşılaştırmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. Okul.com.tr bu zaman ve efor kaybını engellemek adına Ankara’daki özel ortaokullarını tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Bu sayede bütün okulları tek tek gezmeden hepsinin profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerindeki detaylı bilgiler ve görseller sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Bu okullar arasında kriterlerinize uyanlarla hızlıca iletişime geçebilir, yüz yüze görüşmek için randevu talep edebilirsiniz.


Ankara özel ortaokulları genellikle kolej bünyesinde hizmet veren kurumlardır. Kolejlerin çoğu Ankara genelinde, hatta bazıları ülke genelinde adı duyulmuş okullardır. Kolejler hem tanınırlıklarıyla hem de daha önce başarılarını defalarca kanıtlamış olmalarıyla velilerin tercih sebebi olmaktadırlar. Kolejlerin anaokulu kademesinden liseye kadar tüm kademelerde eğitim vermeleri de veliler tarafından seçilmelerini sağlamaktadır. Öğrencilerin bu sayede alıştıkları eğitim ortamından ve arkadaşlarından kopmak zorunda kalmadan eğitime devam edebilmektedir. Kolejlerin bu yapısı sayesinde herhangi bir uyum problemi yaşanmasının önüne geçilmektedir. Ankara kolejleri hakkında detaylı bilgi almak için Okul.com.tr üzerinde yer alan kolejler sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ankara’daki özel ortaokulların fiyatları bağlı bulundukları koleje, sundukları imkanlara ve verdikleri eğitimin kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Özel okulların sayısının oldukça fazla olması her bütçeye uygun okul bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okul.com.tr üzerindeki filtreleme özelliğini kullanarak bütçenize uygun özel okulları listeleyebilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinde listelenen özel okulların özelliklerini karşılaştırabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz. Ankara özel ortaokullarının fiyatlarını görüntüleyebilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak fiyatları görüntüleyebilir ve aynı zamanda Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle bulunan okulların üyelerimize özel avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Ankara özel ortaokulları profillerinden okulların akademik kadroları, sunduğu hizmetler ve fiziksel imkanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ek olarak bu profilleri inceleyerek okulda yapılan sportif ve sanatsal aktiviteleri de öğrenebilirsiniz. Liseye hazırlık süreci olan ortaokulda öğrencilerin her yönden donanımlı olmaları amaçlanmaktadır. Öğrencilerin sınav stresinden uzaklaşmaları ve entelektüel birikim sahibi olmaları için sanatsal faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Ortaokul dönemi aynı zamanda öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından de önemli bir dönemdir. Kurumlar bu sebeple öğrencilerine yönelik çeşitli sportif faaliyetler de sunmaktadır. Okul.com.tr’nin filtreleme seçeneğini kullanarak öğrencinizin katılmasını istediğiniz sanatsal ve sportif faaliyetlere sahip okulları listeleyebilirsiniz.


Okulların profillerinde bulunan yorumlar gerçek deneyimleri yansıtmaktadır. Okulların eğitimini tecrübe etmiş veliler, öğrenciler, mezunlar ve eğitimciler okulla ilgili fikirlerini yorum yaparak paylaşmaktadır. Bu yorumları okuyarak Okul.com.tr üzerinde yer alan özel okulların eğitim programları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca eğitimini deneyimlediğiniz okulların profillerine yorum yaparak okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz. Okulların profillerine yorum yapmak için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.


Ankara özel ortaokulları belirli tarihlerde bursluluk sınavları düzenlemektedir. Okullar bursluluk sınavları yaparak başarılı öğrencilere başarıları oranında burs kazanma şansı tanımaktadır. Okul.com.tr bursluluk sayfasını inceleyerek öğrencinizin katılmasını istediğiniz bursluluk sınavlarına başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin seçtiğiniz kriterlerinize uygun 5 okulu sizin için listelemektedir. Okul profillerini birer birer incelemeye vakit bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hızlıca formu doldurarak ücretsiz eğitim danışmanlarımıza başvurabilir, bu sayede size en uygun okullarla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

232 okul bulundu.
Özel Ankara Doruk Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Ankara Doruk Koleji Ortaokulu verified

Okulun ögretmen kadrosundan çok memnunum

Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Eryaman Mah.
Özel Altın Eğitim Okulları Ortaokulu verified

Yönetimi çok değerli ,hocaları deneyimli,siniflar az kişi .ama sadece fizksel imkanlara bakarsaniz eger biraz az

Özel Etimesgut Dünya Çocuk Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / Elvan Mah.
Özel Etimesgut Dünya Çocuk Ortaokulu verified

Kaliteli eğitim,alanında uzman öğretmenler ve birebir ilgi. hiç düşünmeden çocuğunuzu emanet edeceğiniz güvenilir ortam.

Özel Hedef Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Yeni Batı Mah.
Özel Hedef Akademi Okulları Ortaokulu verified

Öğrenci odaklı bir okul, eğitimden taviz verilmiyor. değerlendirilmeyi hak ediyor.

Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu Özel Okul
Etimesgut / 30 Ağustos Mah.
Özel Etimesgut Bilge Alp Koleji Ortaokulu verified

Çocuğumun, bu değerli kuruma ilkokulda katıldı ve bu sene ortaokuldan mezun olacak. eğitim ekibi her zaman her konuda c...

Özel Batıkent Batınet Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kentkoop Mah.
Özel Batıkent Batınet Koleji Ortaokulu verified

Güvenliği, değişmeyen öğretmen kadrosu, yemekleri ve disiplini ile tercih edilecek en iyi kurumlardan biri.

Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu verified

Eğitimde kalite arayanların adresi...

Özel Birlik Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Birlik Mah.
Özel Birlik Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu verified

Güler yüzlü bir karışlama ve çocuklara olan ilgileri yüksek,aile ortamında çalışma şekilleri muhteşem.

Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İlkyerleşim Mah.
Özel Batıkent 100.Yıl Yönder Okulları Ortaokulu verified

Öğretmen ve idari kadro olarak çok ilgili bir kurum. öğrenciyi takip konusunda çok memnunum.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Doğukent Yönder Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mamak / Durali Alıç Mah.
Özel Doğukent Yönder Okulları Ortaokulu verified

Okulumuz da ikinci yılımız çok memnunuz oğlum mutlu bir şekilde devam ediyor bütün eğitimcilerimize teşekkür ederim.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Zehra Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Kardelen Mah.
Özel Zehra Okulları Ortaokulu verified

Akademik başarının yanında ahlaki ve manevi olarak da çocukların eğitimine ve gelişimine dokunmaları çok güzel. ankara...

Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu verified

Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / İnönü Mah.
Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu verified

Özel Ankara Batıkent Final Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara YÖM Okulları Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
Özel Ankara YÖM Okulları Ortaokulu verified

Özel Ankara YÖM Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu verified

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00

Diğer Okullar

Özel Mev Koleji Ankara Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Koru Mah.
Özel Mev Koleji Ankara Ortaokulu

Ankara'daki en iyi kolej . tüm öğrencilerine atatürkçü düşünce sistemini aşılayan, yaratıcı ve özgüven sahibi mezunlar v...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Acar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
Özel Acar Koleji Ortaokulu

Öğretmenleri ve kurucularıyla her yönüyle ilgili bir kurum. sınıflar eğitim öğretime elverişli ve öğrencinin bireysel ta...

Özel Çankaya Bilişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / İşçi Blokları Mah.
Özel Çankaya Bilişim Koleji Ortaokulu

6 yıl yurtdışında eğitimim için kaldım, türkiye'ye dönünce türkiyede doğan çocuğumu bilişim koleji 1. sınıfına yazdırdım...

Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

Özel Pursaklar Bilişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Pursaklar / Merkez Mah.
Özel Pursaklar Bilişim Koleji Ortaokulu

Öğretmenler öğrencilerle birebir ilgileniyor. öğrencilerin derste öğrendiği bilgiler etütlerle pekiştiriliyor. biz ailec...

Özel Pamuklar Anlam Okulları Ortaokulu Özel Okul
Yenimahalle / Pamuklar Mah.
Özel Pamuklar Anlam Okulları Ortaokulu

Çocuğunuza eğitim değil sadece gününü geçirmesi için göndereceğiniz bir kurum. öğretmen açığı ve bunun üstünü kapatmaya...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Pursaklar Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Pursaklar / Saray Fatih Mah.
Özel Pursaklar Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Pursaklar bölgesinin en iyi okuludur, gerek öğretmenleri, gerek personeli ve kurucu müdürü ile dört dörtlük güler yüzlü...

Özel Odtü Geliştirme Vakfı Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Üniversiteler Mah.
Özel Odtü Geliştirme Vakfı Ortaokulu

Yeşillikler içinde harika bir okul. öyle sade ve güzel bir yerleşkesi var ki çok hoşuma gidiyor. çocuğumuzun hem akademi...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:30
Özel Bilinç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mamak / Abidinpaşa Mah.
Özel Bilinç Koleji Ortaokulu

Öncelikle butik bir okul olması ve dil eğitimine önem verdiğim için bilinç koleji'ne çocuğumu kayıt ettirdim. hem disipl...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Balgat Tema Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Ehlibeyt Mah.
Özel Balgat Tema Koleji Ortaokulu

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine arastirmistim, cozum odaklı insanlarla birlikte olmak bizi cok mutlu ediyor. emeklerini...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Ankara Özel Ortaokulları

Ankara'daki özel ortaokulların eğitim olanaklarına, fiziki imkanlarına ve daha fazlasına hızlıca ulaş!

Ankara Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum