fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Gaziemir Özel Liseleri

Gaziemir özel liseleri bünyesindeki öğrencilerin başarılarını maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlayan kurumlardır. Bölgede birçok okul bulunduğundan okul arayışında olan veliler zorlanmaktadır. Okul.com.tr Gaziemir’deki özel liseleri listeleyerek velilere bu süreçte yardımcı olmaktadır. Listeleme sayfasında Gaziemir’de bulunan özel liselerin profilleri bulunmaktadır. Bu profilleri inceleyerek okulların sundukları imkanlar, yabancı dil eğitimleri, verilen branş dersleri ve öğrencileri üniversiteye yerleştirme oranlarını inceleyebilirsiniz. Okul.com.tr’nin sunduğu listeleme hizmeti sayesinde bu okulları tek bir sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Böylece incelediğiniz okulları kıyaslayabilir ve sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Ek olarak Okul.com.tr üzerinden dilediğiniz okulla iletişime geçebilir ve yüz yüze görüşme talebinizi iletebilirsiniz.


Gaziemir özel liseleri öğrencilerinin üniversiteye yerleşmesi için oldukça çaba göstermektedir. Kurumlar sınava hazırlık sürecinin her adımında öğrencilerinin yanında olmakta ve eğitim programlarını bu amaca uygun olarak hazırlamaktadır. Öğrencilerin sınav döneminde bireysel başarılarının artması ve hedeflerine daha kolay ulaşmaları adına etüt ve ek ders hizmetleri bulunmaktadır. Böylece öğrenciler dersleri konusunda herhangi bir eksiklik yaşamamaktadır. Özel Gaziemir liselerinin rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri de öğrencilere bu süreçte destek vermektedir. Sınava hazırlık programlarının hazırlanmasına yardım etmekte ve motivasyon çalışmaları yürütmektedir. Ayrıca zorlu bir dönemde olan öğrencilere sınav kaygısı ve stres yönetimi gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini kullanarak rehberlik ve psikolojik danışmanı bulunan Gaziemir özel liselerini hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Gaziemir özel liseleri çoğunlukla anadolu liselerinden ve fen liselerinden oluşmaktadır. Bunların yanı sıra havacılık lisesi ve anadolu sağlık meslek liseleri de bulunmaktadır. Anadolu liselerinde öğrencilerin sınav başarısı kadar karakter gelişimlerine yönelik çalışmalar da yürütülmektedir. Öğrenciler okullarda bulunan faydalı kulüplere katılmakta ve birçok aktivite gerçekleştirebilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler sosyal olarak gelişimlekte ve sınav stresinden uzaklaşabilmektedir. Gaziemir özel fen liselerinin eğitim programında sınava hazırlık ve akademik eğitim daha büyük yer kaplamaktadır. Bu okullardaki öğrencilerin sınav hazırlığında sayısal alanın ağırlığı da daha fazla olmaktadır. Gaziemir özel sağlık meslek liselerinde ise mesleki eğitime ağırlık verilmektedir. Öğrenciler son sınıfta yaptıkları stajlarla mesleki tecrübe elde ederek iş hayatına erkenden atılma fırsatı yakalayabilmektedir.


Gaziemir özel liseleri genelde kolej bünyesinde eğitim veren kurumlardır. Bu kolejler hem bölgelerinde hem de şehrin genelinde başarılarıyla isimlerinden bahsettirmektedir. Verdikleri eğitimin kalitesiyle de velilerin en çok tercih ettiği kurumlardan olmaktadırlar. Kolejlerin genelinde bütün eğitim kademelerinin bulunması da velilerin tercih etmesinde etkili olmaktadır. Bu durum sayesinde öğrenciler anaokulundan liseye kadar aynı kampüs içerisinde eğitim almakta ve uyum sorunu yaşamamaktadır. Gaziemir özel lise fiyatları da bulundukları koleje, sundukları imkanlara ve eğitimci kadrosunun kalitesine göre farklılık göstermektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak listeleme sayfasından okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Onaylanmış profilleriyle Okul.com.tr’de yer alan okulların üyelerimize özel sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Okulların profillerinde bulunan yorumlar gerçek deneyimleri yansıtmaktadır. Okulu daha önce deneyimlemiş öğrenci, veli, mezun veya eğitimciler okulları değerlendirmektedir. Bu yorumları inceleyerek okullar hakkında oldukça detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizler de Okul.com.tr’ye üye olarak daha önce eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilirsiniz.


Gaziemir özel lise bursluluk sınavlarında başarı gösteren öğrenciler çeşitli oranlarda burslar kazanabilmektedir. Okulların önceden belirlediği tarihlerde yapılan sınavlara Okul.com.tr üzerinden başvurabilirsiniz. Gaziemir’deki kolejlerin bursluluk sınavlarına katılmak için Okul.com.tr bursluluk sayfasını inceleyebilir, başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


Okulların profillerini tek tek incelemeye vakit bulamayan veliler ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan destek alabilmektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizi kriterlerinize uyan 5 adet okula yönlendirmektedir. Böylece okul arayarak vakit kaybetmenize gerek kalmamaktadır.


18 okul bulundu.
Özel Doğru Statü Okulları Anadolu ve Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Doğru Statü Okulları Anadolu ve Fen Lisesi verified

Öğretmen kadrosuyla, sosyal etkinlikleriyle ve akademik kazanımlarıyla çocuğum için aradığım her şey bu okulda. teşekkür...

Diğer Okullar

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Elçin Tün Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Fen Lisesi

Özel Elçin Tün Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi

Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi

Özel Rota Koleji Gaziemir Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi

Özel Rota Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:35
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi

Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Ekarte Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Ekarte Anadolu Lisesi

Özel Ekarte Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:30
Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi

Özel İzmir Lokman Hekim Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi

Özel Gaziemir Kocatürk Havacılık Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

İzmir Gaziemir Özel Liseleri

Gaziemir özel liseleri hakkında detaylı bilgilere hızlıca ulaşın! Özel liselerin eğitim seviyelerine, taban puanlarına ve daha fazlasına göz atın!

Gaziemir Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum