fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Gölbaşı Özel İlkokulları

Gölbaşı, Ankara’nın ilçelerinden bir tanesidir. Bölgedeki eğitim kurumlarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu sayı arttıkça ailelerin öğrencileri için en uygun okulu bulmaları zorlaşmakta, aileler okulları tek tek gezerek vakit kaybetmektedir. Gölbaşı özel ilkokulları listemizden bölgedeki tüm okulların görselleri, giriş çıkış saatleri, harita konumları gibi detaylı bilgilerine ulaşabilir, size ve çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz okullarla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Okulların tamamını gezerek zaman kaybetmek istemiyorsanız zengin filtreleme seçeneklerini kullanarak ideal okulu keşfedebilirsiniz.


İlkokul dönemi, çocuğun anaokulu eğitiminden sonra ciddi sorumluluklar edindiği ve daha önce hiç bilmediği bir sürece girdiği dönemdir. Bu dönemde çocuk aileden ilk kez bu kadar uzun süre ayrılmakta ve ailesi dışındaki otorite figürleriyle tanışmaktadır. Tüm bu süreci iyi yönetmek adına çabalayan Gölbaşı özel ilkokulları okul içerisindeki tüm imkanlarını öğrencilerin gelişimine en çok destek olacak şekilde kullanmaktadır. Ayrıca kurumların birçoğunda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle çocukların gelişim süreçlerinde yaşayabilecekleri problemler; arkadaşlarıyla ve okullarıyla yaşayabilecekleri uyum sorunları problem haline gelmeden önce, erkenden ve kolayca çözüme kavuşturulmaktadır.


Gölbaşı özel ilkokullarının eğitime bakış açılarını, misyon ve vizyonlarını okul profillerinde bulunan hakkında yazılarını okuyarak öğrenebilirsiniz. Okulların adres bilgilerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, giriş-çıkış saatlerine, fiziksel özelliklerine, haritadaki konumlarına, branş derslerine ve sınıf mevcutlarına ulaşabilir, sizler için özel hazırladığımız listeler sayesinde çocuğunuzun özellikleri doğrultusunda aradığınız kriterlerdeki en iyi ilkokulu bulabilirsiniz. Bunun dışında Gölbaşı özel ilkokulları seçimi noktasında sizlere yol gösterecek ve rehberlik edecek olan veli yorumlarını okul profillerinden görüntüleyebilir, tarafsız gözlerden edindiğiniz bilgiler sayesinde okulların artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz. Kurum profillerinde bulunan yorumlar okulu deneyimleyen ailelerin yanında okuldan mezun olmuş öğrencilere veya okulda eğitmenlik yapmış öğretmenlere ait yorumlar olabilmektedir. Böylece yorumlar sayesinde okula dair görüşleri birden fazla gözden ve deneyimden öğrenmiş olursunuz. Siz de daha önce eğitim süreçlerini deneyimlediğiniz okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Kolej bünyesinde eğitim veren ilkokullar birçok noktada butik ilkokullarından ayrılmaktadır. Gölbaşı kolejleri büyük bahçeleri, materyal sayıları, spor faaliyetleri için oluşturdukları açık ve kapalı alanları ve kaliteli yabancı dil dersleri ile veliler tarafından tercih edilmektedir. Kolejlerde genellikle anaokulu kademesinden lise kademesine kadar aynı kampüste eğitim verilmesi öğrencilerin kademe geçişlerinde yaşayabileceği uyum problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Gölbaşı özel ilkokulları listemizden sizlere en yakın olan okullarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, köklü ve kalitesini ispatlamış kolejler içerisinde sizin için en uygun olanlarla iletişime geçebilirsiniz.


Gölbaşı özel ilkokulları ortalama fiyatları bölgedeki okul çeşitliliği sebebiyle geniş bir fiyat aralığında yer almaktadır. Böylelikle okul fiyatları her bütçeye uygun olacak şekildedir. Verilen eğitimin niteliğine, okulun bağlı bulunduğu kolej bünyesine ve okulun bulunduğu tam konuma bağlı olarak artıp azalan okul fiyatlarını okul profillerinden görüntüleyebilirsiniz. Okulların erken kayıt dönemlerini ulaşarak, avantajlı fiyatlar ile kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Okuların fiyatlarını görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Gölbaşı özel ilkokulları üzerinden dilediğiniz filtrelemeyi yaparak aradığınız kriterlere uygun okulları kolayca listeleyebilirsiniz. Gölbaşı özel ilkokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin için en uygun 5 okulu belirleyip sizinle iletişime geçmekte, bu okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.


13 okul bulundu.
Özel Özgün Bilgi İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Özgün Bilgi İlkokulu

Özel Özgün Bilgi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilnet Mogan İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Gaziosmanpaşa Mah.
Özel Bilnet Mogan İlkokulu

Okulun genç dinamik bir kadrosu var.dolayısı ile öğrenci ile iletişimleri iyi.buda çocukların okula severek ve mutlu git...

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı İlkokulu

Akademik ve sosyal anlamda başarılı bir okul. saygın bir okul, hep böyle devam etmeleri dileğiyle.

Özel TED Ankara Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel TED Ankara Koleji İlkokulu

Ted standartları her şekilde bu şubede de devam ediyor. akadamik ve sosyal imkanlar çok fazla. ingilizce eğitim çok iyi,...

Özel İncek Anka Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Anka Bilim Koleji İlkokulu

Özel İncek Anka Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu

Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lösev İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Lösev İlkokulu

Özel Lösev İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Meraklı Kedi İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel Meraklı Kedi İlkokulu

Özel Meraklı Kedi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tunafen Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Şafak Mah.
Özel Tunafen Koleji İlkokulu

Özel Tunafen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
Özel İncek Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Okyanus Koleji İlkokulu

Özel İncek Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Maya Okulları İncek İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Maya Okulları İncek İlkokulu

Özel Maya Okulları İncek İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji İlkokulu

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İncek Büyük Kolej İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Büyük Kolej İlkokulu

Özel İncek Büyük Kolej İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Gölbaşı Özel İlkokulları

Ankara Gölbaşı ilçesinde eğitim öğretim hizmeti vermekte olan özel ilkokullar ve kolejler hakkında detaylı iletişim bilgilerine, çalışma saatlerine ve fotoğraf galerilerine ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum