fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Bayraklı Özel Liseleri

Bayraklı, İzmir ilinde bulunan ilçelerden bir tanesidir. Bayraklı özel liseleri çoğunlukla anadolu lisesi ve akşam lisesi şeklinde bulunan okullardır. İzmir Bayraklı bölgesinde bulunan özel liseleri tek tek gezmek, bu okullarla tek tek görüşerek bilgilerini edinmeye çalışmak aileler için vakit kaybı olabilmektedir. Bu vakit kaybının önüne geçmek adına Okul.com.tr aileler için özel okulların tüm bilgilerini tek bir sayfa üzerinden görüntülemektedir. Bayraklı özel liselerinin sahip olduğu fiziksel imkanları, okulların detaylı görselleri, aylık ortalama fiyat bilgileri Okul.com.tr üzerinde detaylı olarak yer almaktadır. Böylece aileler okulları tek tek gezmelerine gerek kalmadan okullar hakkında detaylı bilgi alarak beğendikleri okullarla direkt görüşme sağlayabilirler.


Lise, öğrencilerin sosyal ve akademik olarak en aktif olarak hayata katıldıkları dönemdir. Bu dönemde hem yaşları gereği sosyalleşmeye ihtiyaç duyarlar, hem de üniversite sınavlarına hazırlanırlar. Öğrencilerin sosyal ve akademik gereksinimlerini karşılamaya çalışan Bayraklı özel liseleri sahip oldukları öğrenci kulüpleri sosyal gelişimlerini desteklerken, ek ders ve etütlerle de akademik gelişimlerini desteklemektedir. Lise döneminde öğrenciler yoğun sınav temposuna girerler. Bu sınav temposunun onları kötü etkilememesi adına Bayraklı’da bulunan özel liseler bünyelerinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Okullarda bulunan bu servis öğrencilerinin üniversite hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Hedeflerini belirlemiş ancak nasıl çalışmaları gerektiğine dair bilgi sahibi olmayan öğrenciler için ise ders çalışma programı oluşturulmasında ve bu programa uyulmasında rehberlik birimleri destek sağlamaktadır. İzmir Bayraklı özel liseleri içerisinden rehberlik servisi olan okullara Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Bayraklı özel liseleri içerisinde yoğun olarak anadolu liseleri ve akşam liseleri bulunmaktadır. Anadolu liseleri öğrencilerin akademik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayan okullardır. Anadolu lisesinde okuyan öğrenciler sınava kendi seçtikleri dört alandan (sayısal, eşit ağırlık, sözel, dil) birinde hazırlanırken okulda bulunan öğrenci kulüpleriyle ilgileri doğrultusunda sosyalleşme imkanı bulurlar. Anadolu liselerinde öğrencilerin yabancı dil bilgilerinin gelişmesine de önem verilmektedir. Bayraklı akşam liseleri çeşitli sebeplerden örgün eğitimi yarıda bırakmak zorunda kalmış kişilere liseden mezun olma imkanı vermektedir. Genellikle çalışan kişiler öğrenci nüfusunu oluşturduğu için akşam liselerinde dersler mesai saatleri dışında düzenlenmektedir. Bayraklı’da bulunan özel liselerin tümünü Okul.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.


Bayraklı özel lise taban puanları okulun sağladığı imkanlara göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilere genellikle liselere giriş sınavında gösterdikleri başarıya göre çeşitli yüzdelerde indirimler sağlanmaktadır. Ayrıca Bayraklı özel liseleri içerisinde bursluluk sınavı düzenleyen okulların sınavlarına Okul.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Yine Okul.com.tr üzerinden bu sınavlara kolayca başvurabilirsiniz. Okullar sınavda gösterdiğiniz başarıyla orantılı olarak sizleri çeşitli yüzdelerde burslandırmaktadır. Okulların sayfalarında yer alan yorumları okuyarak okulların detaylı bilgilerine sahip olabilirsiniz. Bu yorumlar veli, öğrenci, öğretmen deneyimlerine dayanan, okulların eğitim öğretim sürecini deneyimlemiş kişiler tarafından yapılan yorumlardır. Sizler de daha önce eğitim hizmeti aldığınız kurumlara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Bayraklı özel liseleri aylık ortalama fiyat bilgileri okulların sağladığı imkanlara, sahip olduğu fiziksel şartlara, okulun türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr üyelerine özel olarak onaylanmış profilleriyle Okul.com.tr sitesinde bulunan okullar tarafından tanımlanmış indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sizin için uygun olan bütçe aralığını filtreleyerek sadece bu aralıktaki okulları görüntüleyebilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterleriniz doğrultusunda sizler için en uygun 5 okulu görüntüleyerek okullarla direkt iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

3 okul bulundu.
Özel Aytürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Bayraklı Mah.
Özel Aytürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Aytürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hedef Akşam Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Fuat Edip Baksı Mah.
Özel Hedef Akşam Lisesi

Özel Hedef Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    17:00 - 20:30
Özel Bayraklı Akşam Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Adalet Mah.
Özel Bayraklı Akşam Lisesi

Özel Bayraklı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Bayraklı Özel Liseleri

Bayraklı özel liselerinin, bursluluk ve eğitim detaylarını inceleyerek kendinize en uygun okulu keşfedin!

Bayraklı Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum